Forum
Ali se vam je že kdaj zgodilo, da vaša najbolša prijateljica oboževalka neke skupine vi pa je nemarate ravno in ona dobi dve karti za koncert in povabi vas in vas prepriča da greste z njo? No meni se je. Tako da grem očitno na koncert od one direction. JEEEEEEJ so not.

Moje ime je Nina in stara sem 16 let. Živim na Irskem in imam neverjetno srečo, da je moja soseda moja najbolša prijateljica Alex. Zelo rada poslušam Rock glasbo in gledam filme. Moja najljubša serija je Pretty Little Liars. Z Alex se dostikrat dobima druga pri drugi in gledava nove dela. Zelo jo imam rada in res nwm kaj bi nardila brez nje. Jas:

--
Nekega dne sma z Alex gledale PLL (pretty little liars) in začela je: »Ninaaa am dobila sem dve karti za one direction in prosim te če lahko greš z mano…«. »NEEE«. »Prooooooooosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmm«. Po dolgem prepričevanju sem končno prestala. Vse za njo <3. Kmalu je prišel dan ko sma se morali oditi. Ahhhh… Ni se mi dalo… Ampak tolažila sem se z dvema stvarima: tam bom s svojo prijateljico + čeprav 1D nimajo ravno vreddu glasbe so vseeno kar luškani. Oblekla sem se in odpravile sma se:

18. junij 2013
u119629
u119629
neeext
18. junij 2013
u70306
u70306
Neext
18. junij 2013
Aloha! Se vam je že kdaj zgodilo, da so se vam uresničile sanje? Meni so se. Pravkar v rokah držim dve VIP karti za koncert najbolj slavne britanske skupine. One Direction!! Sem Alex Simpson, stara sem 16 let in živim na Irskem. Rada počnem YOLO stvari in uživam v žiljenju. Velikokrat se mi zmeša, a zato imam najbolšo prijateljico Nino, ki poskrbi za to. Še sreča da jo imam. Ker sem velika directionerka sem za darilo dobila dve karti za njihov koncert. In koga drugega bom vzela kot Nino. Edini problem je, da jih sovraži... Hm... Za to bomo že poskrbeli. Muahahaha. Sedeli sva na kavču in gledali novi del Pretty Little liars, ko sem rekla:˝Niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinaaaaaaaaaaaaa......˝ Čudno me je pogledala in začela sem:˝Jaz sem dobila dve karti za 1D....˝sem zavlačevala, potem pa hitro povedala:˝In hočem, da greš z mano!˝ Brez besed me je pogledala, dvignila eno obrv in rekla:˝Noup.˝ ˝Proooooooooosim!!˝in veste kaj po eni uri prosjačenja mi je uspelo. Minilo je nekaj dni in počasi se je bilo treba pripraviti. Oblekli sva se in sedli v avto mojega brata Bradlyja. On ima svojo skupino in so kar dobri. Star je 18 in zgleda kot Harry Styles. Nisem prepričana ali bi me moralo skrbeti ali je to čisto ok.... Po dolgi zaviti cesti se je avto končno ustavil pred dvorano. Poslovili sva se od Bradleyja in počasi stopali proti vhodnim vratom.
Jaz:

Bradley:

Moja oblačila za koncert:

---
Next?
18. junij 2013
u70306
u70306
Neeextt!
18. junij 2013
u119629
u119629
neeext<33
18. junij 2013
next+nova bralka
18. junij 2013
next+nova bralka
18. junij 2013
next
18. junij 2013
neeext
18. junij 2013
next
19. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
19. junij 2013
u70873
u70873
Nexttttttttttttt
19. junij 2013
next
19. junij 2013
Na koncertu je vladala prava eferija. Vsi so kričali, jokali, se smejali,,… in vse to zaradi one direction. Grrrrr. Tukaj si za Alex sem si govorila. Ko sma prišli v dvorano se je vse še povečalo. Več kričanja, smejanja,… Potem pa se je začel vrtet začetni video Alex je že ob tem postala vsa šipka. Ko pa so na oder prišli oni pa je za nekaj sekund omedlela. Po slabeh dveh urah mučenja je koncerta kočno bilo konec. »Končno je konec ne?« sem rekla navdušeno. Alex je odkimala. »KAAAAAAAJ?«. »Avtogrami!«. »Ne jas sem rekla da grem samo na koncert!«. »Nina, Nina, Nina. Saj se spomniš Bradleyevig spodnjic kaj? Ki si mu jih skrila in jih išče že dve leti? No mislim da nebi bil ravno vesel če bi to ugotovil« reče in se nasmehne. Grrrrrrr končno sem pristala. Ko sma dobile avtograme sma odšle po nekem hodniku ko je Alex začela kričati! »Kaj je spet?«. »OMG OMG ONE DIRECTION KOMBI!!« Preden sem jo lahko vstavila je že tekla noter. OMG Alex kaj si spet naredila. Ostala sem zunaj in stražila da noben ne pride. Ko sem pa zašlišala glasove pa sem hotela poklicati Alex. Ker se ni javila sem odšla v kombi kjer sem jo videla kako objema postelje itd. “ALEX PRIHAJAJO«! Že takoj ko sem to izgovorila em slišala odpiranje vrat. Hitro sem potegnila Alex v kopalnico in skrili sma v tuš kabino. Od zunaj si slišal moške glasove in Alexino od znotraj kričanje. Jas pa sem začutila kako se avtobus premika. O ne! Ujeta sem na avtobuso od one direction!
[img]http://p.twimg.com/A7PFyChCIAAMkMx.jpg:large[/img]
20. junij 2013
u126015
u126015
next
20. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
20. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeext
20. junij 2013
neeeeeeeeext
20. junij 2013
u70306
u70306
Neeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxtttttttttttttt!
20. junij 2013
Alex:
Okej dihaj! Dihaj! Ne morem dihat če čakam, da pridejo na oder!!! Trenutno se predvaja tisti začetni film in zdaj AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!! Prišli so omg omg!! V živo so še lepši!! AAAA!! Čakajte...jaz...bom... *on the floor* ˝Alex!! Alex!!˝sem zaslišala. Počasi sem odprla oči in zagledala Nino. ˝Vstani prosim ravno so začeli pet.˝je kričala, ker je drugače ne bi slišala. ˝Kaj?! Kje so!?˝sem vstala in jih zagledala. ˝AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!˝sem zakričala in nina si je pokrila ušesa. Ker sma stali v prvi vrsti sem jih videla od blizu. Ves čas sem kričala in skakala. Vmes so se šli parkrat preobleči. Koncert so končali s pesmijo Up all night. Na koncu so se poslovili in povedali, da bodo delili podpise. Po koncertu sva z Nino hitro odlši iz dvorane, saj sva hoteli oz. sem hotela podpise. Hitro sva odšli proti prostoru, kjer bodo delili podpise. Ker Nina ni hotela z mano sem jo spomnila na Bradleyjeve skrivnostno izginujoče spodnjice. Seveda je privolila in pristali na na polovici prve vrste. Po dolgih pol urah sva končno prišli na vrsto. Vsi so naju pozdravili in se nasmejali, jaz pa sem na njihovo mizo iz torbe vsipala vse mogoče. Torej knjige, cd-je, dvd, majice, plakate,... Malo čudno so me pogledali in začeli veselo podpisovati. O Marija stopila se bom! Njihovo pisanje, njihovi nasmehi in pogledi in na žalost moje kričanje... Varnostnik naju je odpeljal do konca vrat kjer iztopiš in nama kasneje prinesel moje stvari. Nisem kriva če moja podzavest tako glasno kriči! Zahvalila sem se mu in odšli sva po pločniku do parkirišča. Vmes sem se obrnila in zagledala TAKE ME HOME TOUR KOMBI IN AVTOBUS V KATEREM SE VOZIJO!!!!! ˝AAAAAAAA!!!!˝sem zakričala in stekla k avtobusu. Nina je zdolgočaseno stopala za mano in zavijala z očmi. S prstom sem se dotaknila avtobusa in skoraj omledela. Ker so bila vrata odprta sem vstopila, Nina pa je stražila. Počutila sem se kot, da bi vstopila v raj. Vse je dišalo, vse je bilo razmetano, vse je bilo tako ONE DIRECTION STYLE!! Začela sem kričati in skakati okoli. Nato sem se vrgla na potelje in objemala njihove vzglavnike. Vsedla sem se na kavč in pila vodo iz odprte plastenke. Hihihihih. Vzela sem kitaro in malo brenkala. Naenkrat sem na mizi zagledala telefon in moje oči so se zasvetile. Hotela sem odkleniti telefon, a me je naenkrat stresla elektrika in na telefonu se je pojavil glas:˝Sorry! You are not Zayn Malik. Please try again later.˝ Nisem se čisto zavedala, kaj se je pravkar zgodilo, zato sem vstala in spet skočila na posteljo, ko je noter prišla Nina in rekla:˝Alex prihajajo!˝ Že n i minila sekunda, ko sva zaslišali odpiranje vrat. Nina me je močno potegnila v kopalnico in skrili sva se pod tuš. Moja podzavest pa je hotela kričati, a sem jo zadrževala. V tej kopalnici se tuširajo brez oblačil aaAAAAAAAA!!!! Iztrgala sem se iz Ninih rok in začela vohati zaveso od tuša. Nina je zavila z očmi in kmalu sem zaslišala njen srčni utrip.

----
Next?
21. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
js poznam uni AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA občutek na koncerto
tam so začnali z up all night končali pa z WMYB
najbolši dan ever haha
pa fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuul fajna zgodbica
21. junij 2013
gremo trendat #SlovenianDirectionersLoveYouLiam
takooooooooooooooooooooj!!!!!!
21. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext-nova bralka
super zgodbica!!!!!!!!!!!
sam dva nasveta:
1. ker pišeta v dveh osebah bi mogoče pisali Alex pa Nina.. mislim sej zdejle nazadnje je Dıяεcтıσпεя. napisala Alex sam pač.. fajn je ta do zmiri napišeta, da se me (bralke) ne izgubimo
2. v nadaljevanju poskusta dodat še več podrobnosti... pa sej do zdej sta pisale fuul super ne, sm pač mislim tko nasplošno
drgač mi je pa zgodbica res fuuuuuuuuuuuuul ušeč in upam, da ne zamirta zaradi nasvetov pa tega...
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
21. junij 2013
mrs. Payne :* verjamem ja jaz poslušam pesmi pa lahko kričim ko budalo
summer lovee ok hwala za nasvete in se boma potrudli
21. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeext
21. junij 2013
summer lovee okej hvala ti za nasvete in držali se jiuh boma čim bolj :* če še ma kdo kakšne kritike al pa nasvet naj kr napiše neboma zamerli <3
22. junij 2013
Nina:
OMG! Alex! Resno vohaš zavese?? Sem si mislila. Joooj. Kako bom prišle ven?! Ko boma prišle iz te zagate prisežem da jo bom ubila. Kar naenkrat sem slišala odpiranje vrat kopalnice. O ne! Samo še tega mi je manjkalo. Nisem videla kdo je videla sem samo senco kako se slači. JEEEEJ je lahko še kaj bolšega?! -.- Senca se je vedno bolj prebliževala. Zavesa se je začela odpirat. O ne! »Hello« sem pozdravi in se nasmehnila. Blondinec je hitro prijal brisačo in si jo uvil. Alex pa je začela kričati. »Alex zaboga umiri se! Kaj ni že dovol da sma zaradi tebe v tej zagati!«. Blondinec (kasneje sem ugotovila, da mu je ime Niall) je samo gledal. »Hello še enkrat. Oprosti da sma se tako srečali ampak…« povedala sem mu celo zgodbo. »Torej sta naši oboževalki. Ne nekakšni seriski morilki?«. »Ne. No ona je vaša oboževalka jas pa sem pač njena spremljevalka. Neke vrste…« sem rekla v smehu. Niall se je opazno sprostil. »Super . Vedno radi spoznavamo naše oboževalke . Pridita da vas predstavim. Odšli smo v nekakšno spalnico ko nas je NIall predstavil: »Hey glejte koga sem srečal v tuš kabini . To sta… Am kako vama je že ime?«. »Jas sem Nina to pa Alex.« sem rekla in se mu nasmehnila nekemu rjavo lascu se kravžli. Mislim da mu je ime Harry. Nasmehnil se mi je nazaj. Jooj Nina kaj delaš to je vendar član skupine one direction. Ne maraš jih se še spomniš? »No vidve se kr spoznajta z ostalimi. Vsedla sem se na posteljo in pogledala na telefon. Joooj Alex zakaj sem ti dovolila ostati tukaj. Bog ve kam boma prišli. Pogledala sem proti Alex ki se je lepo pogovarjala z vsemi. Bila je v pravem šaju. K meni pa je pristopil fant ki se mi je prej nasmehnil. »Hello moje ime je Harry«….

22. junij 2013
hahahahahhahahahaha
če bi js najdla nekoga u kopalnici oz. tuš kabini bi tko zakričala pa ziher bi skup padla phahahahahahah
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext čimprej
carska zgodbicaaaaaaa!!!!
22. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
22. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg