Nevem,glej,ura je pol 12,dolgčas mi je,spat se mi ne da...
Tko da,a sem edin mahnjen na -core muziko,tukej,na igre123?
Pač tista sranja,Deathcore,Metalcore,Post-Hardcore,Hardcore?
Al pa če kdo hoče da ga uvedem,dej,pošl ZS,rade volje to nardim..Boljše met eno osebo ki nabija AA kokr pa met eno ki nabija Nicki Minaj..Razumeš?
Bom na kratko sam fuknu par komadov iz teh žanrov glasbe,pa si poglejte..Če je pa kdo v tem,rade volje tukej razgovarjamo.

DEATHCORE:
Deathcore je ubistvu...Potegnjeno iz death metala na eni strani in hardcora na drugi..Ubistvu mešanica podzvrsti metala + mešanica podzvrsti punka...
Nekak takole zveni,je pa tole moj fav bend in tudi fav žanr glasbe:

METALCORE:
Jah...Na eni strani metal na drugi hardcore,isto kot prej,sam da nevem točno iz kere podzvrsti metala je speljano...Kot je naprimer Dcore iz death metala..Eh,anyways evo vam en metalcore komad,od zlo uredu banda,PWD:

Al pa velik bolj znan band Asking Alexandria:

Ali pa NAJBOLJ znan metalcore band,ki meni ravno ni ušeč,BMTH:

HARDCORE:
Eh,podzvrst punka,meni ne ravno priljubljena ampak,you know..Mora bit.

POST-HARDCORE:
Že samo ime pove..Post+hardcore..Men je zlo podobno metalcoru,samo z velik več clean vokalov..
En velik predstavnik tega žanra je Pierce The Veil:

Aja zdej,to kar bom naslednje opisal,mi je zelo prirastlo k srcu zadnje čase,ni ravno..-CORE žanr ampak,meni osebno,se zdi kot neka vrsta Deathcora samo 10x bolj brutalno..In sicer TECHNICAL DEATH METAL,ubistvu je death metal z malo drugačnimi vokali in breakdowni..Eh,ne bom razlagal detajlov,ne da se mi,tukej je en komad,pa poslušej:

Evo dost,zdej pa,pisat al pa poslušat.

Priljubljen -core žanr?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. julij 2013
Če kdo gre,oktobra,7 bandov,kino šiška,ZS pls,tnx.
16. julij 2013
fak, čist zakon tema. use muske so mi ful ušeč. najlubši mi je valda deathcore ^.^
17. julij 2013
Kr deathcore,bravo punca,veš kva je dobr .
17. julij 2013
aha
17. julij 2013
opa haha zakon tema <3
17. julij 2013
Ja kr je...Dolgčas dela svoje,al kako rečejo dans...
BVBGirl,fav bandi? Poleg BVB ?
17. julij 2013
haha ja
17. julij 2013
Sam neki.
Sem ravno tole našu,like,10 minut nazaj.
Have fun with the eargasms.
17. julij 2013
Aja,pa še neki,kdo gre tole Oktrobra?
17. julij 2013
*poslušam musko in doživljam eargasm*
17. julij 2013
omg da bi lahka šla pa js bi umrla od sreče
17. julij 2013
u lj pridejo 17.10.?
komi čakam (če bom šla sploh) ^.^
17. julij 2013
Bravo Urška,tko je to prov .
BVBgirl,verjamem ja,dost fajni bandi...Kaj si bla na AA al pa PWD v zadnjih 2 mesecih?
Ja drgač pa 17ga Oktobra,to bo pizdarija do konca,če sm komej Parkway Drive preživel,bom tukej 10x umru
17. julij 2013
hahaha
17. julij 2013
haha a ti hodiš na use to matr ti vela haha pa ne nč še nism bla če so moji starši mutavi pa kr neki kao da tta muska na mene ne upliva dobr pa nvm ka še krtk neki tk 100x sm jima že hotla razložit da je faking sam muska pa ehh bv
17. julij 2013
No ja..Bil sem na AA in PWD,skoraj sem šel Aprila ampak nism bil sigurn..JEBEMTI pa Chelsea Grin so bli,moj fav band..Pa sm jih spustu..Debil sem pa tut.
Drugač pa ja,do zdej sm bil dvakrat in,ne mislim nehat hodit,ker je res neki najbolšega.
Res,od muzke do folka,use je najbolš.
Dvakrat do zdej sm bil na Metelkovi,tole bo pa u Kino Šiška,tm še nism biu.
Drgač pa ja,pr men doma so usi že vajeni da se po cele dneve nabija tole haha..Moja mt se je že navadla,ji ustreza post hardcore celo .
17. julij 2013
eh pa js dam pa sam mal bol naglas tto musko pa mi tipa uzameta računalnik mkm kretena a brat pa lahka tte glupe domače nabija k mi gre na bruhanje
17. julij 2013
Ouch :I.
Eh,slušalke pa bo
Pa za koncert,z okna splezat pa zbežat čez noč haha .
17. julij 2013
hahaha jp haha slušalke so že itak čist crknjene LOL pa ja enkrat bom že šla haha ko bom dobla prevoz kr tuki u tti glupi vasi sploh ne razumejo metala pa panka tuki so krtk neki
17. julij 2013
Eh..Jest,sm iz Jesenic in je ubistvu prav smeh it z metalom po jesenicah,na fonu.
Usi samo zjajo,se pa najdejo težaki k ti govorijo da ugasneš,hah.
17. julij 2013
pa ja ehh nvm kk lahka poslušajo pop men kre na bruhanje mkm
17. julij 2013
Ah ja..Vem kako se počutiš.
Tukej,res,da se najde na Jesenicah metalc je res...Redkokdaj.
Le zadnjič,je šla mim Big Banga ena punca v Asking Alexandria majci...Še dons nevem kdo to je.
Ah.
Ja,tukej usi POP furajo al pa rap..Al pa kej hujšga,npr. balkan,lol.
Aja btw,čist neumesna,breakdowni so boljši kot orgazmi.
OH GAWDDDDDDDDD
17. julij 2013
hahahaahhaha
hahah ej sam neki a ti si biu na rock otočcu letos
17. julij 2013
Nope..Edina banda v interesu sta mi bla Papa Roach Pa Billy Talent ampak sta bla malo prepozno.
17. julij 2013
pa pač js sm hotla it pa mi itak neben ni pustu mi je pa frend reku da je blo letost krtk neki da je blo lani al predlani vlk bolš
17. julij 2013
Hm..Sej men tale rock otočec ni nevem kaj,sam ta let sm mislu res it zarad Billy Talent..
Metaldays bi šel,samo,haha,ni dnarja :I
17. julij 2013
haha pa ja nvm no še edino mi k je kokr tok blizu pa usi pravijo da je fajn pač sej itak js nebi šla zarad muske k sta itak pomoje sam kaka 2 fuul odbita komada drugi pa tktk sam mnda je ful fajni folk tam pa to
17. julij 2013
Aja ja..Vem da je na metal koncertih ful uredu folk..Tut do zdej je biu na AA pa PWD..
17. julij 2013
mhm
17. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg