Forum
OJ! Js bom pisala eno zgodbico o meni in glasbi pa seveda ne bom pozabla BFF in fantov.
___________________________________________________________________________________
Next???
29. november 2014
next
29. november 2014
Ojla! Jaz sem Cristina Russker. Živim v New yorku. Stara sem 18 let in imam fant Jakea. Patudi psico Riley. Moja mami je frizerka kar je zame sijajno. Moj oči pa je učitelj matematike je pa tudi kar kull. No dovvolj. Skratka začele so se počitnice!!! Te šole imam jaz že čez glavo!!! Zelo rada imam glasbo in zelo rada pojem zato bom šla za pol meseca na glasbeni tabor. Sliši se dolgočasno ampak ni! Samo rad moraš imeti glasbo. Sicer pa tja hodim že vrsto let in imam veliko prijateljev. Letos gre z mano tudi moja mlajša sestra Kendall. Stara je dvanajs in že lahko hodi. Tudi ona ima rada glasbo. Pri dvanajstih pa lahko začneš hodit. Pri vratih je zazvonilo in šla sem odpret. Zagledala sem Jakea z žalostnim obrazom.
Jaz: kaj ti je?
Jake: zaljubljen sem v drugo. Pustil te bom!
In je stekel stran. Neeeee!!! Ampak ampak zakaj????? Tako zelo ga ljubim!! Če se je le dalo sva bila skupaj in zdaj tega ne bo več.
13. december 2014
nnneeext
13. december 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg