Forum
Hej. Pač, ja nova zgodba je tu. O tej sem razmišljala dolgo in ja, ideja mi je vsec. Upam da bo tudi vam c: Prosila bi, da tukaj ne oglašujete ali pa vsaj vprašate za dovoljenje c:

Ko sem vstopal v šolo, sem jo zagledal. Njo, prečudovito dekle. Nieem mogel umakniti oči z nje. Le eno sem vedel. To dekle v črnem mora biti moja. In tudi bo.
16. september 2017
Next zgleda, da bo to romantic zgodba *0* se že veselim, prolog pa je kratek ampak je zanimiv skrivnosten *0* cool
16. september 2017
Next *____*
zdi se zelo zanimivo, se že zeloooo veselim
16. september 2017
Če bo še kakšen Next, dam prvi Next danes
16. september 2017
neeeeeeeeeeeext
evo maš ga
16. september 2017
Od druge bralke ki še ni nextala to
16. september 2017
neext
16. september 2017
ti si že
16. september 2017
16. september 2017
neeeext
16. september 2017
EVO!!!!!!!!!!
16. september 2017
Maš še Next
16. september 2017
jaoo naj vam bo pocakajte 3 minutke
16. september 2017
Yay!!
16. september 2017
Wuhu!!
16. september 2017
Drage bralke, prišel je čas za Next . Upam, da vam bo vsec Prosila bi vas, da mi poveste mnenja o zgodbi, teorije, kritike, v glavnem razpišite se če hočete

Zac Efron

Oziral sem se za gozdom, v kateri sem se trenutno nahajal. Sem sem hodil, ko sem potreboval mir ali čas. In takrat sem potreboval čas za razmiselek. Pred nekaj trenutki mi je bivša povedala, da je noseča.
Sprva ji tega nisem verjel, toda...kaj če je res? Sophio predobro poznam, vem, da je sposobna lagati. V bistvu je hinavka. Ampak...nisem prepričan. Ne vem, najraje bi vse pustil k vragu in izginil.
Zapustil sem gozd, ki je bil ogromen. Drevesa so bila skoraj uničena, tla blatna. Odpravil sem se domov. Med potjo sem razmišljal in se vlekel po potki, na kateri so bili na vsaki strani posajene rože. Ta potka je vodila do vhodna vrata. Če ste pametni, ste ugotovili, da je gozd zraven mojega doma, če pa ne, pa sem vam ravnokar povedal.
"Ne! Ne bomo vsega pustili tukaj in šli v London! Ni govora!"
"Ampak, ljubica, to je odlična priložnost, da zaživimo na novo."
Spet prepir med mamo in očetom. Zavzdihnil sem. To že predolgo traja. Spet sem zavzdihnil in šel v notranjost hiše. Kaj pa vem, mogoče je to res dobra priložnost.
Prhnil sem in pomislil, da se onadva ne moreta popraviti. Sta kot mačka in pes.
"Mama, oče, pomirita se. Mami, mislim, da bi bilo najbolje, če gremo v London. Tukaj mi ni več všeč," sem se vmešal v njun prepir, ko sem videl, da se gledata kot, da se bosta pobila.
"Zac, izgini v sobo in se ne vmešavaj," je siknila mama.
Zasmejal sem se in rekel: "Že prav, mama."
"Aja, še nekaj vama moram povedati. Sophia je noseča, postala bosta babica in dedek," sem jima rekel in jima pomežiknil.
Mama je izbuljila oči, nato pa je iz nje privrel ves njen bes: "KAJ?! ZACHARY DAVID ALEXANDER EFRON, STAR SI 17! KAKO SI LAHKO TAKO NEODGOVOREN?!TAKOJ ZGINI V SOBO!"
Ups, očitno ni bilo pametno, da sem ji to rekel. Naredil sem to, kar je mama rekla; izginil sem v sobo in upal, da bom ovenel, tako kot ena rastlinica, ki je stala na polici ob mojem oknu. Bog, moral bi jo vreči stran.
16. september 2017
uau to pa je bilo hitro tudi js ga obozujem poleg drecota in cedrica oziroma roberta pattinsona
16. september 2017

Če ste pametni, ste ugotovili, da je gozd zraven mojega doma, če pa ne, pa sem vam ravnokar povedal.

hahah
ful dobro
Next
16. september 2017
Next
Zakaj tako kratko?! čimprej Next drugače bo sicer pa cool!
16. september 2017
hm ja berem pa res ultra hitro hahah.. drugac pa ful si ga pomladila hahhahaha.. si ze gledala Baywatch 2017? kok misic tam pokaze jaooo js sm skori skup zlezla ko sm gledala .. drugac pa ful dobro pises in huda ideja za zgodbo!! upam da das cimprej Next
16. september 2017
Next
16. september 2017
Next
16. september 2017
še jaz sem se privlekla sem

Next Next Next
16. september 2017
mnenja, teorije, kritike?
16. september 2017
Neeeext
Men sta ful všeč zadnji dve povedi (ko govori, da bi rad ovenel kot roža) pa to,

Bog, moral bi jo vreči stran.

Čim prej neext!!
16. september 2017
Omg,to je prfektno!!!!!!!
Čim prej Next!!
Next!
16. september 2017
še kakšen Next?
17. september 2017
še kakšen Next?
17. september 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani