Forum
pač gre se o eni punci ko ji je ime Ninna pa je zalublena v enga fanta on pa ni v njo....

povejte če je fajna?????

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. november 2011
pač je ena punca stara 15 let pa ime ji je Ninna....Glih je šla u gimnazijo in tam se je zalubla u fanta ko mu je blo ime Aljoša. bil je eno leto starejši od nje treniro je rokomet pa je bil blontn, pa meu je Fh00l 6-pack...
25. november 2011
pač bil je začetek drugega tedna u gimnaziji. Ninna ni bla neki full popularna u bistvu je bla kr mal sramežliva... Mela je sošolce: Katjo, Nastjo, Bello, Doro, Zano, Hano, Mino, Anno, Anastasijo, (fanti) Nik, Jaka, Gašper, Marcel, Miha, Michellle.
25. november 2011
Njena best frendica je bla Anna... Bla je ful lepa in vlk fantov je blo zalubleno v njo sej Ninna tut ni bla tk slaba samo jo je Anna zasenčla v lepoti...To pač Ninni ni blo ušeč začela se je družit z Nastjo ki jo je bol spoznala na morju....
Alošanu se je začela izogibat saj ji ji ena frendica iz drugega razreda (zala) povedala da Aljošanu sploooh ni ušeč........................in tu se use začne
25. november 2011
pisala bom u NINNINEM IMENU TK ZA INFO...
25. november 2011
u65573
u65573
Pa dej da bomo vidl ;D
25. november 2011
GLIH SEM ŠLA po hodniku z nastjo pa povedla sem ji kk je aljoša lep kake mišice ma...pa kose glih one nekot znajde pred mano... skor sem se zaletela u njega...nasmejala sem se mu on pa se mi je zasmejl nazaj...nastja me je dregnila mni pa se je zdelo to neverjetno najbolše kar se lahk zgodi...pol se ji e dolgo razlagala kk se mi je nasmejo pa....
25. november 2011
pol sem pa šla domov...sam mi je blo že žau...ko sem stopla skos vhodna vrata me je mama že našrajala zarad moje "pospravlene" sobe....ko sem ji pa povedla za cvek pr matki pa je blo še hujš...celo na trening mi ni pustla it (treniram rokomet)! ja nč tej pa sem se spravla pisat smse z aljošanovim best frendom alenom...mi2 z alenom sma pa tut bla fejst frenda skor bi lahk rekli najbolša... povedla sem mu za mamo, pa rokomet pa aljošana on pa je reko...ne sekiri se....lpo prosim noo nej se jebe s ttim svojim ne sekiraj se....kk se naj ne sekiram...najstnica sem-to bi mogla bit moja naj leta pa na žalost niso!!! kr minlo me je si pisat z njim...pustla sem ga brez odgovora ker se mi pač trenutno ni dala ukvarjatz njemo...POZOR! VSE PUNCE OPOZARJAM DA NI PRIPOROČLJIVO IMET FANTA ZA NAJ FRENDA! minla me je usa dobra volja pa sem šla kr preprosto spat
25. november 2011
nisem glih neki pravopisni mojster brez zamereeee ))))
25. november 2011
a nej nadaljujem?????????
30. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg