Forum
u121843
u121843
Torej ja še ena zgodbica... No jst mam že eno tko bolj fantazijsko zgodbico pa naj bo še tale... No za začetek naj povem da vsebuje vampirje... Več boste zvedeli v nadaljevanju am in to bi blo to. Upam da vas to da so notri vampirji ne bo odvrnilo od branja c; Tuki je tudi naslovnica ;*

-----------------------------------------------------✝ ✚ ✞----------------------------------------------------

-Samantha McRoy-

»Nazaj v Holmes Chapel? Očka saj nisi resen!« sem zavzdihnila in zadrževala solze.
»Sam… Razložil sem ti že miljonkrat, da ne moreš ostati sama tukaj v najini hiši! Moje službeno potovanje bo trajalo pol leta zato boš ta čas pri svoji mami in sestri!« je še enkrat razložil oče. Čeprav sem lahko videla da mu ni vseeno sem bila jezna nanj. Na žalost še nisem polnoletna in oče ima vso pravico me poslati 'domov' kjer zame pravzaprav ni nekakšen dom… Ko sta se mama in oče ločila sva bili z Frances stari; jaz štiri leta ona pa šest let. Bilo je zelo težko obdobje ampak sva živeli ločeno in nimam pojma kako zgleda. Kaj šele kako izgleda mama. Ko sem bila stara štiri leta me je zanimalo veliko več kot samo izgled moje mame.
»Torej začni pakirati… Jutri že greš.« je dodal oče in me s tem prebudil iz mojega razmišljanja. Nerada sem se upirala očetu zato sem le pokimala čeprav sem v sebi kričala in skoraj bi razpočila če nebi solzam končno pustila prosto pot po mojih licih… Veliko vprašanj se mi je porojilo v glavi. Počasi sem s telesom zadela ob zid in se zlomljeno spustila po njem dokler nisem sedela na tleh in bila naslonjena na belo steno. Z rokama sem objela kolena in še močneje zajokala. Le to mi je preostalo v tem trenutku. V srcu se je naenkrat pojavila praznina. Kot da se že počutim sama… Navezala sem se na očeta-zelo. In pol leta živeti z mojo samovšečno sestro? Vse bi bilo popolno če bi očka zavrnil to službeno potovanje ampak ga nekako lahko razumem. Njemu se ne upiram zato pa se drugim. V šoli se družim samo z fanti in ne z samovšečnimi kozami ki se po šoli po cele ure zadržujejo v centru New Yorka in kupujejo oblačila. Raje igram nogomet in tudi zelo rada rolkam.
»Sam! Vem da ne pakiraš ampak da mi takoj dvigneš svojo leno rit in se spraviš pakirat!« sem zaslišala očeta iz kuhinje najinega stanovanja. Ob 'leni riti' sem se mogla nasmehniti. Obrisala sem solze ki so počivale na mojem licu in se vstala. Popravila sem si stare raztrgane kavbojke nato pa odprla svojo omaro ki je stala v kotu moje sobe… Nisem jo preveč uporabljala. Ubistvu sem imela vse obleke izven nje in ni ravno služila svojemu namenu.
Po končanem pakiranju sem se izmučeno vrgla na posteljo in pogledala na uro. Kazalca sta kazala na pol desetih. Zazehala sem in iz žepa potegnila svoj telefon. Dva sporočila. Odprla sem prvega ki je bil seveda od Kimberly. – Ravno izvedela da odhajaš. Haha kdo se pa zdaj smeje kurba a? –
Zavila sem z očmi ob pogledu na to in telefon zabrisala na drugo stran postelje. Ona je zadnja oseba zaradi katere bi sedaj jokala. Zatisnila sem oči in upala da bom čimprej zaspala. Vse te skrbi ki so mi plapolale v glavi. Trudila sem se odprti spomine iz otroštva a nič. Nisem več poskušala ampak v srcu me je ščemelo. Imela sem občutek da bo nekaj hudo narobe. Ampak res narobe. Vse bo šlo narobe in to sem lahko čutila. Ko bi le lahko ostala tukaj kjer sem popolnoma zadovoljna. Le tisto Kimberly bi izbrisala iz obličja zemlje.
Zaslišala sem škripanje vrat. Nekaj svetlobe je prodrlo v sobo. Hitro sem zatisnila oči da bi oče mislil da spim. Njegovi koraki so odmevali vse do mojih ušes dokler niso odnehali. Nato se je usedel na posteljo in svojo roko položil na moje lase.
»Vem da ne spiš.« je rekel. Pomežiknila sem z očmi in se predala. Predobro me je poznal.
»Pogrešala te bom.« sem zahlipala in mu iz ležečega položaja planila v objem.
»Tudi jaz tebe.«
Tako sva se objemala vsaj minutko če ne več. Nato sem popustila objem in se spet ulegla.
»Zdaj pa zaspi prav? Jutri se moraš zgodaj vstati.« je še rekel in me poljubil na lice. Oboževala sem ga ampak misel na mamo in sestro mi je pognala kri po žilah. Pokimala sem in odejo potegnila čez moj pas do vratu.
»Lahko noč.« sem še dodala in končno poglobila v spanec.
-----------------------------------------------------✝ ✚ ✞----------------------------------------------------
Je vredno nexta?
13. september 2013
neeeeeext
13. september 2013
Neext
14. september 2013
ok, zdej se bom pa jz mau raspisala:
Patricija - ti si najboljša pisateljica naše generacije, našega časa. Vsako besedo, ki jo napišeš občutim kot da se resnično dogaja, in kot da vse to gledam z lastnimi očmi, ne pa da berem. Si res najačaaaaaa!!! Ne morm vrjet da si stara 13 in da lahko tko dobr pišš; bolš kot kaki resnični pisatli (jz to vem, k sm brala resn shit od knjige ). In k ti jz rečm da si dobra, uzem to popolnoma resno, ker si reeees najboljša. Upam sam da boš to zgodbico pisala forever and ever in da nouš na sred nehala, kr to me bo popolnoma pokončalo. Res pišš supr, in to je sam ena od malenkosti zard katerih si najača osebica kar jh poznam. <33
14. september 2013
next
14. september 2013
u148182
u148182
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxt!!!! *_____________*
14. september 2013
u130737
u130737
O FAK, ŽE TAKOJ 'SHIT, I FUCKING LOVE IT!' . TKODA... ČIMPREJ NEXT! *OOOOOOOOOO*
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!
14. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
14. september 2013
nnneeexxxtt
taki lepi comment bi naredla pa sem na fonu
14. september 2013
next omfg ti obvladaš!!
14. september 2013
omg. (šele zej mi je uspelo prebrat do konca ) ti veš kolk dobro pišeš? do zdej je obstajala sam ena zgodbica k sm pisala takdouge komente. in vrjemi tipico je hmal kap k sm ji js nakladala u popolnosti. in zdej bom še tebi. jeei! in to je prefektečno, popouno, nadzemeljsko... še knijge niso tak dobre. rowlingova se lahk skrije pred tabo na pa nesmem več X'D pisat -.- in da ti nardiš čim prej next bom js težila naprej. ne misli da se lažem ko ti to pišem. in omg, kje ti dobivaš tko fucking dovbe ideje? buldog likes this! no. buldog love this X'D in ti pišeš tak popouno, k noben človk ne. razn une., k sm na začetku omenla. in še enkrat omg, da bo takoj next! in hočem da je tud louis not k če ne te fucking ubijem. X'd ne ne, sej ti kr piši. in če bo louis slučajno not, mu ne obuj tistih defektnih čevlov proosm x'D ok. that's all...
14. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
15. september 2013
omggg!!!POPOLN NEXTT!!
pa Zayn bo not,pa vampirji :$$$$
fakkkkkkkkkkkk!!!!!!!!!!!!
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXTT
16. september 2013
u121843
u121843
Hahahah Zala ja končno sm se odločla eno zgodbico napisat ko ne bo zraven Louis ampak Zayn
16. september 2013
jejjj!!
16. september 2013
too vampirji rtm!! neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxtt
16. september 2013
u142563
u142563
Neeext
16. september 2013
u140555
u140555
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
16. september 2013
u150546
u150546
nexttttttttttttttttttttttttttttttttt
fuck *w*
16. september 2013
u27814
u27814
vampirjiii *w*
Neeext
16. september 2013
u125821
u125821
neeext!
16. september 2013
neeeeeeeext
16. september 2013
neeeext čimpreej<33
16. september 2013
neeeeeeeeeeeext
16. september 2013
u150605
u150605
Neeeeeeext omg to bom fenomenalna zgodbica *_* zarad vampirjev jo bom se rajs brala haha
17. september 2013
Omgg.! Neeeeeeeeeeeeeeeeext.! <3
17. september 2013
u121843
u121843
next bo danes al pa jutri ;*
Hvala da berete c:
19. september 2013
ne, ne bo jutr... dans bo
19. september 2013
omg kera popolnost
neeeeeeeeeext!!