Forum
Zdravo. Moje ime je Kelly. Stara sem 16 let in obiskujem šolo Megastiles. Imam najboljšo prijateljico,noro,zmešano,a useeno najboljšo. Imam pa tudi najboljšega tip na planetu. Use je bilo popolno. Dobesedno. Bila sem najsrečnejša punca na tem planetu dokler se mi ni nekega dne preprosto use porušilo. Svet se mi je postavil na glavo. Zjutraj me je kot usako jutro zbudila budilka. Z nasmehom sem se pretegnila in ustala. odmajala sm se u kopalnico da bi se stuširala ko sem zaslišala mamin krik. U sami brisači sm stekla dol in naletela na polno kuhinjo policistov. Kaj se dogaja sm uprašala? Mama je z zamahom probala utišati policista a je ta že izgovoriv. Christian je mrtev. Kaj? neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Padla sm na kolena in začela jokati. Moj Christian moj moj moj. Mama me je objela. Prebolela ga boš. Kako lahko rečeš to? sem se zadrla Nikoli ga nebom. Stekla sm u sobo in se vrgla na posteljo. Jokala sem dokler nisem zaspala....

CHRISTIAN:

Tukaj sm ljubica. Nikar ne jokaj. Ulegel sm se poleg nje in jo objeu. Končno je zaspala. Kaj se dogaja? Nič mi ni bilo jasno. Spomnem se kako me je zajela tema in zdaj sm tu. Nihče me ne vidi,sliši,čuti a sm še vedno tukaj. Hodil sem gor in dol po sobi. No ja sm zdaj duh?zasmejal sem se. Kelly se je zganila. Bila je prečudovita ko spi. Škoda da je prepozno da bi ji povedl use kar sem ji mislil. Ljubim te sem zašepel in jo pobožal po obrazu. Zganila se je in odprla oči. Pogledala je naravnost vame. Christian?Tukaj sm ljubica sem ji zašepetal. Spet je začela jokati. Bilo je tako mučno. Jo gledati kako joka medtem ko sem zraven nje.Ko bi le lahko vedela,videla...
Christian:

Kelly:

https://data.whicdn.com/images/28065756/402057_378346478847347_100000159935627_1709742_407429895_n_large.jpg

NEXT???
01. september 2013
next
01. september 2013
u122303
u122303
super zgodba + neeeeeeeext!
01. september 2013
next+cool zgodba+ova bralka
01. september 2013
neeeeeeeext
01. september 2013