Forum
u113544
u113544
Ja i know, spet js c: Začnem pisat ful zgodbic in pol nobene ne dokončam xđ no, uglaunem, upam d to bom :')
_______________________________________________________________________________________

And now all your love is wasted
Then who the hell was I?
'Cause now I'm breaking at the britches
And at the end of all your lines
"Sky," zašepeta. "Prosim?" "Poglej me," reče. Vzdignem pogled in se zazrem v njegove električno modre oči. "Ljubim te," reče in se nasmehne. "In ti to veš!" Odkimam. Ne. Žalostno me pogleda. "Ne," zašepetam. "Adijo." Sklonim glavo in odidem. Obrnem se. Z usti oblikujem 'oprosti'. Žalostno pokima. Stečem domov. Mama že sedi v avtu in me nestrpno čaka. Usedem se. "Pa gremo!" veselo vzklikne in spelje.

Želim si, da bi sedela na zadnjem sedežu, zakopana med vso kramo. Trenutno ne prenesem mamine dobre volje. Mama poje neko pesem iz 'njenih časov' jaz pa si sedim zraven nje in upam, da bom čudežno izginila. "Daj! Zapoj z mano!" veselo reče. Odkimam.
Sky|14

Next? :3
02. januar 2013
u115390
u115390
neext :3
02. januar 2013
u113544
u113544
___________________________________________________________________________________

"Tada!" reče mama, ko se pripeljemo pred neko... staro hišo. "No, ti je všeč?" "Mja," zamrmram nekaj nedoločenega.

Grem do prtljažnika in ven vzamem moji stvari. Stopim v hišo. Glede na zunanjost je notranjost... no, sprejemljiva.
"Zgoraj je tvoja soba," reče mama. Z potovalkami se odvlečem po stopnicah in odprem prva vrata. Soba je majhna, kar mi je všeč. Lepa je. Potovalke vržem v kot in odprem omaro. Iz kovčkov zložim obleke v omaro in si sobo 'uredim'.

Zadovoljna s svojim delom grem dol. Mama je večino stvari že razpakirala. Sicer sploh nimava veliko stvari. "Ti je všeč?" me nasmejano vpraša mama. Pokimam in se poskušam nasmehniti. A mi to ne uspe popolnoma in sem zato čudno skremžena.
"Kayla pride," mi reče mama. "Mhm?" "Kayla pride. Saj veš, da živijo tukaj blizu," še enkrat ponovi. "Aha," rečem. Kayla je moja sestrična in ubistvu moja edina in najboljša prijateljica.

"Evo me!" se zadere Kayla, ko vstopi v mojo sobo. "Uuuu! Me like it!" reče in se razgleda. Usta ukrivim v ubog nasmeh.
"No, kako je šlo?" Vem, kaj misli. "Uredu," se zlažem. "Ljubica, ne laži mi!" "Okej! Slabo! Bedno! Grozno! Boleče? Kreten je! Povedala sem ti!" izbruhnem. "Spoznala boš drugega. Boljšega," mi reče. "Ne pa ne! Obljubljam, da se nikoli več ne bom zaljubila!" rečem. A ne vem, da bom to obljubo kmalu prelomila.
Next? ;*
04. januar 2013
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!
04. januar 2013
u113544
u113544
___________________________________________________________________________________

"Pojdi v trgovino, soka je zmanjkalo," mi reče mama in mi v roke potisne nekaj denarja. "Ne vem kje je trgovina!" "Dve ulici naprej, potem na levo, še enkrat levo, in potem desno, še kakih Ioo metrov naravnost, in si pred trgovino," reče. "Eeeeeeeeee?" Ne vem, kam naj bi šla, a se vseeno odpravim. Prispem do neke napol podrte stavbe, in prepričana sem, da to pač ni trgovina. Ne da se mi hoditi domov, sploh pa nisem prepričana, če bi mi sploh uspelo najti pot nazaj, zato vzamem taxi.

Taxistu povem naslov. Nabija neko bedno muziko. Ko končno pripelje pred hišo mu v roko porinem nekaj zmečkanih dolarjev in stečem v hišo. "Nisem našla trgovine!" se zaderem na vratih. Iz kuhinje pokuka neznana glava. Grem v kuhinjo. "Kdo je to?" ji zašepetam. "Oh, ja, ja, jaz sem vaša soseda, Christina!" zažvrgoli neznanka in mi v roko potisne svojo roko. "Sky," rečem tiho, in upam, da me ni slišala. Christina se sladko nasmehne in pokaže svoje krive zobe. Brrrr! Obrnem se in stečem v sobo, proč od grozljive sosede.
Opazim, da imam majico umazano. Nimam pojma zakaj. Preoblečem se in prižgem radio.

Čeprav imam radio na najvišji glasnosti, slišim smeh iz spodnjega nadstropja. Včasih je mama kot najstnica. Hodi na zabave, se oblači....no..... neprimerno za njena leta. Mislim, da sem jaz tista, ki naj bi hodila na zabave, ne pa da ždim v sobi, in se smilim sama sebi.
Next? c:
05. januar 2013
u118327
u118327
neext <3
05. januar 2013
u117702
u117702
neeeeeeeeeeeeeeeeext < 3333
05. januar 2013
u108011
u108011
NEXT:3
05. januar 2013
next:3
05. januar 2013
u115390
u115390
neext
05. januar 2013
u93404
u93404
neeeeeeeeeeext.!!
05. januar 2013
u113544
u113544

V tem bednem mestu smo že cel mesec, in vseeno imam samo eno prijateljico. Megan.

"Zdaj pa veš, kje je trgovina in ne izmišljuj si, da ne veš!" mi reče mama. Nekaj zagodrnjam in se odpravim proti trgovini.
"Pazi malo!" se zaderem na fanta pred mano. Zavije z očmi. Obrnem se in odidem proti domu. "Oprosti no! Kako ti je ime?" me vpraša. "Ne rabiš vedeti!" "Zakaj ne?" vpraša. "Ker se ne bova več videla," odvrnem. "Nikoli ne reci nikoli!" "Jao, a me pustiš na miru?" se zaderem. "Ufffff," se zasmeje. "Mimogrede, jaz sem Ollie," reče. Ignoriram ga.

[ni mu videt fejsa ma sj je useen ;'D]
Na koncu ulice zagledam Megan. Stečem proti njej, Ollie pa za mano. "Helou," jo pozdravim in objamem. "Poznam jo," se oglasi Ollie. "Ne pa me ne!" jezno rečem. "Ja pa ja," reče in se zasmeje. "Neeee!" se zaderem. "Ollie, prosim, pusti jo," se zasmeje Megan. Ollie se užaljeno obrne in odide. "Poznaš ga?" vprašam. "Moj bratranec je," rečem. "Nisem vedela, da imaš takega bratranca...," začnem a utihnem. "Kakšnega?" reče Megan in se začne smejati. "Nikakršnega! Moram domov," rečem in začnem teči, preden bi lahko še kaj rekla. Fak, fak, fak, faaaaaaaaaaaaaaaaaak!
"Kje si bila?" me vpraša mama, ko pridem domov, in pokaže na uro. "Megan sem srečala," rečem in grem v sobo.
.
mal je kratko sam nimam zdej časaa ;3 naslednjič bo dalšee c;
Next?
06. januar 2013
u93404
u93404
neeeeeeext.!
06. januar 2013
u108011
u108011
next c:
06. januar 2013
next :*
07. januar 2013
u118327
u118327
next :')
07. januar 2013
u113544
u113544
ju3 nextamm ;'D
08. januar 2013
u113544
u113544
aajooooooooooooooooooooooooj! -.- fuuuuuuul dougo sm napisala pa se mi je use zbrisalo o:
10. januar 2013
next:3
12. januar 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeekšt.!
28. januar 2013
nadaljuj čimprej♥
10. februar 2013
u113544
u113544
čist sm poozabla na to zgodbico ;o nextam za amadejo < 3

Vržem se na posteljo. Lep je. Ubistvu prekrasen. Ollie, mislim. Ampak ne! Obljubila sem, da se NE bom zaljubila. Ne, ne, ne! "Sky, jutri pride Kayla k nam, za tri dni, ker grejo njeni starši v toplice," mi pride povedati mama. "Super," rečem in jo spodim ven. Vstanem in grem v kopalnico. Stuširam se in nase navlečem razvlečeno staro majico, nedoločljive barve. Usedem se na okensko polico in opazujem ljudi na cesti. Ali bolje- parčke na cesti. Če mame ne bi premestili, in se v naju ne bi vtikala tista prekleta važička, bi se sedaj z lahko po ulici sprehaja z svojim 'bivšim'. Ampak, ne! Sreča se me pač na veliko in široko izogiba, kot bi bila kužna.

Zaspim na okenski polici.
Zbudi me zvonec. Tako se prestrašim, da pade s police in z glavo priletim v rob mize. "Aaaaaaaaaaaaauuuuuuuu!" se zaderem in vstanem. Skočim v kopalnico in se nahitro preoblečem. Ravno ko zaprem luč v kopalnici v sobo udere Kayla. "Sky, moja, prileti sem in mi povej, kaj se tule dogaja!" se zadere in vrže na posteljo. "Mmmm?" zaspano zamomljam. "Zbudi se!" zakriči in mi tleskne s prsti pred očmi. "Sem že budna," rečem in na široko zazeham. Kayla zavije z očmi.

mjau :$
neeext? :3
10. februar 2013
neext
10. februar 2013
mjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau.*
prrrrrrrrrrr prrrrrrrrrrrrr prrrrrrrrrrrrrr prrrrrrrrrr.
*ono tisto hoče next* (:
10. februar 2013
u113544
u113544
hov, hov :3
ono tisto bo dobilo next ko bo tule blo 5 nextou < 3
10. februar 2013
*ono tisto postaja razkurjeno.*
phihhujuuu <333
10. februar 2013
u113544
u113544