Forum
u51311
u51311
Uvod.
Blair Meester je čisto normalno dekle, stara je 14 let in hodi v 8 razred, nima veliko prijateljev, ker se vsako leto preseli v drugo mesto. In to zaradi njene mame, ki ima vsako leto novega fanta, z njenim očijem sta se ločila ko je bila stara 5 let, in od tistega leta se z mamo vsako leto preselita, samo da bi njena mami našla sanjskga moškega. Blair ima pa tudi eno sestro, ki sploh neve kdo je njen oči. Njeno življenje je zelo težko, ko dobi nove prijatelje in se navadi na vse, se mora preseliti. Njeno življenje je ena zgodba, se priseli v novo mesto, vživi v novo življenje, in se odseli iz mesta.
**
Blair Meester

mami Jeneffer

sesta Kim

**
Nadljujem, nova hiša : )
24. julij 2011
u50663
u50663
Next.
24. julij 2011
u55096
u55096
next
24. julij 2011
Next
24. julij 2011
u51311
u51311
1.Poglavje
**NOVA HIŠA**
Hiša je samo hiša, nič posebnega, sam en del moje odupnega življena. In kot vse hiše tudi ta spada v škatljico "1 leto",in tudi ta hiša bo zelo velika in zelo draga. Zakaj sploh ? Saj bomo samo 1 leto živele v njen ali pa samo pol leta, ja tudi to se je že zgodilo. Ampak pojdimo k bistvu, hiša je "butasta" posebej zaradi tega, ker nebom dobivala žepnine, ker je mami ves oz. skoraj ves denar zapravila za to hišo."Tu bomo živele za vedno!" je s ponosem rekel, jaz sem se prisiljeno nasmejala in si to "sanjsko hišo" pogledala do vsakega kotička, videla sem samo zelo drago pohištvo in ti pajke v garaži. Se že navadiš na vse, če si že živel v sedmih hiših oz. osmih, če se moja drevesna hiška šteje v kateri sem bila 1 teden, ker nisem hotela iz nje, ker bi jo podrli. Predala sem se, ker ni bilo po tistem tednu več smisla za moje normalo življene, pa če tudi sem "kao" zelo odrasla, vsaj tako pravi moja mami, vse sosedom in da se nikoi ne jokam, je to čista laž, še kar sem jokam, ampak samo takrat ko mame in Kim ni doma. "prelepo je tukaj, kajne?" naju je radovedno vprašala mami, samo prikimala sem in stekla do "moje" sobe, ki še točno nevem ali je moja,ker se je tukaj "kao" Kim vselila, samo zaradi tega, ker ima balkon. Lepo prosim koga pa spet to zanima, mene že ne. "zakaj si tako tiho ?" me je prestrašila mami "sem pač" sem zdolgočaseno odvrnila "kaj je narobe ? hiša je prelepa in zavedno bomo tukaj ostale" je veselo povedala "pa kaj še... to samo tako rečeš in vsak ve da boo tukaj eno leto, potem domo pa spet šle nekam drugam -.-" sem skoraj v joku rekla "ljubica..." mi je na uho rekla ampak sem jo prekinila "pojdi ven, in odnesi Kimine stvari zram!" sem pokazala na vrata. Pogledala me je s njenim jeznim pogledom in odšla iz "moje" sobe. Bila sem potrta, nisem imela nič več od življenja, najraje bi odšla k očetu, ampak šele ko bom končala osnovno šolo, in to bo še zelo dolga pot. Bom že potrpela, saj sem močna. Sem rekla v mislih, in zaspala na pojstelji...
hiša :

"moja" soba :

**
Nadljujem, nova šola : )
24. julij 2011
Next
24. julij 2011
u55096
u55096
Next.
Great story :**
24. julij 2011
u55096
u55096
Next!
24. julij 2011
u37271
u37271
neext!
24. julij 2011
u51311
u51311
2.Poglavje
**NOVA ŠOLA**
Veste, ko sem bila stara 5 let, sem bila pri babici en mesec, ker sta se moja starša vedno kregala, in pri babici sem se počutila zelo varno. Vedno ko sem prišla k nje na obisk, sem želela ostati tam zavedno, kar seveda ni bilo mogoče, ker je umrla tisti dan ko me je prišla iskati mami. No ja, vedno mi je govorilo zgodbico o neki počasti, ki je oboževala bonbone, in vedno mi je govorila, ko pridejo bonboni v novo počast, je vse vredu in vredno se zgodi nekaj novoge. O te pošasti sem izvedela veliko več ko sem se začele seliti iz mesta v mesto, te pošasti nemoreš ustaviti, ker vedno jo boš imel nekje, in tudi danes grem v to pošast. Prav mučno je to, ampak se navadiš saj vedno imaš nekoga ki mu zaupaš, jaz tiste osebe nimam, ker sem celo življenje na poti in tudi če bi imela neko osebo mi življena nebi nič olajšalo. "pa pojidmo počasi v kopalnico" sem zaspano rekla in prižgala MTV, vstala sem in se s počasnimi koraki bližala kopalnici. Vse stvari sem imela še v škatlih, zato sem morala prvo poiskati, vse moje pripomočke. "našla!" sem veselo rekla in si začela česati moje rjave-blond lase, s maskaro sem si namazala obrvi in s barvico sem si narisala črno črto. Stopila sem do kovčka in iz njega vzela črno majico z napisom, zelene kratke hlače, klobuk in rožnate bulerje. Počutila sem se odlično, stekla sem v kuhinjo, tam sta me že čakali mami in Kim, zaželela sem jima dobro jutro in začela jesti kosmiče. "danes vaju peljem v šolo, od jutri naprej bosta pa hodili sami peš, dobro ?" naju je s njenim "oprostita če sem stroila kaj narobe" pogledom pogledala "vredu" sma v eno rekli s Kim. Poslovila sem se od pajkov v garaži in se vsedla v avto, do šole smo potrebovale 5 minut, ko sem izstopila so me vsi pozdravili kot da bi se že poznali celovečnost "za danes velja kajne ?" me je nek fant vprašal, jaz sem se samo nasmejala in hodila naprej do zbornice. Predstavile smo se ravnateljici, ki naju je zelo dobro sprejela, poslovile smo se od mame in je že zvonil zvonec. Ravnateljica naju je predstavila najinima razredničarkama, in tako sma se s Kim poslovile in šle vsaka v svojo smer. Hodila sem za ravnateljico, ko sma končno prišli v razred, so me vsi pozdravili "otroci, to je vaša nova sošolka Blair Meester" me je predstavila gos.Cricket ( tok se piše naša razredničarka ) "povej nam kaj o sebi?" je predlagala gospa, najraje bi ji povedala veste sem samo ena tečna punca ki se vsako leto preseli v drugo mesto, ampak sem rajši rekla "no ja kot ste že povedali sem Blair Meester, stara sem 14 let, sem se preselila zaradi mame, drugače pa prihajam iz LA" sem odgovrila in se vsedla zraven punce ki je zgledala zelo prijazna. Ure so minevale in jaz nisem niti enega poznala, po koncu pouka sem hotela domov a me je nek fant prijel za roko "in ti si ?" sem ga vprašla "nič vprašanj, samo hodi in se deli zaljubljeno. Ko sma do moje hiše me je končno spustil in mi vse razložil "sem Alex Crawford, sem najbol pupolaren fant na šoli in sem vsem rekel da sma skupaj odkar si se sem preselila..." in tako naprej je govoril in govoril dokler ga nisem prekinila "čakaj malo... najbol pupolaren fant se laže da hodi z največjo zgubo, to bo pa še zanimivo" sem rekla in se začela smejati "pa saj nisi zguba" je rekel in me poljubil, potem je pa odšel. Ko sem pogledala naokoli sem videla nekaj nejgovih prijateljev, in takoj sem vedela zakaj se gre, vstopila sem v hišo, komaj sem zaprla vrata me je začela Kim napadati ko je bil tisti fanta in od kje ga poznam. Jaz sem se samo nasmehnila in odšla v svojo sobo, mame ni bilo domov do 10 zvečer zato sma si od 5 z Kim naročile pico in gledala film. Ob 11.23 sem odšla spat, in vedela sem da se bo treba jutri spet pretvarjati da sem od tistega Alex-sa punca.
S temi misli sem zaspala...
oblačila ki sem jih oblekla :

šola :

punca :

Alex :

**
Nadljujem, zabava : )
24. julij 2011
next
24. julij 2011
u55096
u55096
Next. Great story
25. julij 2011
u50663
u50663
Next.
26. julij 2011
u51311
u51311
3.Poglavje
**ZABAVA**
Biti punca od pupolarnega fanta ni tako slabo, vsi v šoli te obožujejo in še vsi te občudujejo. Čeprav res nevem zakaj z mano ampak zgleda da sem res zelo in res zelo lepa : D Eh nisem lepa, mogoče je z mano samo zato, ker ima vsak dan novo punco in danes me bo pustil, upam da ne saj uživam takšno življenje. "lačna, lačna, lačna!" je kričala Kim iz dnevne sobe "že prihajajo palačinke" je mami utrujeno rekla, in na mizo dala še Nutello*_* "hvala" sem rekla in si vzela palačinke, Kim je kot dirkaški avto pritekla iz dnevne sobe in si vzela tri palačinke ter stekla nazaj pred TV. "kdo je pa tisti fant, ki si ga včerja poljubila, in ja Kim mi je povedala?" je začudeno rekla mami "prijtelj" sem odgovrila in se namejala "če ti tako rečeš" je rekla in mi pomežiknila "aja, leptopa imaš v avtu" je še rekla in s kavo zapustila kuhinjo. Čeprav sem imela svojo mami zlo rada, mi gre na živce da se vtikuje v moje stvari, sploh se je ne tičejo ampak ona, si ar vse dovoli. Res da je moja mami ampak tudi jaz imam skrivnosti, tako kot ona, in tudi jaz se ne vtikujem v njena razmerja ampak je čas da se. Ko sem pojedla sem vse pospravila in šla v avto po leptopla, ko sem že hotela odpreti vrata hiše me je poklical nezan glas "Blair!" bila je punca, oz. moja sošolka imela je rjave lase s rdečim prameni, bila je kar lepa :

"želiš?" sem je vprašala "ali te lahko kličem B?" me je vprašala s nežnim glasom "seveda!" sem odgovrila in se ji nasmejala "poslušaj, jst sem od Alex-sa sestra, in mi on mi je vse povedal, od A do Ž tako da vse vem kaj se dogaja, in še nekaj ti moram povedati samo ne tukaj, lahko pridem notri ?" mi je povedala "ja lahko" sem odgovrila in odprla vrata ( danes je sobota ) povabila sem jo v svojo sobo, vsedli sma se na pojsteljo in mi je začela govoriti "no ja da se predstavim sem Amy, in sem tvoja prijatlejica zaupaj mi, v šoli oz. v našem razredu so tri važičke, no saj so prijazne ampak bolje da se ne družiš z njimi. One so kot navijačice, samo da so te tri bolj prijazne no ja glavni je ime Katy potem sta pa pe Jenny in Tori, priporočam ti da se ne družiš z njimi!" mi je povedala in se nasmejala "aha, razmem vse, kaj pa je s navijačicami ?" sem jo vprašala "no ja, one so pa takšne da jih nočes spozanti, najhuje je če se spravijo nate, ampak se nebodo, ker kao hodiš s Alex-som" je rekla "samo še nekaj, kako sta vidva s Alex-som skupaj v razredu ?" sem vprašla "ja veš, to povem samo pravim prijateljica ostali rečem da sem zavstala, ampak resnica je da sem posvojena in tako dalje!" mi je žalostno rekla "aha, lahko mi zaupaš nebom te izdala!" sem odgovrila in prižgala leptopa, vpisala sem se na fb in imela sem kar 100 prošenj za prijateljstvo, nisem verjela svojim očem, toliko naenkrat.
**
Nadljujem ko bom imela čas, drugače še tega pogalvja ni konec(:
27. julij 2011
u55096
u55096
FuuL dobra zgodbica!Najboiljša na svetu!!!!!
Next!
27. julij 2011
u51311
u51311
3.Poglavje
( nadljevanje )
**ZABAVA**
Amy me je pogledala in se mi nasmejala "to še ni nič, ko boš objavila kakšno novo sliko bodo vsi lajkali, samo da bi bili tvoji prijatelji" mi je povedala in ozrla po moji sobi "TV imaš v sobi, to je pa super" se mi je nasmejala "kaj pa ti ?" sem jo začudeno vprašala "ne!" je v smehu rekla "nimam je zato, ker je moja soba bila prej od moje babice, in notri nima nič vtičnic tako da je to zlo butasto" je rekla in se začela smejati "aja" sem rekla in jo potolažila : D Ko me je kliknala Katy :
( pogovr B-jst K-Katy )
K-žiujo(:
B-hajhaj : )
K-kak si ?
B-super, pa ti ?
K-že bolje
B- (:
K-ti si punca od Alex-sa ?
B-mhm
K-zanimivo, si pa res lepa ( upam da ne razumeš narobe ) xd
B-havla, in ja vem kak misilš ; )
K-če te zanima je danes zabava pri meni doma, vsi pridejo tudi Alex in Amy ( njegova sestra )
B-aja, kul ane ? xd in vem kdo je Amy (;
K-bi prišla ?
B-seveda, zakaj pa ne ! (:
K-ok, bo še zabavno, in prinesi kopalke imamo bazen : D
B-bom (:
K-super, nažalost morem dol, za zabavo se moram pripraviti in vse urediti, se vidima:*
B-ok (: adijo:*
K-adijo, mwa:*
B-
oseba katy trenutno ni dosegljiva...
"saj je prijazna!" sem rekla v smehu "no ja, kar!" je rekla Amy in se začela smejati "ofak!" sem razburejno rekla "nevem nič, kej živi, ob kolkih, kako naj pridem do nje" sem živčno nakladala "pomiri se... zabava se začne ob 20.20 (: skupaj lahko grema pridi k men od 20, jst sem doma nasproti tebe v tisti veliki hiši" je rekla in me pomirila "ok!" sem odgovorila in vstala, poslovila sem se od Amy in si začela urejati stvari, bilo jih je zelo veliko, k sreči sem pa vedela da imam oblačila za zabavo, in kopalke tudi. "mami, pridi mal sem!" sem zakričala "sem tu, želiš?" me je kot vsaka mami vprašala "danes grem na zabavo, saj lahko ane ?" sem je čisto potiho vprašala "seveda lahko!" je odgovrila in zaprla vrata. K sreči imam tak fajno mami, oči mi nikoli nebi pustil in če tako pomislim ni tako slabo tukaj in z mami, čeprav se moram vsejeno vtikati v njeno razmerje drugega mi ne preostane. Ure so minevale in jaz sem se uredila iz omare sem vzela obleko, črne gladijatorke in očale :

počasi sem še začela iskati moje najlepše kopalke :

In tako sem bila pripravljena za zabavo ura je bila že 20.00 zato sem stekla k Amy in Alex-su (:
**
tega pogalvja ni konec(:
27. julij 2011
u55096
u55096
Next!!!
Love it.
Lofju!!
27. julij 2011
u10862
u10862
next!!!!!!!!!!!
27. julij 2011
u50663
u50663
Next.
28. julij 2011
u51311
u51311
3.Poglavje
( nadljevanje )
**ZABAVA**
Stopila sem do hiše bila je res velika :

"Amy, Blair je tu!" je zakričal znan glas, bil je Alex oblečen je bil v raztrgane kapri hlače, črno majico in zeleno kapo :

Zelo mi je bil všeč, ampak sem vedela da sem nesmem zaljubiti v njega, ker sma fejk par : D Po stopnicih je prišla Amy oblečena je bila v obleko s rdečim pasom in šalom, in rdeče balerinke :

"zlo si seksi!" je s nasmehon rekla in mi podala vabilo "kaj je to ?" sem vprašala "vabilo, Katy je prišla mimo in ga je še nama dala zate" mi je povedala. Odpravili smo se do Katy-ne hiše ki je bila na hribu, oz. pač največja hiša je v celem mestu, ker je njen oči župan in njena mami ravnateljica naše šole, zato je tudi danes zabava, ker nam mora neko pomebno obvestilo povedati. No ja vrnimo se k zabavi, hodili smo priližmo 15 minut, pred hišo je bilo 20 avtov in vsi od Katy-ne družine, njihova hiša je bila pa popouna :

tja smo prišli čisto točno, in vsi so se že kopali ali pa plesali "pridita v bazen!" je zakričala Katy, s Amy sma se šle v kopalnico preoblečti, Amy je imela zelo lepe victoria secret kopalke :

skupaj sma se še enkrat pogledali v ogledalo in stekli ven, bazen je bil skoraj polen. Nisma hoteli iti v njega saj je bila prevelika gužva, ampak sta naju Alex in njegov prijtelj vrgla v vodo, vsi so se smejali prav tako midve, po zvočnikih se je predvajala pesem :

Vsi smo zelo uživali, v kotu se je Amy poljubljalas enim fantom, jst sem plesala s Alex-som in seveda zato, ker mogla, ker so vsi gledali. Po koncu pesmi je začela govoriti Katy "poslušajte, moja mami je lahko prepličala vaše starše da gremo ta teden to pomeni ta pondeljek na 5 dnevno potovanje po morju, vsi bomo odšli v en hotel in potem bomo tam imeli skoraj cel čas prosto, in ja nekateri še nimate primernih oblačil zato je moj oči župan, rekel da bodo jutri vse trgovine odprte do 8 zvečer, tako da boste lahko šli vse nakupiti, tako da se vidimo v pondeljek v avtobusih!" je rekla Katy, vsi se se veselili in prav tako tudi jst, ker se mi ni dalo več plesati in plavati sem se šla oblečti in odkorakala na balkom. "lepa noč, kajne?" me je vprašal znan glas, in kot vedno je bil Alex "mhm" sem pritedila "veš od polnoči je tukaj vedno najlepše!" je odvrnil "aja?" sem začudeno vprašala "jop" je odgovoril in se mi nasmejal. Res je bil lep kraj, nikoli si nebi misnila da je to tak lep kraj. Počutila sem se kot v pravljici, in nakoncu sem dobila še poljub in v bljižini ni bilo nobnega sošolca "grem domov, poskrbi za Amy, zdi se mi da je malo preveč spila" sem rekla in odšla domov. Ko sem hodila po pločniku sem razmišlajla da moram jutri čisto zares v šoping : D Domov sem prišla od 3 zjutrja, takoj sem zlezla v pojsteljo in zaspla.
**
Nadljujem, prvi dan na morju (:
Katy :

28. julij 2011
u37271
u37271
nekšti
28. julij 2011
u55096
u55096
nextii!
FuuL dobr.
28. julij 2011
u51311
u51311
še 2 nexta pa bom napisala (:
28. julij 2011
u50663
u50663
Next
28. julij 2011
u37271
u37271
deeei next no. js ju3 ponoč grem in me ne bo !!
28. julij 2011
u55096
u55096
next
28. julij 2011
next
28. julij 2011
u51311
u51311
4.Poglavje
**PRVI DAN NA MORJU**
"jutri pa morje" sem zaspano rekla, pogledala sem na uro ki kot vedno ni delala, zato sem zlezla iz pojstelje in poiskala telefon. Bil je v kopalnici, in ura je bila 15.34, vzela sem kratčo si počesala lase in šla v kuhinjo. Tam sta že Kim in mami brali kaj vse potrebujem "včerja je prišla od tvoje prijateljice mami k nam, in nam povedala da greste jutri na morje!" je pritdila mami "mhm" sem samo spavila iz mene. Stopila sem do hladilnika in iz njega vzela palačinke, vsedla sem se za mizo in začela jest. Mami in Kim sta se med tem pogovarjale kaj vse še potrebujem, vstala sem, odšla v sobo in iz omare vzela rjave krate hlače, rožnat pulover, čevlje in Chanel torbico :

Spet sem odšla v kuhinjo iz odšle smo v šoping, kupila sem si toliko stavri da sploh nemoreš gledati ( nekaj stavri ki sem si jih kupla ) :

Med špoing sem spoznala tudi mojo sošolko Vanneso :

Domov smo prišle od 8 zvečer, hitro sem se oprhala in vse stvari pospravila v potovalko, ob 11.30 sem zaspala.
"Blair, vstani!" mi je na uho zkričala Kim "jaja" sem odvrnila in si ubula moje puhaste copate. Odšla sem v kopalnico in se spet uredila, stopila sem do omare v kateri ni bilo skoraj nič več oblačil zato sem vzela kar eno zelo čundo obleko in čevlje na peto :

Šla sem do mamice, ki mi je potovalke odnesla v avto, do šole sma potrebovale 10 minut, vsi so že bili tam prav tako Alex in Amy, iz kota mi je pa mahala Katy zraven nje je bila pa Vanessa.
**
Nadljujem ko bom imela čas, drugače še tega pogalvja ni konec(:
29. julij 2011
Next
29. julij 2011
u51311
u51311
še 2 nexta pa bom napisala (:
29. julij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg