Forum
žιυjo :З мoje ιмe je αɴαlιѕα lαнĸo мι rečeтe ĸr lιѕα. pαč ɴα ιɢrαн ѕм υвιѕтvυ že ĸr eɴ čαѕ αмpĸ pαč ѕм ѕe zdej odločlα dα ɴαpιšeм eɴo zɢodвιco αlɴeĸι нαнα :З υpαмd α вoтe вrαl pα dα vαм вo υšeč. :'З love yα :З

◑◑◑◑Melissa◑◑◑◑

Kiss me hard before you go
Summertime sadness
I just wanted you to know
That baby you're the best

I got my red dress on tonight
Dancing in the dark in the pale moonlight
Got my hair up real big beauty queen style
High heels off, I'm feeling alive

Oh, my God, I feel it in the air
Telephone wires above all sizzling like your stare
Honey I'm on fire I feel it everywhere
Nothing sc...

"MEEELISSAAAA si pripravljenaa!?" se je spet zadrla mami iz hodnika. Obogg sovražila sem ko se je takole drla čez celo hišo. "Mami! Ni treba da naju slišijo sosedje. Ja in pripravljena sem samo še kitaro pospravim!" sem se sedaj tudi jaz zadrla nato pa se zagledala v svojo sobo, ki je najbrž nikoli več ne bom videla. Misel na to me je seveda žalostila ampak kaj hočeš. Če se je mami odločila, da se bo preselila k novemu fantu potem bom morala pač zraven. Čeprav tega fanta sovražim že odkar sem prvič slišala zanj. Okej vem da ni pošteno do mami da sovražim njenega fanta pa čeprav sploh ne vem kdo je. Mami mi ga je večkrat poskušala Kiss me hard before you go
Summertime sadness
I just wanted you to know
That baby you're the best

I got my red dress on tonight
Dancing in the dark in the pale moonlight
Got my hair up real big beauty queen style
High heels off, I'm feeling alive

Oh, my God, I feel it in the air
Telephone wires above all sizzling like your stare
Honey I'm on fire I feel it everywhere
Nothing sc...

"MELISSAAAA!! Si pripravljenaa!?" se je zadrla mami iz spodnjega nadstropja. Oboog sovražila sem ko se je takole drla da bi naju lahko še sosedje slišali. "Mami! Nehaj se dreti no. Seveda sem pripravljena!" sem se še jaz zadrla in pospravila kitaro ter se ozrla po moji sobi, ki jo bom po mojem videla zadnjič v mojem življenju. Nevem zakaj je morala mami spoznati tistega njenega fanta. Vem da ni pravično da ga sovražim ker sploh ne vem njegovega imena in ga sploh ne poznam in nič (mami mi ga je večkrat poskušala predstaviti ampak ji nekako nisem pustila saj sem imela zmeraj neke izgovore into..) ampak enostavno ga sovražim saj sta se zaradi njega razšla mami in oči. Oči se je sedaj preselil v Francijo in tako sem obtičala tukaj z mami in sedaj se seliva k mojemu 'novemu očetu'. Še enkrat sem pogledala po moji sobi, izdihnila ter odšla čez vrata. "Bye life" sem si zašepetala nato pa kovčke odvlekla k mami.

◑◑◑◑◑◑◑◑
oĸej тo je тo od мojeɢα prveɢα ɴeхтα. υpαмd α vαм je všeč ιɴ dα ɴαpιšeтe ɴeхт нαнα :З dα ѕι вoѕтe lαžje predѕтαvljαlι вoм dαlα ѕeм še мelιѕѕιɴo ѕlιĸo:

тorej υpαм dα vαм je υšeč ιɴ dα вoѕтe вrαlι. :З
ly<З
14. junij 2013
NI PRAVA TEMA!
14. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg