Forum
žιυjo :З мoje ιмe je αɴαlιѕα lαнĸo мι rečeтe ĸr lιѕα. pαč ɴα ιɢrαн ѕм υвιѕтvυ že ĸr eɴ čαѕ αмpĸ pαč ѕм ѕe zdej odločlα dα ɴαpιšeм eɴo zɢodвιco αlɴeĸι нαнα :З υpαмd α вoтe вrαl pα dα vαм вo υšeč. :'З love yα :З

◑◑◑◑Melissa◑◑◑◑

Kiss me hard before you go
Summertime sadness
I just wanted you to know
That baby you're the best

I got my red dress on tonight
Dancing in the dark in the pale moonlight
Got my hair up real big beauty queen style
High heels off, I'm feeling alive

Oh, my God, I feel it in the air
Telephone wires above all sizzling like your stare
Honey I'm on fire I feel it everywhere
Nothing sc...

"MELISSAAAA!! Si pripravljenaa!?" se je zadrla mami iz spodnjega nadstropja. Oboog sovražila sem ko se je takole drla da bi naju lahko še sosedje slišali. "Mami! Nehaj se dreti no. Seveda sem pripravljena!" sem se še jaz zadrla in pospravila kitaro ter se ozrla po moji sobi, ki jo bom po mojem videla zadnjič v mojem življenju. Nevem zakaj je morala mami spoznati tistega njenega fanta. Vem da ni pravično da ga sovražim ker sploh ne vem njegovega imena in ga sploh ne poznam in nič (mami mi ga je večkrat poskušala predstaviti ampak ji nekako nisem pustila saj sem imela zmeraj neke izgovore into..) ampak enostavno ga sovražim saj sta se zaradi njega razšla mami in oči. Oči se je sedaj preselil v Francijo in tako sem obtičala tukaj z mami in sedaj se seliva k mojemu 'novemu očetu'. Še enkrat sem pogledala po moji sobi, izdihnila ter odšla čez vrata. "Bye life" sem si zašepetala nato pa kovčke odvlekla k mami.

◑◑◑◑◑◑◑◑
oĸej тo je тo od мojeɢα prveɢα ɴeхтα. υpαмd α vαм je všeč ιɴ dα ɴαpιšeтe ɴeхт нαнα :З dα ѕι вoѕтe lαžje predѕтαvljαlι вoм dαlα ѕeм še мelιѕѕιɴo ѕlιĸo:

тorej υpαм dα vαм je υšeč ιɴ dα вoѕтe вrαlι. :З
ly<З
14. junij 2013
next
14. junij 2013
u139899
u139899
neeeext:*
14. junij 2013
neeext
14. junij 2013
u108028
u108028
neeeext<3
14. junij 2013
Next
14. junij 2013
u123401
u123401
next!:*
14. junij 2013
u139424
u139424
next..
14. junij 2013
u140332
u140332
next
14. junij 2013
u127021
u127021
neekšt
14. junij 2013
neeext!!
14. junij 2013
u140082
u140082
next
14. junij 2013
eoo ɴeхтαααм lυвιce :*

◑◑◑◑Melissa◑◑◑◑

Mami me je že čakala v avtu oz.limuzini. Resno mi nikoli ne bo jasno od kod jo je pobrala. Nikoli nisva bili bogati in nisva si mogli privoščiti takšnega avta. Ker me je mami očitno opazila kako sem zaprepadeno gledala v avto je dodala: "Ljubica. To je avto tvojega 'novega očeta'" zavila sem z očmi. "Mami on ni in nikoli ne bo moj novi oče. Whatever?" vsedla sem se v avto in odpeljali smo se. Prispeli smo do ogromne hiše. dobro resno nevem kaj vse je ta moj 'novi oče'. Mami me je gledala z pričakovanjem "Mami če misliš da ga bom zaradi denarja imela rajši se motiš. Veš to? m.o.t.i.š.s.e" sem ji zrecetirala potem pa obstala saj so me njene besede popolnoma šokirale. "Veš ljubica.Stvar je v tem, da je tvoj novi oče...Slaven. Ime mu je Simon in piše se Cowell. Prosim ne znori." gledala sem jo kot da mi je pravkar zlila mleko na glavo. "Kaaj!?"

"Oprosti ker ti nisem povedala ljubica. Vem morala bi ti ampak nisi mi pustila in pač ti nisem morala. Oprosti...." je blebetala jaz pa sem samo razmišljala o maminih besedah. simon Cowell. Občudovala sem tega človeka dejansko! Ampak da mi takole razdre družino. Mislim, da ga bom sovražila. Okej ne mislim da ga bom ampak enostavno vem. "Mami ne bom znorela. Le zakaj bi? Ta človek je čuden." sem ji rekla dato pa odšla iz limuzine. Prav čutila sem mamin zaprepaden pogled. Nasmehnila sem se in si sama pri sebi rekla "očitno nisem edina danes presenečena" ter odšla pred vhodna vrata.

◑◑◑◑◑◑◑◑
тαle ɴeхт je υвιѕтvυ precej вedɴ ĸr pαč мorм ɴeĸoĸ zαčeт zɢodвιco. pol oвlυвιм dα вodo вolšι ɴeхт. :З <З
υpαм d vαм je υšeeč<З
ɴeхт?<З
14. junij 2013
neeeext!!!!
14. junij 2013
u140082
u140082
next
14. junij 2013
u140011
u140011
Neext *o*
14. junij 2013
net ooo
14. junij 2013
u139424
u139424
next..
14. junij 2013
neeext
14. junij 2013
u127021
u127021
neekšt
14. junij 2013
next!!
14. junij 2013
nexšt in ne ni beden
14. junij 2013
Neeeeeeeext
+ nova bralka
14. junij 2013
next+ nova bralka
15. junij 2013
u112295
u112295
next
15. junij 2013
u123401
u123401
nekkšt !!
15. junij 2013
u140332
u140332
next
15. junij 2013
Že pišem next no. :3
+Hvala za use nexte. :3 Najbolše ste *.*♥
15. junij 2013
Še enkrat hvala za use nexte! Resno ste najbolše.! *.*

◑◑◑◑Melissa◑◑◑◑
Pozvonila sem in počakala. Odprla mi je starka. Okej ni bila dobesedno starka sam bila je tako stara in bila sem jezna zato sem jo poimenovala tako. "Lahko vstopite gospodična" je rekla jaz pa sem vstopila ter odšla po hodniku. Do mene je prišel Simon. Ja. Simon Cowell. V normalnih okoliščinah bi začela cviliti saj je bil nekoč moj vzornik toda sedaj sem rekla samo "Živjo. Kje je moja soba?" čudno me je pogledal kot da bi pričakoval da bom vreščala ali kaj podobnega "samovšečnež" sem sama sebi zašepetala. "Prosim?" je rekel. "Nič. Torej kje je moja soba?" "Zadnja vrata levo. Imaš svojo kopalnico, bazen, dnevno, kuhinjo in fitnes zato mislim da me ne boš preveč potrebovala." je rekel nato pa odšel naprej. Naenkrat se je obrnil "Aja. Nepričakovan obisk pospravlja tvojo sobo." je rekel in pomežiknil. "Fuck." sem tiho zaklela ter odšla do vrat moje sobe.

Kliknte:
http://weheartit.com/entry/64709960?pgx=similar_entries

Ko sem jih odprla sem videla 5 ljudi. 5 fantov. "Watafaaak?" sem jim rekla in vsi so se obrnili k meni. Nato so začeli vreščati in se mi predstavljati. "Jaz sem Lou." je zavpil prvi. "Lou umakni se. Jaz sem Zayn." je zavreščal tip z čudno frizuro. "Niall" "Liam" nato je k meni stopil še tip z skodranimi lasmi. Bil je precej čeden "Harry." je rekel in mi podal roko nato pa mi pomežiknil. Sami samovšečneži. Vse sem prebodla z pogledom in jih napodila iz moje sobe. Odločila sem se da jih bom sovražila. Globoko sovražila. Razpakirala sem kovčke nato pa odšla po mojem stanovanju oz.moji sobi. Bila je čudovita. Dobila sem idejo. Če bodo vsi na šoli vedeli da živim pri Simonu Cowellu ki je moj 'oče' in da dnevno srečujem fante iz 1D bom zagotovo popularna. Nasmehnila sem se sama pri sebi. Vem da ni lepo izkoriščati slave ampak mogoče bo ravno zaradi Simona moje življenje lepše.

◑◑◑◑◑◑◑◑
нαнα oĸeej тα ɴeхт je zlo doυɢ нαнα. :З υpαм dα ѕe vαм ɢα вo dαlo preвrαт. :З
ɴeeхт? :З
15. junij 2013
next
15. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg