Forum
Hey! Tut js sn se odločla, da bom pisala zgodbo... Pa bom začela kr pisat... Zgodba je izmišljena!
Sedela sem na okenski polici in zrla v temno nočno nebo. Bližala se je nevihta, a vzunaj je bilo vroče. Oče in mačeha sta se spet prepirala, kot skoraj vsak večer, ko sta prišla iz službe. Starejši brat se temu vedno izogne, danes je spet na neki zabavi... A, mene nikoli nebi povabil zraven. Pa tako rada bi šla.
Vzela sem kavbojsko jakno, če bo slučajno deževalo in se odpravila ven... Tavala sem po ulicah, odšla na sprehod okoli jezera in si medtem prižgala cigaret. Šla sem sedet na klop v park... Moja najboljša prijateljica danes spet ni imela časa zame. Naslonila sem se na klop in gledla v nebo. Vase sem potegnila še zadnji dim cigareta in ogorek odvrgla nekam pred menoj.

Razmišljala sem kdo je pred mano že zrl v te zvezde pa ga zdaj morda sploh ni več... Mogoče kakšni zaljubljeni pari, ki so srečno živeli do konca svojih dni? Mogoče kakšne žalostne duše kot jaz?
Vedno ko sem sama sem žalostna. Ob sebi vedno rabim prijatelje, da me spravijo v bolšo voljo... Čeprav sem med prijatelji ponavadi jaz tisti veseljak ki vse ostale spravljam v dobro voljo.

(jaz)

A nextam al ne?
10. junij 2013
u126408
u126408
next
10. junij 2013
u120926
u120926
Next!
10. junij 2013
u126608
u126608
Next
11. junij 2013
u136908
u136908
Next!
11. junij 2013
Hvala!
Zbudilo me je žvrgolenje ptic. Pogledala sem okoli sebe... Park? Spet sem zaspala v parku, kot že mnogokrat. Mačeha Monia je rekla, da se to ponočevanje v parku mora končati, saj jo skrbi zame. To seveda sploh ni res. To je rekla zaradi očeta, da nebi kdaj domov dobila za podpisati ločitvenih papirjev.
Sonce je počasi vzhajalo. Z roko sem si šla čez lase. Potem me je začelo zebsti. Zvila sem se v klobčič in uživala v svežem jutranjem zraku.
Kmalu sem se odpravila domov. Oče je bil že v službi, mačeha pa je doma kot vedno opravljala razna domača dela (kuhala, pospravljala...)
Šla sem v mojo sobo in se vlegla na posteljo.
''Spet nisi v šoli Manca?'' sem zaslišala glas iz dnevne sobe. Na tiho sem zamrmrala in si potegnila odejo čez glavo. Monia je kot vihar pridrvela v mojo sobo: ''Kaj lahko že enkrat dojameš, da je šola pomembna zate in za tvojo prihodnost? Če neboš imela narejene šole, ne boš dobila poklica!''
''Ja Monia, razumem... Saj sem že polnoletna in znam sama skrbeti zase, pusti me primiru.'' sem odgovorila. ''Ne kliči me tako... Reči mi mama!'' se je spet začela dreti. ''Ne Monia, ti nisi moja prava mama...'' sem zdolgočaseno rekla. Jezno me je pogledala in odšla iz moje sobe. Ne splača se mi v šolo zdaj, ko pa še letošnje šolsko leto nikoli nisem bila pri pouku.
Zvečer je domov prišel oče. Spet prepiri kaj še vem kaj... Vedela sem, da sem za vse kriva jaz. Nato sta oba mirno vstopila v mojo sobo. Oče se je vsedel poleg mene na posteljo Monia pa je ostala pri vratih. (o=oče, m=mačeha)
o:''Spet nisi bila v šoli?''
m:''Ne ni bila nehaj spraševati to, če poznaš resnico!''
o:''Pusti me pogovarjam se s hčerko!''
m:''Nehaj ovinkariti preidimo k bistvu! Manca takoj zapusti najino hišo, tukaj nisi več dobrodošla. Stara si 18 in moraš res poskrbeti zase.''

Vedela sem, da se bo to enkrat zgodilo. Kako naj iz nič kaj naredim? Nimam šole, nimam denarja, nimam nič popolnoma nič. Kako naj preživim z tistimi 100 € prihrankov? Nemorem. Vzela sem nahrbtnik in notri sklačila nekaj oblačila pa tiste prihranke. V kotu sobe sem vzela kitaro in kavbojsko jakno. Pred vrati sem se še zadnji obrnila in pogledala Moniin in očetov hladni obraz. Čisto vseeno jima je bilo zame. Kot vedno.
u137240
next!
12. junij 2013
u120926
u120926
Aaaaaa jaz bi tej mačehi utrgala glavo! Drgač pa full dobr, hočm next!!
12. junij 2013
u126608
u126608
Se strinjam z IshaKatin... drgač pa neeeeeeexxt!
13. junij 2013
next!!!!!!!!!!!
27. junij 2013
u123401
u123401
NEXT
06. julij 2013
nexxt
13. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg