Forum
u21111
u21111
joj kako sovražim pakiranje za na počitnice....nwm kaj nej vzamem s seboj...najraje bi vzela celo omaro in 20 parov čevljev in ne potovalke..želim si pravi kovček..ampak kaj ko lahko vzamem samo 20kg..(gremo v grčijo na otok kos)...tako sem bila zmedena da sem potovalko zabrisala pod posteljo, oblačila pa razmetala po postelji..kot da ni že dovolj da zadnje čase vse kar naredim , naredim narobe...starši mi nič več ne zaupajo(nwm zakaj ne), če kaj vprašam o čem se pogovarjajo rečejo da sem premajhna..vedno ko se skupaj pogovarjamo preidejo na temo moja love..in če rečem da mam simpatijo me obravnavajo kot dojenčka , češ da jih počasi že zapuščam in zasolzijo se jim oči....navsezadnje sama sebe ne prepoznam več ...hitro sem vzkipljiva in pravijo da sem v puberteti...no vrnimo se k mojim počitnicam...nadaljujem???
10. julij 2010
10. julij 2010
u21111
u21111
nadaljujem??
10. julij 2010
ja itak
pa hitrrr
že 1. deu je zakons
:6
10. julij 2010
10. julij 2010
u21111
u21111
mami je prišla v sobo in rekla da čez eno uro gremo na letelišče..ko pa je zagledala mene ob postelji kjer so ležale obleke in pod posteljo potovalka me je nadrla...ker nisem prenašala njenih žaljivk npr.nesposobna , nisi pridna, kko sem lahko tvoja mati...sm ji rekla da bolj neumne in bedaste matere ne privoščim niti najhujšemu sovražniku...še več rekla sm ji kko mi lhko pove dan predn gremo na morje...ker me ni poslušala je šla po očeta....ta me je močno užalil in malo je manjkalo da bi si prislužila klofuto....nisem mela izbere ..nahitro sem spakirala in odšli smo na letelišče...čakali smo in čakali..končno smo poleteli..ker nisem želela sedeti zraven svojih "bedastih staršev" in ker se oče na avionu ni hotel prepirati in si tako delati sramoto sem se usedla zravn nekega gospoda..kot da nimam že dovolj problemov s starši mi je ta začel predavati vsa čuda matematike..za nameček sem mogla celo pot reševati matematične naloge..ker je bil videti precej duševno nestabilen sem se raje brez uperanja lotila reševanja nalog saj sem se bla da ga bo infarkt..začela sem si predstavljat kko bi mediji pisali o meni:MORILKA Z UPERANJEM UBILA DEDKA..joj srh me je obšel po vsem telesu...končno smo prispeli in gospod mi je dal naloge ki jih moram rešiti do odhoda z otoka..saj bova vrjetno spet skp sedela....ko smo prišli v hotel smo na recepciji dobili sobe.....to ni najhujše..ker ni bilo troposteljne sobe bi mogla spati med starši zato so mi dali sobo ki jo bom imela 7 dni samo zase..za načeček je bila v 3 nadstropju , starši pa so jo meli v pritličju...obljubila sem jim da bomo večino časa preživeli skupaj...no in vstopim v sobo razpakiram in se uležem na posteljo...čez nekaj časa nekdo odklepa vrata...skočila sem pod odejo in čakala svoj obupni konec: MOŽ IZ PIŠTOLO UBIL MLADOLETNICO..in čez nekaj sekund vidim gospoda ki me je na avionu učil matematiko..ugotovim da sem z njemu v sobi..letim na recepcijo in mi rečejo da je ta soba edina v hoelu ki je prosta...in si predstavljate v zakonski postelji z 80letnim gospodom ki je za namećek še duševno nestabilen....no in odločim se da bom spala na kavču in on na postelji....že mislim iti se kopat on reče."na tele naloge reši med tem ko se sončiš , nato bova skupaj preverila"..uzamem se poslovim in grem na morje...mo pridem nazaj moram z njim sedeti na večerji ter ga spremiti tja..ko prideva nazaj mami pride in reče naj grem z njima u mesto kos..a žal gospod reče da morava skupaj se učiti matematiko..in mami privoli.....celo noč sva se učila matematiko ..nato postanem utrujena in se vležem na kavč...ter pol ure zatem zaspim..in nekaj me zbudi..seveda gospod smrči..s težavo zaspim in naslednje jutro....
10. julij 2010
u21111
u21111
nadaljujem??
10. julij 2010
u21111
u21111
http://extraordinary25.files.wordpress.com/2009/01/emogirl_17_sadandalone-1.jpg
10. julij 2010
daj nadaljuj
10. julij 2010
u21111
u21111
vstanem in zagledam kup nalog...gospod mi reče naj to naredim na njegovo željo..tudi če rešujem 100 let moram narediti....grem do plaže in gospodu kupim časopis ki ga je želel..pridem nazaj in groza an postelji leži..pogledam utrip in ni ga ..joj umru je..in si že domišljam:MORILKA Z NEZNANJEM UBILA DEDKA...DOSMRTNA KAZEN...hitro zavijem truplo v rjuho in kaj zdaj..kako sem neumna zdaj bodo mislili d sem ga ubila ker so odtisi....položim ga v omaro in se delam kot da nič ni...joj noč je..koko nej zaspim če mam truplo v omari kaj če pride težit d nej delam za mto nalogo...in res grem iz hotela in ga dam v škatlo..uff mam srečo receptorji majo malco in pol menjavo...ga peljem do župnika potrkam na vrata in rečm d sm to našla na cesti..joj župniku sm lagala kko loh?
naslednje jutro se zbudim in vidim d sm samo sanjala...komi dojamem d je gospod živ že imamo družinsko srečanje..in največji šook...mami je noseča..začnem se dret nej nrdi splav sam mi oče da klofuto...nom več edinka..zagrozim da č nou splavila se fentam..in res reče d ji je bodoči otrok pomembnejši kot jaz
jokam se in vsazga mimoidočga prosm nej me posvoji...
10. julij 2010
u21111
u21111
nadaljujem??
10. julij 2010
u21111
u21111
''??
15. julij 2010
NEXT
30. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani