Forum
u74967
u74967
Hellou.
Js sm se odločila da bom napisala eno zgodbico.
.....Berte prosm;9............................
Hellow.Moje ime je Emma Redbird.Mam BFF Evo in sestrco ki ma 7let in je v drugem razredu in dobesedno obsedena s šolo(geek),Lianne ki jo kličemo Lia.
Se pravi-Emm,Eva in Lia....Hm..Lia ne sodi sm!So,ljubm fotografiranje in KNJIGE!!!
Emma

Eva

24. januar 2012
u74967
u74967
Lia

24. januar 2012
u74967
u74967
M(mami-EEEEEMMMMMMAAAAAAAAA!
J(jst)-Mhm
M-Eva je pršla da gresta na Balet
J-Ne grem gledat predstave!
M-Nep,ne greš je gledat,NA TRENING GREŠ!
J-aja...

Vzela sm oblekco pa šuhe baletne in se na hitro oblekla in obula.
Eva je bla perfecft.Oblečeno je mela že oblekco ker je njena taka,kot kak mini koktajl oblekca

obute je mela baletne copatke ki so fakin prfekt.Da se jim dodat podplat za normalno hojo in vzet trakce dol,mojim pa se ne da dat podplata gor.Bli so itx pregrešno drgai!Jp,Evina drižina je bogata,njena mama je model Tatianne Malex Coule oziromaT.C. ali Mae Cou oče pa glasbenik Jimmy Vensid Coule.
Uf saj res.Moje ime je pa Emma Rae Redbird in mam 16let.In treniram gym in ballet.In jutri je moj veliki dan,Magna dui EMBOLIUM,latinski iraz za veliki BALETNI NASTOP.
24. januar 2012
u74967
u74967
E(eva)-Meus dot!
J-Mel!
E-Quid agis hodie?
J-Perfecto!Tibi?
E-Idem. Donec faucibus tortor et nos adepto an application?
J-Yeah. Maculis, et non molesti loqui latine, quia nos non intelligimus. Carnica?

Ja ja vem da ne razumete.No to je tako,Eva je iz moje naj države,veste kater jezik a ne?NE?LATINSKO,se razume!Ja pogovarjali sva se da danes dobimo vloge za jutrišni nastop in sem ji rekla naj se potrudi govorit v jeziku ki ga bosre razumeli
24. januar 2012
nextey
24. januar 2012
u73465
u73465
next!
24. januar 2012
Cool
Next
24. januar 2012
u74967
u74967
In sva šle.Pa lahko vam povem še neki-Naša "skupinca" ppri baletu,Red swans je najmanjša skupinica v državi.Ampak to ni važno,pa vseeno nas je samo 5.

Coleen

in moja BFF no.2 Shaunee.

Maggie
24. januar 2012
u74967
u74967
In ko smo določali vloge je pršla Kayla.Kayla je BIIIG važička in seveda je rekla da mormo vsi v glavno stavbo šole ker ma ravnatelj speach(govor).In ko je končal je na vratih visel listek z vlogami
Bellie(Black swan)-Coleen
Vannie(Labod)-Maggie
Cearmony(moon(lona kao)-Eva
Perevesie-Glavna vloga-Shaunee
Biggest vloga Swany the Doone-Emma
24. januar 2012
next
25. januar 2012
u74967
u74967
No OK,Dost je o mojem baletu. Zdej ko je konec pa vam lahko predstavim mojo simpatijo, Eric Spuperman. Hehe,sicer si želim da bi bil Eric Superman....
Eric je totaalno perfect. Sva se družila dokler ni na šolo pršla prikupna rdečelaska Ria MacEven.

Eric-

Ria-

In verjetno se vam že sanja da mi je Ria iz pred nosa vzela Ericain to dobesedno. Ko sva z Ericom klepetala je prišla ta mala krava in ga povabila na neko otvoritveno zabvo night cluba Dark Owls.....Buuuuh,
27. januar 2012
Neeext
28. januar 2012
u74967
u74967
Ja no sej vem-Ria je lepa,pametna sexy in ma hard outfite na partijih je oblečena tko da padeš gor,resno,šolsko barvo je uredila po svoje-Bit mormo oblečeni v zeleno?
Ona oa obleče hard upadljive svtlo zelene kaubojke in belo majco,zelene allsatrke čez pa veliko roza jopco..Lovam to jo...Uf ne je ne,sploh ne....OK priznam želim si da bi bla taka kukkr je Ria...
02. februar 2012
nextey pa prosim daljše piši
02. februar 2012
u74967
u74967
T-Da n bom pisala ceuga imena-Sej tti je prou ane?-Jp zdej bom dalše

Seveda mi to ne bo nikoi uspelo.....
"Driiiin" Šolski zvonec hvala bogu! Konec je,in gremo domov,priznam tud balet ni več tisto kar je bil odkar o Ericu ne morem več sanja.....Pf spet mi en teži.
"Pa dobro no a še na hodnikih nimam miru,prov mor...Upsi,sorry Eric." "Eh Emma sej je OK.Samo en dan sm te vidu pred sql pa preber si listk.Si ju." "Listk?" "Pocket." "Ajaa OK" Listek sm vzela iz žepa in na njem je z njegovo fakin prfekt pisavo pisalo-
Dear Emma!
OK vem da mislš da hodm z Rio ampk provzoprov se mi zdi da je ona ena tisstih sql beauties ki se samo važjo in priznam da so mi preproste punce z dvema frendicama.
Ti,Emma! Dans ob 21h v Fire Foxs?---Če ne veš kje je me poklič-
Eric-041223223

Si ju,Eric
02. februar 2012
next!
03. februar 2012
u74967
u74967
OOOoooh skori sm padla okou. ERIC JE REKU DA SM MU UŠEEČ!!AAaah.
In spet sm skori padla okou ko sm pršla u bar. Eric je stal pr pultu in hotla sm mu pomahat ko sm vidla da se je sklonu in poljubu eno punco-HALO Emma McStopie!Ona je naša sql queen!

03. februar 2012
u74967
u74967
s dvignjeno glavo sem šla v bar in do Erica. Pogledala sem ga v oči in mirno rekla-
Eric kako si.... potem pa sem se zjokala... Eric mislila sem da ti lahko verjamem!In ti si z Emmo McStopie lližeš? Res hvala!
Stekla sem iz bara in domov. še dobro da je jutri petek...
NEXT DAY

Prva ura je bla mat. potem pa fraj.Šla sem pred šolo in se zjokala.Takrat je prišel Eric in me poljubil na lice..
http://data.whicdn.com/images/21977323/396356_201051459993757_100002667136157_372126_312964430_n_large.jpg
E(Eric)=Ej Emči no.I'm sorry.
In potem lahko samo ugibate ki sem nrdila
03. februar 2012
next
03. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg