Forum
Zdravo moje ime je Nyx in sem stara 17 let.
To sem jaz:

b Moja babica mi je dala nek prstan , ki naj bi mi prinašal srečo in ko sem si ga enkrat nadela si ga nisem mogla sneti.
Ta prstan:

Torej boš brala??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. februar 2013
next
26. februar 2013
next next next!!!
next next next!!!
next next next!!!
next next next!!!
next next next!!!
next next next!!!
next next next!!!
next next next!!!
next next next!!!
next next next!!!
next next next!!!
next next next!!!
28. februar 2013
next!!!!!!!
01. marec 2013
next
03. marec 2013
next
03. marec 2013
Bila sem povsem normalna dijakinja na naši akademiji. Popolnoma sem bila izurjena, samo, da ta čas še tega nisem vedela. Nikoli si nebi mislila, da bi lahko čarovnice obstajale, kaj šele, da sem jaz čistokrvna čarovnica. Vedno ko sem si zaželela karkoli sem tudi dobila. Toda ne samo to... bila sem vedno nerazpoložena za karkoli družabnega. Nisem imela več sorodnikov (no saj sem imela samo nisem vedela). Dan se je začel kot vsako soboto, samo , da ni bila sobota, ampak nedelja.
03. marec 2013
next!!!!
04. marec 2013
next
05. marec 2013
next
05. marec 2013
next
06. marec 2013
next
07. marec 2013
V našem razredu je bil en zelo poseben fant. Njegovo vedenje je precej čudno. Nikoli nič ne je, pije, je bled, nikoli ga ni na kakšen sončen dan(kadar je sončno, pa pride v šolo nosi nek prstan). Ime mu je Dhiren. Star je pa 19 let. Odkar sem ga prvič videla sem zaljubljena van. Toda on me opazi samo takrat, ko se mi zgodi kaj nenavadnega.
08. marec 2013
Tako je bilo tudi tokrat. Bilo je jeseni. Med poukom smo se preveč pogovarjali in zato nas je profesor Šprinter presedel. Js sem morala it sedet k Dhirenu. Ob njem mi je bilo presneto mrzlo, zato sem si zaželela, da bi se ta prostor malo bolj ogrel. Ker je temperatura kar naenkrat narasla me je Dhiren spet začel postrani gledat. Ker mi to ni bilo preveč všeč, sem si zaželela, da bi nas Šprinter spustil domov že tri ure prej. Dhiren se mi je tik pred zvonenjem komaj opazno nasmehnil. Hitro sem odšla domov. Kar naenkrat pa sem si zaželela, da bi našla mamino hišo (tisto v kateri sem se rodila). Ni minila sekunda, ko se mi je v glavi naslikal zemljevid. Odšla sem v gozd po poti ,ki je bila narisana. Hodila sem že približno 5 minut ko spet začutim hlad-tisti hlad. Zato sem pospešila korak. Če me zemljevid nebi ustavil, bi se zaletela v Dhirena.
j-js;d-Dhiren
d-hay, kaj pa počneš tukaj??
j-hay… nič, pa ti??
d-hahaha, misliš, da ti bom verjel?? Nekaj iščeš…
j-kako veš??
Samo skomignil je z rameni…
d-lahko grem s tabo?? Saj tudi js znam obdržati skrivnosti zase…
j-ok… niti ne vem, če bom kaj našla
Ko sma hodila že 2 uri se je pred nama dvigoval ogromen kamnit zid, ki ga je že obrastlo ogromno grmovje. Zaželela sem si, da bi se to grmovje odvilo tega zidu. To se je tudi zgodilo. Na zidu je bil dolg napis v jeziku, ki ga ni razumel nihče razen mene (ta jezik sem znala skoraj bolje od slovenščine). Začela sem prevajati napis kar naglas: »Kri, kri, kri… pomagala ti bo priti na drugo stran zidu… toda potrebuješ tudi vampirsko kri, a ne pozabi mu jo povrniti z svojo…krvjo!!« to sem prebrala in ostala tiho. Vedela sem, da potrebujem vampirsko kri, zato sem si zaželela, da bi lahko v glavi videla najbližjega vampirja. Zamižala sem in že v naslednji sekundi se mi je v glavi prikazala Dhirenova podoba, ki ima odprta usta in se zelo razločno vidijo njegovi podočniki. Hitro sem odprla oči, zaželela sem si, da bi se mi sam od sebe naredil čop. To se je zgodilo- a je vznemirilo Dhirena (seveda, saj sem predstavljala njegovo hrano). »kaj, saj ne bom privabila kakšnega vampirja, no ja ne še…« to rečem in se malo zamislim v enem pa opazujem Dhirena. Potem se pa spomnim »hmmm, najprej moram dobiti vampirsko kri, jo zmešati z mojo« »kako veš kaj moraš narediti??« me vpraša »nekaj mi tako govori…« odvrnem »kako boš dobila vampirsko kri??« je še vprašal »povsem preprosto«odvrnem in se obrnem k njemu in vzamem bodalo iz mojega škornja. »hmmm, najprej ti… ok??« mu rečem, on pa samo pokima. Vzamem njegovo desno dlan in na njej zarežem dolgo črto, da je pritekla kri. Potem pa še zarežem v svojo levo dlan. Videla sem ko se Dhirenu ob moji krvi spačil obraz. »saj boš zdržal«ga spodbudim. Primema se za roke, da sta se tam najini krvi združili. Na zidu so se spet pojavile črke, tokrat z krvjo-najino. Pisalo je,da je to ključ in, da ga moram prebrati naglas »mahajne-debik- rodopoli« ko sem to izrekla se je podčrtal napis: toda potrebuješ tudi vampirsko kri, a ne pozabi mu jo povrniti z svojo…krvjo!! »naaa«rečem Dhirenu in mu ponudim vrat. »se hecaš??« me vpraša »ne, kaj ne vidiš, da se je podčrtal stavek, da ti moram povrniti z svojo krvjo..« »povrniti kaj?« razprla sem najini roki in vidim, da je on z močjo vampirja nama obema zacelil rani. Pokazala sem mu roko potem pa sem mu še enkrat ponudila svoj vrat. Ni trajalo dolgo sem že začutila njegove ostre podočnike, ki so se zarili v mojo meso. Občutek je bil na začetku grozen, ko pa je začel piti sem skoraj padla-seveda me je ujel. Je bil občutek popoln.
09. marec 2013
Bo dovolj??
A je ok?
Nextam??
09. marec 2013
ful kullll
next plissss
09. marec 2013
next!!!!!!! ful dobra zgodbica
09. marec 2013
Ko je končal me je še vedno držal, da nebi padla. Potipala sem na mesto, kjer so bili prej zasajeni Dhirenovi zobje, a ni bilo niti sledu o ugrizu. »no, hmmm, bi mogoče lahko prevedla novi napis na zidu??« pogledala sem na zid in začela govoriti urok ,ki je bil napisan. »hasasa manasa« res zveni smešno a je delovalo. Iz zidu se je izbrisala vsaka sled, ki bi lahko namigovala na to, da je prej kaj pisalo na njem. Nato se je začel premikati. Odprl je vhod na prelepo jaso, na kateri je bila v središču postavljena srednje velika hiša. Takoj sem ugotovila,da je pripadala moji mami. In opazila sem tudi to, da jaso obdaja zid. Hotela sem stopiti malo pogledat, a sem skoraj padla-že spet, če nebi bilo Dhirena. Dvignil me je in me nesel do hiše. Zid za nama se je zaprl. Nesel me je do vhodnih vrat, kjer me je spet položil na tla. »hvala..« sem mu rekla. Odprl je vrata, ki so bila odklenjena, in v notranjosti sma zagledala popolnoma navadno pohištvo. »pogledat grem v zgornje nadstropje, podstrešje in klet..« je rekel Dhiren in izginil kot kafra. Ni minilo dolgo, ko je spet švignil mimo mene, a potem se je vrnil. »hmmm, tvoja mama ima pa urejeno tako podstrešje kot klet… pa tole te bo zanimalo…«je poročal in me hitro dvignil v naročje. Odnesel me je v zgornje nadstropje v sobo v kateri je spala mama. V njej je na steni visel njen portret in na nočni omarici je bila slika deklice stare približno eno leto. To sem bila js. Potem me je Dhiren odnesel v otroško sobo, v njej je bila majhna otroška postelja. Potem pa me je odnesel nazaj v spodnje nadstropje in me položil na ogromen kavč. Sam pa se je usedel v naslanjač. »poznal sem tvojo mamo... tvojega očeta in ostale sorodnike…. Vse dokler niso ugotovili, da sem vampir..« mi je povedal. Zravnala sem se in se nagnila k Dhirenu »bi mi rad še kaj povedal?? In koliko si sploh star??« ga vprašam »ja imam povedati še ogromno, a to ti bom povedal, ko boš spet pri močeh-torej potem ko se boš zbudila naspana. V resnici pa sem star 178 let« debelo sem ga pogledala »nočko Nyx…« je rekel a ga nisem poslušala. Pogledala sem njegove ustnice (to je opazil). V kotičku njegovih ust sem opazila malo moje krvi. Stegnila sem roko in to packo obrisala »ni mi ravno prijetno gledati svojo kri na tvojih ustih…« mu razložim on pa se samo nasmehne. Potem pa sem se ulegle in kar kmalu spustila svoje izčrpano telo v trden spanec.
12. marec 2013
next
14. marec 2013
next
16. marec 2013
next
16. marec 2013
nnnnnnnnneeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!
20. marec 2013
. Prebudil me je Dhiren, malo spanca mi je pomagalo in sem spet bila pri močeh. »kaj je??« ga vprašam zaspano »zvečerilo se je in danes je polna luna in ima moja družina pohod..« »kakšen pohod?« za odgovor je zadostovalo le to, da si je obliznil ustnice. Razumela sem…. Lovili bodo žrtve. Pokimala sem in odpravila sma se do zidu. Dvignila sem roko in sem napela vse sile v moji podzavesti…. Moj trud je bil poplačan-zid se je razprl. Dhiren me je dvignil in se pognel (teleportiral me je do mojega doma) skoraj do mojega doma. Ko me je izpustil me je nežno poljubil na čelo, se poslovil in odšel. Js pa sem odhitela v hišo ter odšla spat.
20. marec 2013
nextt
21. marec 2013
next
22. marec 2013
next
22. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg