Forum
u97971
u97971
❤.youɴg.❤ in jaz bova napisali zgodbico. Upava, da vam bo všeč in da jo boste brali.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Drriin, drriin!" me zjutraj pokonci vrže budilka. "Spet šola!" zamomljam in iz omare izvlečem bele kavbojke in črtasto (rožnato in belo) majico z dolgimi rokavi. Zunaj je snežilo.
Sem Ella Moore.

Stara sem 17 let in skupaj s starši ter z mlajšo sestrico živim v Londonu. Kot sem že omenila imam mlajšo sestrico Claro. Stara je 4 leta in zelo rada riše. Zelo dobro se razumeva in Clara vedno pravi, da sem njena vzornica.
Moja starša sta po poklicu zdravnika in sta uspešna. Zelo sem vesela zanju.
Imam najboljšo prijateljico. Ime ji je Rubby. Je eno leto starejša od mene in obe obožujeva nakupovanje in modo.

Nato sem šla v kopalnico, kjer sem si umila zobe in lase spela v čop ter se naličila. Ko sem še to uredila, sem se vrnila v sobo ter vzela svojo rjavo torbico in okrog vratu sem si nadela verižico.
Kmalu zatem sem odšla v kuhinjo, kjer so Clara in starši že zajtrkovali. Še sama sem pojedla zajtrk, nato pa sem si obula svoje rjave "UGGice" in oblekla še rožnato jakno.

In odšla sem v šolo. Na poti v šolo sem prejela sporočilo od Rubby.
"Hej, se dobiva pri avtobusni postaji?" se je glasil njen SMS.
"Okey." Sem ji odpisala. Počakala sem jo pred avtobusno postajo. Ko je prišla sva se pozdravili in skupaj odšli v šolo.
Skozi gručo učencev sva se prerinili do učilnic, kjer sva se poslovili in vsaka je šla v eno učilnico - jaz k biologiji, Rubby pa k angleščini. Po končani uri, so mi sledili še predmeti: glasba, kemija, matematika, angleščina in italijanščina.
Nato pa sem šla domov, kjer sta bili že mami in Clara. "Zivjo, Ella." reče Clara in se nasmehne.

"Clara." ji rečem, jo objamem ter pozdravim še mami in jo prav tako objamem.
01. november 2012
u101882
u101882
Neext
01. november 2012
nextttttttttttttttttttttttttttttttttttt
02. november 2012
u105067
u105067
nexxxtt
02. november 2012
u105067
u105067
neeexxt-nova bralka
02. november 2012
next
02. november 2012
u105067
u105067
bi gdo bral plisss http://www.igre123.com/forum/tema/jessin-dnevnik/41849/6
pa sori da smetim
02. november 2012
next
02. november 2012
u74711
u74711
nekšty..!!
02. november 2012
NEXT!!
03. november 2012
u100342
u100342
next
03. november 2012
"JAAAAAAAADE SMITH !!!!!!!!!" cela jedilnica utihne in naenkrat so vsi pogledi na meni.. "Takoj k ravnatelju!" Vsi so takoj vedeli zakaj se gre. Včeraj sem tisti grozni Maddeline odstrigla čop pri biologiji, ker je spet ustrahovala in napadala mojega sošolca, ki ne zna pravilno izgovoriti R. Seveda sem se v trenutku, ko sem to naredila zavedla da sem v velikih težavah, njena mama je namreč pomočnica glavnega pedagoga šole.
Ime mi je Jade Smith, stara sem 18 let in obiskujem srednjo šolo v Londonu. Zelo se zanimam za modo in za živalske pravice, sem članica humanitarnih organizacij in včasih me zelo jezi, kako krivičen je svet. Sem zaprisežena vegetarijanka in skrbim za eko okolje.

Najbolj od vsega pa sovražim šolske nasilneže in tiste punce, ki se dobro počutijo le če užalostijo druge. Zaradi mojega impulzivnega karakterja sem stalna gostja pri ravnatelju in šolski socialni delavki. Tudi danes je bil to razlog, da sem se morala zglasiti v Jonesovi pisarni. Že na vratih sem začela razlagati kako je tista Maddeline v resnici vzrok vsega in da si v resnici ona zasluži šolskega psihologa. "Prijeli smo pritožbo njene mame in ker je to že tretjič ta mesec sem ti primoran dati ukor". "Prav, briga me.. Še enkrat bi to storila, če bi imela možnost. Itak so pa vsi govorili, da ji resasta frizura ne paše.." Na ves glas sem se smejala, ko sem zapuščala pisarno.
Ko sem hodila domov sem že sestavljala ganljiv govor za starša in vadila prisilno jokanje.. To vsakič vžge! Šla bi direktno domov, če me ne bi prevzela noro huda torbica, ki se je spogledovala z mano iz izložbe nove trgovine. Moram jo imeti! Napraskala sem zadnji denar in domov odšla presrečna, z novo torbico v vrečki. Prepevala sem si :" Life is good.. tu tu tu tu.. "

03. november 2012
next
03. november 2012
u74711
u74711
nekśty..!!
03. november 2012
next ! : )
03. november 2012
u101882
u101882
Neext