Forum
u208800
u208800
Sveto pismo govori, naj se kače bojimo.
Ampak kako naj prepoznamo kačo, če se skriva v nas?
~
Krvava Vrtnica je od nekdaj veljala za največjo tolpo. Z Calumom na čelu so vsi v nevarnosti.
Naenkrat se prikaže nova tolpa. Pravična in boljša z vodjo Lukom.
In da tolpa Krava Vrtnica ohrani prvo mesto, mora iti Teresa pod krinko.
~
Prolouge:

"Ne morem. Enostavno ne morem" sem rekla po urah vaje svojemu bratu Louisu. Poskušala sem speči piškote.
Za druge ženske, kot naprimer July, je to lahko, toda zame je to mučenje.

"To je huje kot dobiti metek v nogo" sem zajambrala ko sem zagledala zažgane piškote. Louis se je iz druge strani hihital. Pridružila sem se mu.

Kmalu je prišla July, Calumova 'igračka' po naju.
Prikimala sva ji, in ji sledila v velik prostor, opremljen z vrhunsko opremo, z veliko okroglo mizo na sredini. Tukaj običajno potekajo sestanki.

Zagledala sem še ostale člane naše tolpe. Vsi so se trmasto držali. Nekaj se je zgodilo. Sigurno se je.
Pogledala sem v Caluma. Naj te rjave oči ne zavedejo. To vse je le krinka. V resnici je najbolj krut človek kar jih poznam. Ubil bi celo svojo mati da bi prišel do cilja.

"Pozdravljeni vsi. Mogoče se vam zdi malo čudno da vam to govorim danes, ampak je res nujno. Mogoče ste že slišali da je v naše mesto prišla nova tolpa. In mi jo moramo uničiti."
23. april 2016
Next
23. april 2016
Next
23. april 2016
Nexttt to bo zanimivv*-*
Pa se july je ona
Nexxt*-*
23. april 2016
Next
23. april 2016
u208800
u208800
•1 del•

"Ti Teresa boš imela glavno nalogo. Moraš zavesti Luka, dovolj da se zaljubi vate. Imaš dva tedna. Ti Jack boš-"
"Am, šef?" sem tiho vprašala. "Ja?" je vprašal jezno. Spomnila se se kako sovraži če ga kdo prekine. Nekako sem zbrala pogum da sem nadeljevala.

"Am.. Samo zanima me, zakaj moram ravno jaz to naresti?"
"Ker sem tako rekel. Sedaj pa zapri svoja prekleta usta. Srečo imaš da si še vedno živa!" trznila sem zaradi njegovega ostrega glasu potem pa sem iz strahu prikimala.
Vedno bolj sovražim kako ravnajo z mano.
Samo Louis je prijazen z mano. Učasih.

July je vrgla mapo pred mano.

Dvomljivo sem jo odprla in se zatopila v moje delo medtem ko sem hodila do svoje sobe.

ZELENA KAČA
Tolpa: Zelena Kača
Vodja: Luke Hemmings
Ostali člani: Michael Clifford, Niall Horan, Zayn Malik, Harry Styles in Zac Efron
Naloga: uničiti
Tarča: Luke Hemmings
Naloga za: Tereso Tomlinson
Od: jutri
Do: neomejeno

Ko sem prebrala sem ravno prišla do vrat moje sobe. V obupu sem jo odprla in se zazrla v pusto, grdo, temno, polno v prahu in temno sobo. Zgraužila sem se pogledu in se sprehodila do postelje, edinega predmeta v sobi. Komaj čakam da zapustim to sobo, to tolpo.

Čeprav dvomim da bo v drugi drugače.

Moje misli so same od sebe zašle v stare čase.

Ko smo bili samo moja mami, oče, Louis in jaz. Kot vesela družina.

Vse se je začelo ko se je oče zapletel z drogami. Večkrat je hodil domov pod vplivom drog in večkrat pristal v zaporu. In mi smo ga morali reševati.
Kmalu smo bili že brez denarja.
Vsi smo bili pod pritiskom in nazadnje je mami vrgla mene in Louisa na cesto. Nebi preživela če bi srečaa Liama Payne, člana tolpe Krvava Vrtnica.
Louis se je takoj ujel z njim in nekako je prepričal da naju vzamejo v tolpo. Za Louisa je bilo to lahko, toda zame je bilo težje. Bila sem edina ženska v tolpi, ki ni bila prostitutka. Ravno zato so vsi tako nespoštljivi do mene.
Čeprav je Louis grob do mene, je vseeno moj brat. In rada ga imam, ne glede na vse.

Od premišljenja sem zaspala.
Jutri je nov dan, ki ga sigurno ne bom preživela.

Vedno so me opozarjali, da ne smem zaupati nobenemu, še posebno drugim tolpam.
23. april 2016
Next
23. april 2016
Next
23. april 2016
u206290
u206290
Next
24. april 2016
Next! Next!
24. april 2016
Next
ful dobr!!
24. april 2016
u208800
u208800
•2 del•

"Okej Teresa. To ti bom ponovil samo enkrat.

Ti si Teresa Hall. Si nedolžna žrtev, ki smo te vzeli kot 'svojo žensko', tako da si živela pri nas pol leta. Ne znaš uporabljati pištol, ali kaj podobnega. Znaš boks in nič drugega.
Nato smo te imeli zadosti in Liam se je odločil da se te bo znebil.
Teresa, ti boš oba z Liamom vodila do druge tolpe, in potem lahko samo upamo da te bodo rešili"
Calum je končal z govorjenjem.

"In če me ne?" sem v strahu uprašala.

"Potem boš pa umrla" se je zlobno zasmejal Jack, član tolpe.
"Nehaj jo strašiti no, Liam" se je tudi Louis nasmehnil.
"Začnemo čez pol ure"
Je sporočil Calum in izginil na vrati.

Pol ure je minilo prekmalu. Med tem časom so mi dali za obleči raztrgana oblačila, in po računalniku so mi pokazali, kje so Zelene Kače.

Nato pa se je načrt začel.
Z Liamom sva začela igrati za vogalom.
Začela sem se delati da kričim in da me je strah, medtem ko sem tekla po poti.
Liam ni ravno zaostajal. Z nožem je tekel za mano, in lahko sem slišala njegov zloben smeh. Stavit grem, da uživa v tem.

Kmalu sva prišla do njihovega skrivališča, ali bolje rečeno hiše.
Je velika bela hiša
Z razliko od naše je ta velikanska.

Še enkrat sem zakričala-glasneje. Sekundo kasneje sem ža videla modro glavo. Sledeče po podatkih, ki sem jih dobila je to Michael.
Tekla sem proti njemu. Ko sem prišla do njega, sem ga podrabila za roko
"Pr-prosim, pomagajte mi. On-on me.." pokazala sem na Liama. Nekako sem prisilila solze da so mi začele teči.

Michael se je takoj postavil pred mano in iz pasu vzel pištolo.
Kaliber 25-dobra izbira.
Brez premisleka je pritisnil na petelina in sekundo kasneje se je zaslišal stok. Z kotičkom očesa sem lahko videla Liama, ki se je držal za nogo.

"A si v redu?" me je uprašal Michael, ko se je prepričal da ni nobenega več. Prikimala sem. "Ali si ranjena?" sedaj sem odkimala in fant si je vidno oddahnil.

"Pridi, pojdiva notri" me je povabil.
Nezaupljivo sem mu sledila.
24. april 2016
Nexttt
24. april 2016
Next
Ful mi je všeč!
Sam Louis mi kljub temu, da je njen brat izgleda kot največja budala.
Kok je lohk tak, da sodeluje v njihovih načrtih, pa ve kaka budala in zloba je Jack.
Da o ttem Jacku sploh ne govorim- jz bi zdle kr šla do njega pa mu dala 10000000 brc in klofut ker se tko obnaša...
Pa upam, da Teresa pol kr s tto tolpo prjazno ostane....
Po moje bo tko:
Teresa bo najprej izpolnjevala svojo nalogo ki ji jo je dal Jack, sam pol se bo v enga zaljubla
No in pol bo on ko bo tud zaljubljen vanjo odkril resnico o njej- pč zasačil jo bo, ko se bo z npr. Jackom menla in pol bo zlo jezn nanjo, pol bo pa Teresi dost Jacka, pa bo pršla do njega, pa se mu uprla, pa brata Louisa nadrla ker je še vedn v tti tolpi in pol se ji bo brat pridružil in bota oba prestopila v tto prijazno tolpo zelena kača in pol bo happy end, pa z enim od te prijazne tolpe bo na konc skupi Teresa.....
Neeeeext
24. april 2016
u206290
u206290
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
24. april 2016
Next. Odličen del
24. april 2016
nextt
24. april 2016
Nexttt*-*
Superr*-"
24. april 2016
u143259
u143259
Neeeeext+nova bralka
Fuuul dobr pa kok je mogla dobr zaigrat da ji je michael vrjeu
24. april 2016
neext!
25. april 2016
u209605
u209605
Neext<333
Dbest...
Full je dobr *-*
26. april 2016
Next! Michael my sweatheart
26. april 2016
u208800
u208800

•3 del•

"Kdo si?" me je takoj prestrelil z vprašanji Luke, ko me je videl vstopiti. Malo sem trzila od ostrini njegovega glasu. Vedno bolj me spominja na Caluma.

"Umiri se Luke. Varna je." ga je pomiril Michael. Delala sem se začudeno, čeprav vem da govorijo o KV(Krvavi Vrtnici).
Luke si je oddahnil.
Kako so naivni..

"Kaj pa se je zgodilo?" je uprašljivo pogledal moja oblačila.
"Krvava Vrtnica jo je napadla" je namesto mene odgovoril Michael.
"Ali jih poznaš?" me je vprašljivo pogledal Luke. Odkimala sem.

"Ne, nisem jih videla direktno v oči. Imeli so maske" nekako sem jih nameravala rešiti. Čeprav so grdo ravnali z mano so še vedno moja družina.

"Kako dolgo si bila pri njih?" je še enkrat vprašal Luke.
"Šest mesecev" sem tiho odgovorila.
"Šest? Kako to da te niso ubili?" se je namrčil.
Videla kako se je napel in zožil je svoje oči.

"Am.. Liam.."
"Liam? Potem si jih poznala" me je
še enkrat prekinil Luke. Stisnila sem roke v pesti. Malo mi manjka da me bodo razkrili.

"Ne.. Mi-"
"Mislim da ji ne smemo zaupati. Tako da ji ne bomo." je zaključil Luke. Obupano sem ga pogledala. 
Pred očmi se mi je prikazal hiter prizor, kako me Calum in ostali mučijo.

Preden bi lahko kaj naredila, je Luke že odšel.

"Počakaj. Mislim da lahko pomagam." me je prekinil Michael, ko je videl kako sem si obrisala nevidne solze, ko sem hodula proti vratom. Malo sem se zmagovalno nasmehnila potem pa naredila obupan obraz in se obrnila h njemu.

"Ampak samo če mi obljubiš da nimaš nič v zvezi z Krvavo Vrtnico."
"Ja, obljubim. Častna"
Prikimal mi je kot znak da mi verjame.
"Okej. Potem pa pojdu po stopnicah gor in zavij levo in pojdi v četrta vrata. Tam boš našla sveža oblačila. V naslednji sobi je kopalnica." mi je obrazložil in izginil.

Zmagivalno sem se zravnala in sledila njegovim ukazom.

Nasrkali bodo. Po moji zaslugi. In noben se mi ne bo več posmehoval.
V mislih se mi je ze predstavlal prizor kako me bo Louis ponosno objel.
27. april 2016
Next
27. april 2016
Next
27. april 2016
u206290
u206290
nexttttttttttttttttttttt
27. april 2016
u209605
u209605
Neext!!