Forum
vem da je teh forumov vec kt 100000000 apak sm se odlocila da jas naredm club tajana music jas sem taja rada plesem in pojem
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
hay
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
kuker sm povedala sm taja
pravila
●ne se kregat
●prjavt se ih mora 6 do 8
●nemisemo kletvic
●moras biti str vec kot 9 let
●tukaj bo bilo tako ti bos iz izivou dobivu denar naprimer dobis 11.oo EUR in pol si lah kupes kaj v trgovini k bom tut dajala kwa no ja ta denar tut laho porabs za diskoteke denar vec o tem dobis pri meni po zs
bres prijavce nav slo ces
no prijavca
●ime :
●tvoja soba kje bos stanovau :
●starosi :
na zacetku imas 100 EUR
zabavaj se iz tajano music

se prijavs

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. julij 2012
zivite kle

18. julij 2012
●ime : Tija

●starosi : 10
18. julij 2012
oki sprejeta
18. julij 2012
u100162
u100162
Neja

14
23. julij 2012
sprejeta
23. julij 2012
MENE NI O od 72. julij jutri pa do 30 julij ponedelka
26. julij 2012
emma

12
27. julij 2012
amm... od 29 do 5 avgusta bo me ne bo kr sm na morju.
27. julij 2012
u100800
u100800
●ime : Klavdija

●starosi : 15
27. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg