Forum
нeeeι!

тυĸι вoм jαz pιѕαlα zɢodвιco, čeprαv ѕeм že dve pα ɴιѕтα вlι ɢlιн υѕpešɴι.

вlα вι ғυl veѕelα, če вι мι redɴo pιѕαl ɴeхтe, pα тυdι jαz вoм proвαlα čιм вolj redɴo ɴeхтαт!
________________________________________________________________________________
zɢodвα вo ɢovorιlα o dveн prιjαтeljιcαн, ĸι žιvιтα v ιѕтeм мeѕтυ ιɴ нodιтα v ιѕтo šolo pα тυdι v ιѕтι rαzred ιɴ ѕтα вғғ. eɴα od тeн prιjαтeljιc ѕeм jαz, drυɢα je pα pια. ɴjeɴ oče je poѕιljevαlec ιɴ ѕe eɴeɢα dɴe zɢodι ,dα мe poѕιlι. мojα мαмα ѕe ѕevedα тαĸoj odločι dα мι prepove prιjαтeljѕтvo z pιjo, ιɴ ѕe odѕelιмo v drυɢ ĸrαj. ɴαjιɴo prιjαтelѕтvo ѕe ɴe вι zloмιlo, če мι мojα мαмα ɴe вι prepovedlα ѕтιĸov. α zdαj prιjαтeljιcι ѕĸυjeтα zvιт ɴαčrт...
u158705
Nexxxxxt...*____*..
16. december 2013
u110484
u110484
next
16. december 2013
u159171
u159171
Next
16. december 2013
u158994
u158994
next
18. december 2013
1. next
__________________________________________________________________________________

Helou!
Jaz sem Emma!
To sem jaz:

Mam bff Pio!
To je ona:

Midve sva ful nerazduržljive, vedno sva skupi:

Mam tud fanta ki mu je ime Alex :

Živim v New Yorku skupi z mami in sestrico. Oči pa nam je že pred dvemi leti umrl v prometni nesreči, zato k je bil pijan! Hodim u 2. letnik! Z mojoBFF sva skupiv razredu, moj fant pa hodi že v 3. letnik.
.-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nekega dne pa je bil čist navaden deževen dan. Zjutri sm se nejdela, spakirala torbo in šla v šolo. Seveda me je tam že čakala Pia. Hitr sva odšle v razred, ker sva že skor zamudile. Prvi dve uri sta ble tok bedni, da sem pri pouku skor zaspala. Potem je bil odmor . Hitr sva šle z Pio na en hamburger, kjer se je zgodilo neki full groznega, prvič ta dan. Prišle sva noter in tam je moj "fant" Alex sedel z eno drugo punco, držala sta se za roke, smejaala in včasih tudi poljubila. Ko me je agledal, je hitro odšel iz jedilnice. Midve z Pio sva se najedle, potem pa sva ga šle iskat po celi šoli. Ful dolg sva ga iskale in ostalo nama je še samo 15 min do tretje ure. Potem sem se spomnla, da je Alex včasih, večinoma pri wcjih v 2. nadstropju. Hitro sva letele tja in sva ga srečale. Jaz sem ga ful nadrla, kaj si misli pa podobno, on pa je razlagu, da je bla pomota in tko.
Potem sva morale it k tretji utri in vsega nadiranja je blo konc, zmislile pa sva si zel zanimiv načrt...

Kaj misliš kaki bo načrt?
Next?
Mnejnje?
18. december 2013
u159171
u159171
Next <3
Odlično
18. december 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg