Cool story Babe, Tell it again :* With One Direction ^^

• ✝мιη∂.вℓσωєя✝
    ✝мιη∂.вℓσωєя✝
    15. september 2012 23:07

Globoko sem vdihnila in počasi vstopila. Znašla sem se v veliki opečnati stavbi. To je to. Začetek mojega novega življenja. Komaj čakam. Pogledala sem na listek, ki sem ga dobila ob vpisu. Pisarna št. 5, prof. Mike Watt. Razgledala sem se naokoli in zagledala vrata, na katerih je bila prilepljena številka 5. Počasi sem se sprehodila do tja. Pred vrati sem se ustavila in potrkala. ''Naprej,'' sem azslišala moški glas od znotraj. Počasi sem vstopila in za mizo sme zagledala postavnega črnolasega moškega. Dvidnil je pogled in me premeril od glave do pet. ''Gospodična King?'' Pokimala sem. ''Prosim, sedite,'' je rekel in mi pomignil na stol. Odšla sem do stola in sedla. Pogledal me je v oči in se mi nato nasmehnil. ''Dobrodošla. Na začetku ti bom dal tvoj urnik. Potem ti bom pa priskrbel še zemljevid.'' Pokimala sem. ''No, torej. To je tvoj urnik. Z poukom začneš pojutrišnjem. Zraven ti piše še učitelja in učilnico, kjer bo potekala ura,'' je rekel in mi podal urnik. Joj, se že bojim. ''No,
    v sobi boš z Aly Clark. Bili bosta v sobi 37. To je zemljevid šole. Sedaj lahko greš,'' je rekel. Waw, me je pa na hitro odpisal. ''Dobro, hvala. Na svidenje,'' sem rekla in pobegnila iz pisarne. Nato sem prijela v roke zemljevid in se začela zgubljati po šoli.

No, naj se predstavim. Sem Louise King. Stara sem 20 in prihajam iz New Yorka. Vem, daleč.
    No, sedaj sem prišla na Londonsko univerzo. Tukaj bom preživela naslednjih nekaj let mojega življenja. Komaj čakam! Kolidž! Kar ne morem verjeti. Vse te zabave, ljubezni, pijača.... Oh, lahko bi naštevala v nedogled, ampak ne bom. Več naslednjič ; )

Jaz, Louise:

• ηιηα ѕтуℓєѕ ;3
    ηιηα ѕтуℓєѕ ;3
    15. september 2012 23:09
    Neeext
  • ForeverYoung.!
    ForeverYoung.!
    15. september 2012 23:10
    neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!!!
  • Kiljavo dete.
    Kiljavo dete.
    neeeeeeext.!
  • ●αѕdғɢнjĸl●
    ●αѕdғɢнjĸl●
    next (:
  • ●αѕdғɢнjĸl●
    ●αѕdғɢнjĸl●
    nou hit je tlele <3
  • ►Pαуиє††є◄
    ►Pαуиє††є◄
    15. september 2012 23:12
    Next!
  • .ѕωєєтнєαят.ツ
    .ѕωєєтнєαят.ツ
    15. september 2012 23:13
    neeext
  • I love u :*
    I love u :*
    15. september 2012 23:17
    se plis prjauš/te: http://www.igre123.com/forum/tema/polyvore/41999/1 hvala, če se boš/boste. Ne bo vam/ti žau resno. povabi/te še koga+sori kr oglašujem!
  • I love u :*
    I love u :*
    + nexti!
  • ••●cнσcσℓαтє●••
    ••●cнσcσℓαтє●••
    next mi je že ušeč
  • Ŧ๏๏т๒aℓℓ●๓asтєя
    Ŧ๏๏т๒aℓℓ●๓asтєя
    15. september 2012 23:18
    Neeeeext!!!
  • CandyFAN
    CandyFAN
    15. september 2012 23:20
    next
  • BrišemProfilBye
    BrišemProfilBye
    15. september 2012 23:23
    next
    upam, da bo zgodba zelo zanimiva
  • The Payne wife
    The Payne wife
    15. september 2012 23:26
    neeeext
  • ✿ ℓιттℓe ɴιx ✿
    ✿ ℓιттℓe ɴιx ✿
    15. september 2012 23:42
    neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • αηηια †
    αηηια †
    15. september 2012 23:45
    neeext!
  • <3Snooki<3
    <3Snooki<3
    15. september 2012 23:47
    next glavn d je 1D umes pa plis velik ljubezni next again...
  • ✝мιη∂.вℓσωєя✝
    ✝мιη∂.вℓσωєя✝
    15. september 2012 23:55

Odprla sem vrata in v sobo potisnila vso mojo prtljago. Za sabo sem zaprla vrata. Nato sem se ozrla po sobi. Bila je prostorna. Imela je dve postelji, dve pisalni mizi, okno in dve omari ter vrata, ki so vodila v kopalnico, ki si jo bova z Aly delile z dekletoma iz sobe 38. Na eni postelji je bilo nekaj torb in ena omara je bila odprta in na pol polna. Takrat so se vrata odprla in noter je pokukala rjavolasa glava. ''Hej!'' je veselo rekla rjavolaska. ''Hej,'' sme se ji nasmehnila. ''Sam Aly. Ti si pa....Lia?'' ''Louise,'' sme jo popravila. ''Oh, saj res. Me veseli,'' se mi je nasmehnila. ''No, veš, zanimalo me je, če bi te motilo, če bi si po zidu nalepila nekaj posterjev iz 1D.'' ''Em,...Ne, seveda ne,'' sme se ji nasmehnila. Hm...1D. Za njih sem že slišala. Oh, saj res! Tisti bend! Aly se je odpravila do neke mape, ki je bila na njeni nočni omarici in iz nje potegnila kup posterjev. Ko jih je nekaj zalepila se je obrnila k meni. ''Kaj pa ti poslušaš?'' ''Bolj stari rock. Obožujem Queene, všeč so mi pa tudi Beatli, Ac/Dc, Pink Floydi,...'' ''Aha,'' se je nasmehnila. ''Super.''

Aly:

• Kiljavo dete.
    Kiljavo dete.
    15. september 2012 23:57
    neeeeeeext
  • ••●cнσcσℓαтє●••
    ••●cнσcσℓαтє●••
    15. september 2012 23:58
    next
  • Ŧ๏๏т๒aℓℓ●๓asтєя
    Ŧ๏๏т๒aℓℓ●๓asтєя
    16. september 2012 00:05
    Neeeeexxt!!
  • .ѕωєєтнєαят.ツ
    .ѕωєєтнєαят.ツ
    16. september 2012 00:12
    neeeext
  • ηιηα ѕтуℓєѕ ;3
    ηιηα ѕтуℓєѕ ;3
    16. september 2012 00:25
    Neeext
  • BrišemProfilBye
    BrišemProfilBye
    16. september 2012 00:26
    next
  • CandyFAN
    CandyFAN
    16. september 2012 03:08
    next!
  • BellaHemmings
    BellaHemmings
    16. september 2012 08:35
    neeext
  • ✿ ℓιттℓe ɴιx ✿
    ✿ ℓιттℓe ɴιx ✿
    16. september 2012 08:38
    neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • tommo
    tommo
    16. september 2012 08:43
    neeeeeext
  • organic-daisy
    organic-daisy
    16. september 2012 09:17
    Neeeeext!

če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani

Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.rizzr.com/wp-content/uploads/2008/11/windows-seven-wallpaper-18.jpg