Forum
Next : 33
22. junij 2012
ok sam da si kej dobrega zmislim in dobite next
22. junij 2012
Misli, misli ♥
22. junij 2012
Odšli smo iz trgovine in Špela ter May, sat takoj zavile v drugo. »kaj praviš na kavico, jaz častim« sem predlagala. »pod enim pogojem« je takoj vztrajal, vprašujoče sem ga pogledala »če jaz častim« je takoj rekel. Odločno sem odkimala »zakaj imam pa potem denarnico za sabo« sem nagajivo rekla, Joey je skomignil z rameni in se mi nasmehnil. Zavzdihnila sem er ga povlekla v prvi bar. Naročila sem capucino on pa navadno kavo z mlekom, seveda je takoj, ko je natakar prinesel kavo plačal. V smehu sem odkimala »si pa res trmast« sem rekla on pa je veselo prikimal. Popila sva kavo, ko sta se nama pridružile še Špela in May. »Zoe midve odhajava, te pokličem potem prav« je rekla Špela. Pokimala sem ji, May mi je pomahala in izginili sta. »ok zame sva kupila, zdaj pa greva pogledat še zate« sem rekla in mu pomežiknila. »Čisto nič ne rabim« je vstrajal. Odkimala sem in ga povlekla v prvo zanimivo trgovino. Takoj sem zagledala majico z Britansko zastavo, prijela sem jo in ga povlekla v garderobo. Ko je prišel iz kabine mi je kar zastal dih. Še nikoli ga nisem videla v kratki majici, waww kakšni bicepsi »popolen si« sem po tiho zavzdihnila »kaj??« prijela sem se za usta, očitno sem to naglas izgovorila »am nič nič« zahihital se je »to ti pa jaz kupim« sem rekla. Odkimal je »ja in pika« sem rekla. Zavzdihnil je in se odšel preobleči, potem pa sva odšla do blagajne, nato pa domov ponovno s taksijem. V taksiju se je oredvajala nemogoče pesem What Makes You Beutfiul »amm a lahko malo zvišate glasnost, obožujem to pesem« pogledala sem ga kot bi padel z Marsa »kaj je Zoe??« je prestrašeno vprašal »pa ne mi rečt, da si tudi ti nor na 1D« Zasmejal se je »ravno nor ne, ampak obožujem to pesem, mislim da bo na vrhu lestvic« zavila sem z očmi »enake besede kvasita Špela in May, in me obletavata z njihovimi imeni, pa priimki, pa datumi in podobnim« Joey je bruhnil v smeh »ravno zvesti Directioner pa tudi nisem, rajši sem zvest komu drugemu« pomežiknil mi je, jaz pa sem bruhnila v smeh. »tukaj smo« je povedal taksist. Joey je izstopil z mano. »danes sem se imela res super« sem rekla in se mu nasmehnila »jaz še posebej« je rekel Joey in se mi približal. Objel me je okrog bokov in me povlekel k sebi »amm .. kaj del….« stavka nisem dokončala, saj so me zmotile njegove ustnice. Wawww, poljubil me je strastno in ni me hotel spustiti. Čisto me je zmedel, sploh nisem vedela kako odreagirati. Odmaknil se je, seveda poljuba mu nisem vrnila, bila sem totalno šokirana »zoe je kaj narobe, sem kaj napačnega storil??« zaskrbljeno je vprašal. »huuhhh me Joey vse je v redu, samo presenetil si me« Nasmehnil se je in se mi ponovno približal »pa zdaj bo v redu« sramežljivo sem pokimala. Bil je čisto blizu, čustila sem njegovo vročo sapo na mojem licu, kjer so ležale njegove roke me je kar peklo, srce mi je tako razbijalo, da sem mislila, da mi bo skočilo ven. Čisto počasi se mi je približal, še par milimetrov in bi me poljubil, nisem več zdržala. Ukradla sem mu strasten poljub, objela sem ga okrog vratu. Nato pa so se odprla vhodna vrata bloka, ven je pritekel Jaden. »opaaa, kaj je pa to Zoe, nisem vaju hotel zmotiti, samo do Tadeje skočim« Z Joeyem sva kar skočila narazen, oba sva globoko dihala, Jaden pa je že izginil. »torej se vidiva jutri zjutraj« je rekel Joey, sramežljivo sem pokimala. »adijo« je rekel in me objel, tudi moje roke so se ovile okrog njegovega telesa »pogrešala te bom« sem rekla. Zahihital se je »saj me ne boš videla samo čez noč« je rekel in mi pomahal, ter odšel.
22. junij 2012
u63958
u63958
neeext
22. junij 2012
Next ♥♥♥
22. junij 2012
u47197
u47197
Neext
22. junij 2012
neeeeeeeeeext
22. junij 2012
Zavzdihnila sem in se odpravila v dvigalo. Pozdravila sem mamo in očija in se odpravila v sobo. Stuširala sem se in se odpravila spat. Prejela sem sporočilo.
Lahko noč miška
Joey
Nasmehnila sem se in mu odpisala:
Lahko noč. Rada te imam.
Zoe
In sem z nasmehom na obrazu zaspala. Zjutraj mi je zazvonil telefon.
»jaa« sem se zaspano javila
»dobro jutro miška, prihajam k tebi, saj si se že zbudila ane??« je bilo slišati nežen Joeyev glas na oni strani
»am nee še hahaha, obljubim da bom takoj nared, pridi kar gor ko boš tukaj prav??« sem rekla
»ok« in je odložil
Skobacala sem se iz postelje in odhitela v kopalnico. Umila sem si zobe, se počesala in se naličila. Imela sem svojo kopalnico, in ker je bilo zunaj še vedno zelo vroče, sem spala samo v spodnjem perilu. Tako sem se iz kopalnice preselila v sobo, da bi se preoblekla, ko sem doživela veliko presenečenje. »aaaaaaaaa, kaj pa ti delaš tukaj« sem vzkliknila in stekla do omare, ter se skrila za njena vrata. »opaaaa Zoe oprosti, tvoj brat je rekel, da te lahko počakam kar v tvoji sobi, se mi je zdelo, da mi nekaj prikriva. Saj te nisem videl, obrnil se bom in ti se v miru preobleči. Ne bom gledal, obljubim« Zavzdihnila sem in si ogledovala obleke v omari, odločila sem se, da oblečem tisto, ki mi jo je kupil včeraj »ok oblečena sem« sem rekla in Joey se je obrnil. Premeril me je od glave do pet in se nasmehnil ter zardel »wawww prečudovita si«. Sklonila sem glavo in začutila sem kako moja lica gorijo. Pogledala sem ga in se nasmehnila »me veseli, da si oblekel majico, ki sem ti jo kupila, ampak saj je toplo zakaj imaš jakno« Skomignil je z rameni, tako mi je bolj všeč. »ok Joey, doživel boš spremembo, en dan brez dolgih rokavov, všeč so mi tvoje roke« in sem mu pomežiknila, ter mu slekla jakno in jo vrgla na posteljo. Objel me je in me nežno potisnil k zidu in se sklonil k meni, ter me poljubil, na kar je v sobo vstopil Jaden »opaaa, se vama ne zdi, da je prezgodaj za take igrice, aja pa morata pohiteti, če želita še danes priti v šolo« Seveda misli, da počneva …khmm… zato ker je Joey brez jakne. Bruhnila sva v smeh in se odpravila ven in nato v šolo. Pogovarjala sva se o vsem možnem. Kmalu sva prispela v šolo. Tudi tokrat je pouk hitro minil, seveda ni bilo še vse zelo resno, ker je bil šele začetek semestra. Z Joeyem sva se vmes odpravila na košček pice in ves čas sva klepetala, ko sva se vračala me je prijel za roko in hodil naprej, kot da se ni nič zgodilo. Pogledala sme ga »všeč mi je, ko me držiš za roko« in sem se mu nasmehnila. Objel me je in mi zašepetal na uho »saj vem da sva skupaj komaj en dal, niti ne, ampak Zoe bi bila moja punca« Zaostal mi je dih. »ammm … waww Joey vedno me presenečaš .. ammm …« privzdignil je obrv »želiš prespati??« Zardela sem in odkimala, stopila na prste ter ga poljubila. Ko sem se odmaknila je ves zadihan rekel »to pomeni ja??« Sramežljivo sem pokimala objel me je in me vzdignil v zrak, kot majhnega otroka. Dokler……..
22. junij 2012
next!!!!!
22. junij 2012
next!!
22. junij 2012
neeeeeeext
22. junij 2012
u37905
u37905
Neeext!!!
22. junij 2012
Next!!
22. junij 2012
nnnnnnnnnnneeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttt
22. junij 2012
Next : 33
22. junij 2012
u63958
u63958
neeext
22. junij 2012
u50092
u50092
next
22. junij 2012
neext!!!
22. junij 2012
next
22. junij 2012
waww nekam veliko nextov se je nabralo .... res hvala ker berete ... zdej napišem še en next ... če se bom tako razpisal kot zadnič bo celo dolg
22. junij 2012
u89963
u89963
Neext!!!
22. junij 2012
oo gad .. fullmi je žal .. začela sem pisat nov del, ko sem morala še neki nardit in se mi je zavleklo, zdaj pa res napišem do konca
22. junij 2012
Dokler naju ni opazovalo celo preddverje šole. V trenutku sem ga povlekla do učilnice kjer sva imela pouk. V obraz sem bila rdeča kot kuhan rak. Joey se je zahihital, »všeč mi je ko zardiš« je rekel in me z roko pobožal po obrazu. Še bolj sem zardela. Kmalu sva se že vračala domov »hej Joey želiš ostati, rada bi te predstavila staršem, saj veš kot mojega fanta« sem sramežljivo zajecljala »huhh Zoe si pa hitra, kaj pa vem poglej me kakšen sem« zamahnila sem z roko. »ne skrbi,moji starši ne ocenjujejo po videzu, samo bodi to kar si« objela sem ga in skupaj sva se odpravila v dvigalo in nato v naše stanovanje. Odprla sem vrata »nekdo je že sigurno doma« sem rekla, a bil je le Jaden »Jaden, kdaj prideta mami in oči« sem ga vprašala. Skomignil je z rameni »pokliči ju, aja pa kaj dela on s tabo, kako ti je že ime« je osorno pripomnil Jaden. Zavila sem z očmi »Joey« ga je dopolnil in me objel. »a pa vidva ….« pogledal naju je, nato pa je še Joey pogledal k meni, če mislim resno vse povedat že drugi dan. Samozavestno sem pokimala »ok« je veselo pripomnil Jaden, Joey pa je izbuljil oči »a kar tako me boš sprejel?« je bil presenečen Joey »ja zakaj pa ne, važno da je moja sestrica srečna« je rekel Jaden in me objel. Nato pa se je vrnil h Joey in privzdignil prst »samo da je ne prizadeneš, ker potem boš imel opravka z mano« Joey je odločno prikimal in me objel. »Ok, torej Joey boš kaj pil, pridi usedi se« sem mu ponudila »a lahko res kakšen sok, oz. vodo« pokimala sem in stekla do hladilnika, in ven prinesla moj najboljši pomarančni sok. Gledali smo televizijo, ko sta se končno vrnila starša. »zdravoo, kako smo danes, ooo kdo pa je to« je takoj pozdravila mama. Vstala sem in Joey za mano. »mami, oči to je moj fant Joey« Oči mu je takoj podal roko »zdravo Joey jaz sem Will« mama ga je kar objela »jaz pa sem Sonja« Joey je bil popolnoma presenečen. »kaj ko bi se odpravili pojest kaj ven« je predlagala mama »uhh zelo rad, ampak mislim, da bom moral iti počasi domov«je rekel Joey, jaz žalostno sem ga pogledal. Ko je videl moj pogled na obrazu je hitor rekel »no mogoče pa lahko pokličem starše in jim rečem, da bom malo pozen« Nasmehnil se mi je in prav tako jaz njemu »Ok samo v restavracijo pokličem, Jaden greš z nami« je rekel oči. Jaden je hitro prihitel »a lahko pokličem še Matejo« oči je pokimal in nato rezerviral mizo za šestih v restavraciji.
Imeli smo se super. Mami in očiju je Joey postajal vedno bolj všeč in jaz sem ga z vsakim pogledom bolj ljubila. Naslednji dan sem tudi jaz obiskala njegovo družino, imel je mlajšo sestrico Sophie, mamo Ann in očeta Jamesa. Tudi z njimi sem se super razumela. Z Joeyom sva preživela super mesec. Učila sva se skupaj, zabavala, nakupovala, čisto vse sva počela skupaj.
»Razred, danes pa imam super novico za vas, s potovalne agencije so nam odobrili dvo-tedenske počitnice v Londonu. Tam boste imeli vse predvsem okrog angleščine in spoznali boste večino Londona. Sobe so večinoma za dva saj imamo hotel in vsak ima svojo kopalnico. Imeli boste bolj počitnice, ker vemo, da vas potem čaka težko delo, tako da kar se da uživajte. Odšli pa bomo konec naslednjega tedna« oddahnila sem si, ravno prav za zamenjat celotno omaro oblek. »Joey, ta dva tedna do Londona, bova preživela v trgovinah, zmenjeno« Joey se je zahihital in mi pokimal »kakor rečeš miška« Pobožal me je po laseh. »po koncu ure, zbiram prijave, ter zmenite se kdo bo s kom v sobi« Joeya sem pogledala in on mi je pokimal. Vse je bilo urejeno, razredničarko sva vprašala, če sva lahko skupaj v sobi in nič jo ni motilo. Doma sem staršem vse razložila in strinjala sta se, da mi bodo te počitnice dobro dele. Tako sva z Joeyem nestrpno hodila po trgovinah in nabavljala reči za London. Dva tedna sta hitro minila.
22. junij 2012
Imam super ideje za naprej, tako da ko se naberejno nexti nadaljujem
22. junij 2012
Next!!
22. junij 2012
u37905
u37905
Neeext!!!
TAKOJ!!!!
22. junij 2012
u50092
u50092
next
22. junij 2012
u63958
u63958
neext
22. junij 2012
Špeli in May sem že sporočila super novico in že sta vse povezali z 1D. Seveda takrat, ko sta onedve odšle v London jih ni bilo na spregled, kot sem rekla in dali sta mi vse napotke. Kako in kaj, jaz pa sem pol preslišala, saj jih nisem nameravala iskati. Z Joeyem sva prenovila celotno garderobo in skupaj sva si drug drugemu pomagala spakirati. Komaj sva čakala ta izlet.
In že je bil tu petek zvečer. S starši sem še vso prtljago pregledala. Z Joeyem sva že vse splanirala, kako bova vse obiskala in komaj sva čakala polet z letalom. Bila sva kot dva majhna otročička. V trenutku sem se stuširala in kar v brisači sem se vrgla na posteljo in v trenutku zaspala. Seveda sem si navila budilko, ampak očitno ni delovala, saj me je zbudil Jaden »sestrica, vem da rabiš veliko časa za se urediti, zato imaš uro in pol časa, bo u redu« pokimala sem pogledala sem se. O moj bog samo v brisači sem. Skočila sem pokonci, Jaden pa je bruhnil v smeh »ne skrbi ko si bila majhna sem vse videl« in se ponovno smejal »ha ha ha, zelo smešno bratec« Stekal sem v kopalnico, se naličila, počesala ter si umila zobe. Vzela sem deodorat in se pošpricala, S kremo sem si namazala obraz in prekrila podočnjake s pudrom. Oblekla sem se in že sem bila pripravljena. Pozvonila sem Joey, če slučajno on tokrat ni zaspal
»Miška ne skrbi, jaz sem že nared« je bilo slišati njegov neprecenljiv glas
Zahihitala sem se »jaz tudi, prideš sem gremo skupi na letališče«
»seveda, samo pojem še«
»Ok se vidiva« in sem odložila.
Tudi sama sem se odpravila v kuhinjo in pojedla velik toast, ki ga je pripravil Jaden »najboljši bratec na svetu si« sem mu rekla in ga objela »hej pa prinesi mi kaj iz Londona, da ne pozabiš« je takoj rekel »ja Jaden to si mi že stokrat povedal, definitivno ne bom pozabila. In sem se nasmehnila. Ravno sem pojedla toast, ko je pri vratih pozvonilo. Jaden je odšel odpret in kmalu je Joey vstopil. Takoj je stekel do mene in me objel ter poljubil. Zahihital se je »samo šest ur te nisem videl in že se mi je zdela cela večnost« »no mišek, zdaj me boš pa gledal celih 14 dni, tako da pazi se« poljubila sem ga. »No imao še veliko časa, tako da jaz bom še malo tv gledal, potem pa vaju peljem na letališče« je rekel Jaden in se ulegel na kavč. Pomignila sem Joey proti kavču, pokimal je in še midva sva se pridružila. Kmalu je bil čas in Jaden naju je odpeljal na letalo z roko v roki sva se približevala gruči, ki se je zbirala zraven naše razredničarke. Razdelila nam je vozovnice in kmalu nas je glas z zvočnika poklical naj se odpravimo proti izhodu št. 5. Z Joeyem sva se z nasmehom na obrazu pogledala in se skupaj s celim razredom odpravila proti izhodu. Vsa vznemirjena sva sedla na letalo in vedno sva se držala za roke. Povlekla sva ven slušalke in v trenutku zaspala drug na drugem.
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg