Forum
_Nika_
_Nika_
hej človečki
odločila sem se napisati malo bolj smešno zgodbo.No pa začnimo
Hej moje ime je Emma.Stara sem 15 let in živim v Parizu.Mam dolge rjavo-blond lase sem suhe postave,velika sem 165cm.

Moja bff je Lisa Calaway.Z mano živi v Parizu v sosednji vili.Stara je tudi 15

Moja mami je Clara.Stara je 30 let.

Moj ati pa je na službenem potovanju v Ameriki.Star je 34 let.

Imam pa tudi fanta ime mu je Nick.Star je 16 let.
Drin,drin,drin mi je ob 6.00 zjutraj zazvonila najgroznejša stvar na svetu.Itak uganil ste seveda BUDILKA.Ni se mi dalo ustati zato sem jo nastavila,da mi zazvoni čez 10 minut.
Ko je minilo 10 minut mi je step zazvonila,šla mi je že na živce zato sem jo zgrabila in zalučala v steno.Mami je hitro prihitela v sobo "kaj si zopet razbila?" me je vprašala mami "uro" sem rekla "pa dobr Emma,to je že 12 budilka,ki si jo v tem letu razbila" mi je težila mami "okej no sej bom šla novo kupit" sem rekla mami "ja in to takoj" je rekla mami.Resno?!Na vse zgodaj mi mami teži da grem kupit eno glupo budilko sem si govorila u mislih.Pučotila sem se kot špinačasti dojenček.............
za nadaljevanje vsaj 1 next
06. junij 2017
Next
07. junij 2017
_Nika_
_Nika_
Pač sem mogla it po tisto klinčevo uro.Uredila sem se in šla v trgovino.Vstopila sem v trgovino in šla po eno uro in plačala "omg...kulk je že ura?"sem rekla ker sem mela kakhih 12 minut do doma in kakšnih 20 minut."dobr...no ka naj nardim"sem si rekla.Pol pa me je vidla ena punca,ki se je ravno prejšni teden preselila,zato pa si je iskala prijatelje ubistvu je bila moja sošolka ker(kot sem že omenla,se je preselila).Prišla je do mene in (aja pozabla sem povedat da ji je ime Adison).No upistvu si tudi jaz iščem novo prijateljico saj sva se z Liso malo skregale.No ja kaj moreš.No vrnimo se k Adison seveda sem rekla ja sicer Adison še ni imela vozniškega izpita ,ampak ga ima njen brat Michael.Končno sem prišla domov in videla da imam samo še 9minut da pridem v šolo.
Next kmalu
08. junij 2017
_Nika_
_Nika_
Evo še slike
09. junij 2017
_Nika_
_Nika_
žal slik ne bo ker mam butast telefon
10. junij 2017
Next
10. junij 2017
_Nika_
_Nika_
Evo nextek upam,da vam bo zgodba všeč saj bo še bolj zanimiva in smešna

"okej,kaj pa zdej?"sem si govorila v mislih."Mami!!!"sem zakričala "kaj?,kaj?,kaj bi rada?Čakaj a nebi mogla bit ti že zdavnaj v šoli"je rekla mami "ja sej to.Ti si mi prej tak težila z tisto prašičasto uro,da sem mogla it po njo,zato bom pa zamudila"sem rekla mami "okej,veš kaj pejt ti lepo z hoverboardom"mi je rekla mami "sam a ni prazen?"sem vprašala mami "eh ne kje ti živiš?" je rekla "tu živim,no ok bom pa šla ker drugač me bo moja tečna učiteljica tak nadrla,da se mi bo zvrtel" in sem šla.Nekaj minut sem se peljala potem pa sem zaslišala zoperno vibriranje itak HOVERBOARD JE PRAZEN."wtf...no,kak?" potem sem se še malo peljala in čez nekaj sekund pristala na tleh in si razbila nos.To pa zato ker je bil hoverboard prazen in ko je prazen se ugasne in te zabriše po tleh tak ko si dovg in širok.Vidu me je moj sošolc in poklicu mojo mamo "okej no osramotila sem se"počutila sem se kot največji kretenast,butast,špinačasti dojenček.Ko je prišla moja mami je bila prva poved,ki jo je izrekla "kak si lahko tak štorasta?"Resno?!Me nebi prvo vprašala kako sem,sej mi je ona rekla,da je hoverboard prazen."Ampak..."sem začela "nič ampak.Ojoj kak nos maš" je rekla "Resno?!Kdaj upaziš?" "greva k zrdavniku" hah itak glup zdravnik Mr.Hanuglikuhing(izlisla sem si priimek) ki ima stalo špinačo med zobmi..........
Kako se vam zdi?
Next?
10. junij 2017
_Nika_
_Nika_
izmislila*
10. junij 2017
Men je fuull dobro res fuull, pa tudi smešno + Next
10. junij 2017
_Nika_
_Nika_
če ti je to smešno potem preber zgodbo od moje bff naslov je GROZLJIVKA O DEKLICI,KI JE V NORIŠNICI čeprav in grozlivka ampak vecja komedija od filma butec in butec
10. junij 2017
_Nika_
_Nika_
in hvala
10. junij 2017
Kok the best zgodba....moraš nadaljevat Next
10. junij 2017
_Nika_
_Nika_
hvala sej bom sam ne danes ampak mogoč jutri
10. junij 2017
neeext
13. junij 2017
_Nika_
_Nika_
no kje sem ostala aja tam ko sem bla u gozdu in brcala drevo eh ne ne to ni pirav tam ko sem svojo novo ribico poimenovala JUGI JUGI JUGI ne spet ste nasedli ostala sem tam ko sva z mojo mami čakale v čakalnici ja ja ja ja no v čakalnici sva čakale že skoraj kakih 5 minut ko sem že začela tečnarit mami "mami kdaj bom na vrsti že celih 5 minut sva tukaj" sem rekla "nevem"

CELIH 5 UR KASNEJE

"če cel dan sva tu" sem rekla mami "sem opazla" je rekla mami.Čez nekaj trenutkov sem začela tečt in se dret po čakalnici ker se mi je totalno zrolal."Emma Sitw kar naprej"je rekla medicinska sestra ki je po mojem stara že preko 100 let.Ko sem prišla v ambulanto in zagledala zdravnika,ki vrokah drži ogledalo."Kaj ste pa počeli celih 5 ur"sem nadrla zdravnika "oprosti imel sem špinačo med zobmi" je rekel zdravnik.Potem,ko sem se hotela usedit na stol sem se spotaknila na mravli.Kak mi to rata?
Sori za kratek Next
3 nexti
13. junij 2017
Next nujno dej naprej plsi nujno nujno
29. junij 2017
_Nika_
_Nika_
Ok,evo Next.Upam da vam bo všeč

Ko me je zdravnik pregledal mi je rekel "ti si najbolj štorast otrok na svetu" jaz pa sem le zavila z očmi in rekla "to večkrat slišim".Potem so me zadržali na opazovanju za par dni.Nato pa sem se začela dreti kot zmešana.Celo osebje je prihitelo v sobo kjer sem spala jaz "kaj se je zgodilo?"me je vprašal zdravnik "nevem kje je moj telefon" sem se v šoku zadrla.No kot že veste sem jaz zelo butasta in zato nisem opazila mojega telefona ki je lepo ležal na nočni omarici poleg moje postelje."kot sem rekel,nora je" je zdravnik rekel sestri.Jaz pa sem se počutila kot najbolj smotan človek na svetu....
Sorry za kratek Next
29. junij 2017
nexxxt
16. julij 2017
neeext
16. julij 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg