Forum
PRVO POGLAVJE

NENAVADNA ZAMISLICA
Začelo se je prekrasno poletje jaz in Jane sva šli na sprehod po gozdu in uživali o sončnih žarkih, pogovarjali sva se o svoji nori zaljubljenosti in se sami sebi smejali. Namreč, to je bila vedno glavna tema oh ta ljubezen, same težave povzroča. Živeli sva v majhni vasici bogu za hrbtom. Poleg tega nisva bili preveč lepi in nisva bili priljubljeni toda bili sva veseli saj sva imeli druga drugo. Bili sva najboljši prijateljici že odkar sva se rodili. Tudi rodili sva se na isti dan in res sva si bili kot sestri dvojčici. Jane je bila prijazna, zabavna in vedno pripravljena pomagati. Boljše prijateljice si ne bi morala želeti. Zame je obstajala samo ena težava, fant ki mi je bil zelo všeč je že zapustil našo in zdaj hodi že v srednjo šolo. Jane me je zmeraj mirila in mi prigovarjala naj ga pozabim saj mi samo škodi. Zanj sem prejokala veliko noči in nisem se morala sprijazniti, da ga ni več. Poleg tega pa so ga skoraj vsi kdaj videli razen jaz to ni pravično. Vse bi dala zato, da bi ga še enkrat samkrat videla. Drugi so lahko govorili kako je to lahko, da nekoga, ki ti je odtisnil pečat v tvojem srcu kar tako pozabiš. Toda to traja veliko časa in napora. Ko ga že eno leto ni bilo na spregled sem ga že skoraj pozabila, nato pa se mi je spet prikazal in zdaj spet obupujem in tečnarim. Gotovo me ima že preko glave toda mi ni še nič omenila, vendar ji to piše na čelu. Zopet je minilo še eno leto in sedaj že obiskujem osmi razred osnovne šole. Toda zdaj pa dosti o meni in moji obupni ljubezni. Jane mi je povedala, da me ima najin sošolec Tomaž rad in da hodi za mano kot kakšen psiček. Smejala sem se njeni nori ugotovitvi. Tomaž mi ni bil tako všeč, bil je okostnjak in učiteljičin sin vedno je bil dvoličen. Toda do mene je bil vedno prijazen, zmeraj mi je posodil domačo nalogo za prepisat in take. Le kako je lahko Jane prišla do tega sklepa, da me ima rad! »Bella res je, ko pri športni vzgoji plešemo vedno najprej stopi do tebe in s tabo pleše!« »Jane, toda jaz ga nimam rada in to dobro veš!« »Kaj če pa vprašam Nika njegovega najboljšega prijatelja?« »Lahko, saj boš le potem spred videla, da si se hudo zmotila!«

Kakšna se ti zdi zgodcica next?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. december 2011
Next
30. december 2011
u31641
u31641
next
30. december 2011
u70062
u70062
Next!
30. december 2011
u70392
u70392
next:*
30. december 2011
next
30. december 2011
next
30. december 2011
u60333
u60333
NEXT!!!!

Pa bi mi lahk če je le mogoče pa ZSB sporočila???
30. december 2011
next!!!!!!;** ful dober začetek!
30. december 2011
next!!!! se strinjam s ♥Dreaming.GirŁ♥! ful cool pišeš!
30. december 2011
debest!!! next takoj!!!!!!!!!!
30. december 2011
neext
30. december 2011
u61055
u61055
NEXT!*^^
30. december 2011
DRUGO POGLAVJE

ČUDNE SANJE
Po najinem sprehodu sva se odpravili domov, saj se je že večerilo. Ko sva prispeli do razpotja dveh cest sva se objeli, se poslovili in se odpravili vsaka po svoji poti. Ko sem prišla domov, me je že čakala večerja, bili so makaroni! Ko sem se najedla sem se odpravila v svojo modro sobico. Usedla sem se na svoj zelen pisalni stol prižgala računalnik in šla na igre123 preverila sem če imam kaj pošte, sprejela prijateljstva,malo poklepetala s svojimi prijatelji, nato sem naredila izzive na top modelih in fotografskih tekmovanjih in nextala sem svojo zgodbico. Nato sem se izpisala in šla v dnevno sobo in prižgala tv če je kaj zanimivega, ravno so vrteli film »Freaky Friday« v katerem je igrala Lindsay Lohan ena izmed mojim najljubših igralk. Ker nisem vedela kaj naj še počnem, sem se šla okopat, nato pa sem smuknila pod toplo odejo in v roke vzela knjigo Harry Potter-Svetinje smrti in prebrala eno poglavje nato pa sem pahnila v spanec. Sanjalo se mi je, da sem v šoli in da Tomaž hiti do mene in mi maha. Ko pa vidim, da maha meni se obrnem in grem na svež zrak saj mi je bilo slabo. Ko prispe do mene pa mi reče tiste tri besede, ki jih najrajši nebi slišala od njega! Nato me na silo poljubi, nato pa se njegov obraz spremeni v pošast. Nato sem se zbudila in videla, da so bile to le sanje. Poleg tega, pa so bile počitnice in ni šole. Za ta pripetljaj sem povedala Jane, ki se mi je začela smejati. »Kaj je tako smešno?« »Bella, ni več dvomov Tomi ti je všeč!« »Ne, ne more biti res, saj se samo šališ!« »O Bella, pa še kako se ne šalim!« »Pa saj mi bo razneslo glavo od fantov! Resno, najprej Miha, zdaj Tomi kdo še? Odprta linija, se kdo pridruži?« »Haha Bella res si smešna!« »Smešna, kaj se more to vse meni dogajati, tudi jaz se bi enkrat samkrat rada smejala tebi, pa se ti ne morem ker se ti ne dogajajo tako čudne stvari kot meni!« »Ha, hvala Bogu, da se mi ne ker bi me vrglo s tira!« »Veš kaj Jene, razmišljala sem , da bi se preselila, nekam kjer me nihče ne pozna in bi ti šla z mano!« »Haha, o tem lahko samo sanjaš!« Vedela sem, da ima še kako prav.
next?
30. december 2011
Next
30. december 2011
Neeeeeeext!
30. december 2011
u57330
u57330
next
30. december 2011
u69902
u69902
NEEXT
30. december 2011
u70392
u70392
next
30. december 2011
next
30. december 2011
u62731
u62731
Neext ;*
30. december 2011
next
30. december 2011
next!!!!!!!!!!!!
30. december 2011
Neekšt! < 33 dobr pišeš!
30. december 2011
u61092
u61092
Nexttt! ;DD
30. december 2011
u61092
u61092
Full dober pišeš in dobra zgodbica ! ;D
30. december 2011
u66121
u66121
next
30. december 2011
u36839
u36839
nextt
30. december 2011
u20311
u20311
next!
30. december 2011
TRETJE POGLAVJE

PRAZNIK LUČK
Naša vas je praznovala praznik luč, to ko smo lampijončke spustili v nebo. To praznovanje naj bi bilo danes zvečer in medve z Jane sva se hoteli lepo urediti, saj pridejo vsi iz šole, poleg tega pa ima eden fant iz naše šole po izpustu after party. Letos je bil določen kraj izpusta malo naprej od mene. Z Jane sva se z kolesi odpeljali v bližnje mesto v nakup oblek. Šli sva v najboljše trgovine in nakupili vsaka svojo obleko,čevlje,nakit. Ko sva prišli domov sva se šli okopat in uredit frizure pa na lakirat nohte potem sva se oblekli in se peš odpravili na zabavo. Šli sva podnevi in malo prej, saj sva se kot vedno nameravali še pogovarjati. Nekaj časa sva že hodili in se pogovarjali o vsem mogočem, nato pa je mimo naju pripeljal avto in zaplozal, bil je Tomi in njegov starejši brat vprašal naju je če greva z njima. Vsedli sva se v avto in nato smo se odpeljali. Vožnja je bila tiha, saj smo vsi molčali, tišino je razbila Jane in ko smo zavili na drugo pot kot bi morali je vprašala »kam gremo?« »po Nika saj ga poznaš« je rekel Tomi. »Aha vredu.« Ko smo prišli do Nikove hiše, je ven planil uštiman Nik in res je bil ful šmeksi. Usedel se je zraven mene in z mano napletel pogovor. Tomaž pa je bil tako ljubosumen ker sem se pogovarjala z Nikom in ne z njim. To mi je kasneje povedala Jane, ki ga je ves ta čas opazovala. Ko smo prispeli na kraj izpusta smo iztopili iz avta in se odpravili vsak o svoje. Medve z Jane sva šli do hiške kjer so prodajali pijačo in si kupili dva soka. Na drugi strani pulta mi je Nik pomignil naj pridem k njemu. Z mano je šla Jane in ponudil se je da nama plača pijačo, nisva ga zavrnili in začeli smo se pogovarjati. Bolj natančno pogovarjala sva se večino časa samo jaz in Nik. Ko sva šli z Jane na stran pa me je vsa začudena pogledala in rekla »Priznaj, Nik ti je več!« »Ne bom tajila, že dolgo časa mi je všeč in sva prijatelja« »O Bella to ne more biti res! Še Nik!« Nat smo izpustili lampijončke nato pa je sledil za nas mlade after party.

jst sem desna,leva je Jane
next?
30. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg