Forum
Ena zgodba...
''Eh ta šola... Beda!!!!'' sem se drl. Bil je prvi dan šole. Sovražil sem jo. naredil sem klub: SQL JE ZA POŽGAT ampak mi je učiteljica dala podpis. ''Zakaj ta šola sploh obstaja'' sem se spraševal med tem ko sem se oblačil. Take ''frajerske'' kavbojke in eno belo kratko majico s črnim napisom. ''Bogi jaz'' sem rekel ko me je mama končno prisilila, da grem v šolo. Šel sem v 5. razred. Nisem mel niti enega dobrega prijatelja za sošolca. Vse svoje sošolce sem na smrt sovražil. Počakal sem na avtobus. Ko je pripeljal sem se usedel k svojemu naj frendu. Škoda, da je v razredu B jaz pa v razredu A. Mojemu naj frendu je bilo ime Nejc. Odlično sva se razumela. On se je pridružil mojemu klubu SQL JE ZA POŽGAT vendar kot veste ga je učiteljica ukinila.
nadaljujem?
13. julij 2010
kaj čem?
13. julij 2010
XXL
ja ja ja ja ja nexti
13. julij 2010
ja dej nadaljuj
13. julij 2010
Imel je iste težave kot jaz. Sovražil je šolo....
''5. razred je vrjetno najbolj zanič'' sem si mislil ko sva z Nejcem stopila iz avtobusa. Prišel sem v razred. Tam so bili vsi moji sovražniki. Res, vsi na EN mah. Kar malo sem se jih bal. Bili so zelo močni in nasilni. Grdo so me gledali. Takoj po pouku sem stekel do Nejca. ''Ej, stari kaj pa, če bi midva nardila en cool klub'' sem vprašal Nejca. Strinjal se je. Najin klub se je imenoval ''CooL'' kot vidite v naslovu. 2. dan šole se je v naše kraje preselil neki človek. Bil je močen, ampak ne nasilen. Starši so ga dali v razred A. S tem fantom sem se hitro razumel. Ime mu je bilo Luka. Bil je mojster ''kungfuja'' . Tudi Nejc se je hitro spoprijateljiv z njim. Pridružil se je v klub CooL (najin klub)
nadaljujem?
13. julij 2010
jaaa!!!!!!!!!! nadaljuj!!!!!!!!
13. julij 2010
next ti si res car
13. julij 2010
XXL
a veš kok jih je to že rekl pa nextj
13. julij 2010
bom pol...
13. julij 2010
u8038
u8038
next zakon je
13. julij 2010
u23904
u23904
next
13. julij 2010
plis dej naprej
13. julij 2010
sorry ampak bom šel zdaj gledat
AUSTINA
sej veste kerga
13. julij 2010
3.Dan šole so me moji sošolci-sovražniki hoteli pretepsti. V razred je prišla učiteljica. In potem me na srečo niso. Po pouku so me napadli, a jih je Luka zaustavil. Minili so 4 meseci. ''Yeeeessss'' sem kričal ko so bile božične počitnice. Potem pa so sledile poletne. CooL se je odločil, da si naš klub na mojem vrtu zgradi bunker oz. bolj pravilno: ''CooLski štab''. Čez dva dni sem izvedel žalostno novico. Luka si je zlomil nogo. ''Pa ravno Luka'' sem vzkliknil. ''Ja, njega najbolj rabimo pri gradnji našega CooLskega štaba'' je rekel Nejc. V našo vas se je preselil nov prijatelj Jaka (Tukaj se spoznava v moji GRROZLIVI zgodbici pa se že poznava)...
nadaljujem?
14. julij 2010
nexttttttttttttttttt
14. julij 2010
XXL
ja itak da next
14. julij 2010
In vrjetno ko (mogoče) veste se je Jaka moral pridružiti našem klubu CooL. Tudi on nam je pomagal pri gradnji našega 'CooLskega štaba. Super je nastal.
Narejen je bil iz desk in je zgledal kot koča. Žal pa smo ga zgradili v gozdu
Naš \\\'\\\'CooLski štab\\\'\\\' :

xD
Nadaljujem?
14. julij 2010
Mimo njega je tekel slap:

14. julij 2010
Oz. mimo nje*
14. julij 2010
nextttttttt
14. julij 2010
u8763
u8763
naprej
14. julij 2010
next
14. julij 2010
next
14. julij 2010
next
14. julij 2010
next
14. julij 2010
u21088
u21088
next
14. julij 2010
u21088
u21088
cool
14. julij 2010
u11933
u11933
cooŁ, naprej piši!!
14. julij 2010
''Oh, ko bi Luka to videl, ostal bi brez besed'' sem rekel. ''Našli smo ravno pravšnji kraj-blizu slapa'' je rekel Nejc.''Dobro, da so počitnice, drugače nebi mogli zgraditi te koče'' sem rekel. ''Da'' sta rekla Nejc in Jaka naenkrat. ''Kosilo'' se je zadrla moja mama skozi okno. ''Mmm'' sem rekel ko sem poskuševal juho. Imeli smo govejo juho z ribano kašo. Potem smo imeli še goveje meso (govedino) in pire krompir. Čisto na koncu, za posladek pa smo imeli puding. To ni bil navaden puding, to je bil mešani puding. Takšnega naredi samo moja mami. To je: vanilijev, čokoladni, jagodni in malinov puding naenkrat. Šel sem v gozd in videl, da je bila koča popolnoma, pomolnoma podrta.
nadaljujem?
19. julij 2010
XXL
itak next
19. julij 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg