Forum
u48314
u48314
Hey usi.
No jst sm Sharpaj McWills.Mam 14let in seveda mam Bff,Lois Anginy.Mam mamo Jamie,očeta Toma,mlajšega bratca Vikkya in starejšo sestro Shelby.Od kod moje nenavadno ime?Sharpay se je klical prvi pes moje mame.Ja pes.Vikky,moj bratec se imenuje po očetovemu HRČU,Shelby pa po želvi.Naspoti njima sm še najboljša.
No uglavnem Jaz in Lois živiva stran od mojih staršev,family in od Loisinih,Mame Hannah,očeta Liama,mlajše sestrice Shannin in starejšega brata Connorja,v Coco city-u.Ja v Coco city-u
23. oktober 2011
u48314
u48314
CoCo city je mesto,daleč od vseh velikih mest kot so NewYork,London,Paris in podobni.Je na samem.In všeč mi je da ima le 3hiše,šolo,veliko trgovino,luna park in hall of fame,kjer imamo vsi ljudje iz Cocota odtice rok in nog,svojo sliko in vopščeno lutko,če si to plačamo.Tistim ki živimo v hišah imamo zastonj.Ima pa še super market-clothes in supermarket-pets.V clothes lahko prodamo obleke za dobrodelne namene,v pets pa prodajajo živali in use kar živali rabijo.Zakaj pa zas žvali?V coco lahko prideš le e imaš usaj 1 žival.Z Lois imava ona modrega raka jas pa imam supeer cute psičko--Srednjo kodrico CoCo.No v hišah živijo 3 družine.V 1 živi Balls family.Mama Janne,oče Holder,hči Holly ki ima 14 let in sin Benny ki ima 2leti.V 2 hiši živij Zadoovi.Mama Hannin,oče Tomson,sin Hally ki ima 17let in hči Janix,Jax.V 3 pa so Grogqanovi.Mama Jenny,oče John,hči Collen ki ima 14 let,Conor ki jim ima 12 in sin Dixon ki jih šteje 3.V Coco shos so oblačila.Black,Whally,Cicng,pipistrel in druge.Adidas&Nike in podobne znamke so praaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaav na vrhu.No z Lois živiva pri Ballsovih.Oddajajo sobe.Imava zastonj ker sva Holly-ini sošolkiiiiiiii
23. oktober 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg