Forum
u42017
u42017
sam prekopiram tist k je pa upam da bo ines naprej pisala T_T
30. marec 2011
u42017
u42017
1 del napišem
-
-
-
-

-
-
-
-
-

-
-
-
-
-

-
-
-
-
-

-
In ja usi so stari 17 let pa v internatu v Lj so tak da tastari ne bojo omenjeni zram
30. marec 2011
u42017
u42017
a pišemo test. Vsi smo se zbunili ona pa samo ''Če vam kaj v mojem učnem načrtu ni prav lahko kar odidete!'' Ker mi je ta profesorca šla že pošteno na živce saj je imela visok piskajoč glas sem zavreščala ''Ma jebite se vi pa ta vaš test js ga ne bom pisala pa konc!'' ''Ines kako si upaš tako govorit?'' ''Ma dajte mi neopravičeno ka pol. Ne bom pisala nenapovedanega testa čeprav sm največji luzer tu.'' ''Potem pa odidi pa še k ravnatelju te bom poslala!'' ''Super!'' Pograbila sem torbo in stekla na hodnik. Za menoj je prišla še Monex. Samo smejala se je temu kako sem nakurla profesorico. Ampak ona je imela res visok cvileči glas. Čudno da ni šla za operno pevko. Sedeli sma na hodniku in čakali na zvonec. Ko je zazvonilo sma šli nazaj v razred in Hana je povedala da je bil zelo težek test....
30. marec 2011
u42017
u42017
Hana je v angleščini bila zelo dobra zato ji ta test ni delal težav. Do nas je prišel še Domen. Monex mu je bila všeč vendar tega nikoli ni priznal. Tudi Monex ni nikoli nič rekla če ji je on všeč.
Domen: Hej. Vidve sta res carke da sta šle kar vn.
Ines: Ma kaj čema drugega. Noben ne bo men govoru naj pišem test če ga ne znam xD.
Monex: Ja Domen hvala sam s to besedo carke pretiravaš.
Domen: Pa vidve sta carke res. Ines, ti in Hana ste najnajvečje carke na šoli.
Ines: No no. Če bi to blo res bi Peter bil že zdavnaj moj.
Monex: Pa Ines ti si bolša od tiste psice Klotilde no.
Klotilda je v resnici Kloti. Ona je najpopularnejša punca na šoli in vsi za njo lezejo kot eni psički. Za Petra nevem če mu je všeč ampak skoraj vsem je. Vsi so za njo luzerji. Ko je končno prišla profesorica za slovenščino v razred je rekla da sprašuje. Brcnila sem Hano in Monex. ''Gospa profesor meni je pa slaboo. Bruhala bom.'' ''A greš ven?'' ''Ja v sobo bi šla malo ležat. A lahko gresta Hana in Moni z menoj?'' ''Ja vredu.'' Hitro smo pograbile stvari in šle ven. Smejale smo se ker nam ti plani vedno uspejo xD.
30. marec 2011
u42017
u42017
Po tiho smo stekle v sobo da nas ne bi zalotila ravnateljica. Vrgla sem se na posteljo in zadremala. Ko je zazvonilo smo stekle nazaj do učilnice. Tam se je Hana po pomoti zaletela v Tima. Hana je bila že od prvega dneva sredne šole zaljubljena v njega. Opravičila sta se en drugmu in skupaj smo šli v učilnico. Pridružila sta nam se še Domen in Peter.
Ines: Torej a je v petek res šolski ples?
Tim: Ja.
Monex: S kom bote pa plesali? xD
Hana: Js še nimam plesalca zato nevem če bom plesala.
Ines: Pa ajde no mormo it xD.
Domen: Js tut še nimam plesalke pa kaj. Bi pa eno vprašal ampak nevem če bo ona plesala z menoj.
Tim: Pa ti Peter? A boš vprašal Klotildo? Haha.
Peter: Ne.
Hana: Koga pa boš?

Peter: Nevem še. Rajš ji bom napisu pismo.
Bila sem razočarana ker sem vedela da ne bo vprašal mene. Preden je bilo konec odmora sem šla na wc in tam srečala Klotildo. Spotaknila me je.Nisem ji rekla nič, le rolo wc papirja sem ji zagnala v glavo in stekla v učilnico še na zadnjo uro...
30. marec 2011
u42017
u42017
Vsedla sem se med Hano in Monex ker smo pač meli tako mizo da so trije lahk sedeli. Nenadoma je pred Monex priletel nek papirček. Odvila ga je in nama ga čisto presrečna pokazala. Pisalo je:
Hej Moni! Veš js sm mal sramežljiv in nevem kako naj to naredim. No...A bi bla ti v petek moja plesalka? Čeprav ne znam elegantno plesat bi vseeno rad poskusil. Odgovori plis, Domen.
Monex je čisto vesela odpisala da gre na ples z njim čeprav tudi ona ni ljubiteljica elegantnega plesa. Ko je Domen dobil listek nazaj ji je čisto srečen pomežiknil. Celo uro sta se spogledovala. Jaz in Hana pa sma si pošiljali listke ker je bla profesorca za naravoslovje preglupa da bi opazla.
Hana: In upaš da te Peter povabi?
Ines: Ja. Sam vem da to ne bo res. Sem pa vesela za Monex.
Hana: Ja js tudi. Jooj ko bi me le Tim povabu.
Ines: More te. A mu js rečem v tvojem imenu?
Hana: Omg ne ne sigurno noče it z menoj.
Ines: Ah pustima se presenetit ;D. Nikoli ne veš.

Hana: Ja. Še 4 dni do plesa. Če naju ne bota povabla boma pač same haha.
Ines: Ja.
Po koncu pouka je Hana že mislila it iz razreda ko jo je zadržal Tim. Z Monex sma šli v sobo in si prižgali prenosnike. Vse smo imele svojga. Šla sem na igre123 in brala zgodbe. Vse so bile neke love zgodbe. Čez nekaj časa je v sobo pritekla Hana in čisto srečna rekla da jo je Tim povabil na ples. Vse tri smo se začele veselit. Čeprav jaz še nisem imela plesalca xD.
30. marec 2011
u42017
u42017
Potem pa je nenadoma nekdo potrkal na vrata. Hana je šla odpret, jaz in Monex pa sma sedele na postelji. Pri vratih sem zagledala Petra s kitaro. Vstopil je in stopil pred mene ter začel igrati in peti. Zapel je neko pesem Baby please dance with me. Bila sem čisto presrečna. Po pesmi me je vprašal če bi šla v petek z njim na ples. Takoj sem rekla ja. Hana in Monex sta začeli ploskat. Peter mi je dal kiss na lice in šel vn. Vse tri smo začele skakat po sobi. Odločile smo se da gremo v shopping saj smo imele ogromno denarja. Hitro smo s taxijem šle do btcja in si kupile vsaka eno obleko za ples, čevlje in še druge modne dodatke. V internat smo prišle zvečer čisto izmučene. Sprobale smo obleke in šle spat.
30. marec 2011
u42017
u42017
Zjutraj je mene in Hano zbudila Monex ki je zakričala v kopanici. Obe sma stekle k njej da vidima kaj je narobe. Rekla je da je njena mama klicala da pride njen starejši brat po njo in da ji je našel fanta. Vse tri smo bile jezne ampak se je Monex odločila da bratu razloži da ima drugega. Odpravile smo se v učilnico in tam je bila Klotilda z svojo frendico Lulu. Do mene je prišel Peter in mi pomežiknil. Pogovarjala sma se o šoli in o tem da on misli da sem carka. Potem je prišla v razred profesorica in rekla da sprašuje umetnost. Nismo uporabile fore da nam je slabo zato je poklicala kdo bo uprašan. ''Danes bo uprašan/uprašana.................................................Moni.'' ''Pa ne no če nič ne znam!'' ''To ni izgovor. Lahko bi se učila.'' ''Rajš uprašajte piflarje no.'' Profesorca je na vsak način hotla da pride Monex pred tablo. Ker sem vedla da bi Monex lahko dobila 1 sem vstala iz klopi. ''Pustite jo če nič ne zna!'' Vmešala se je še Hana. ''Ja pustite jo no.'' Profesorica se je tokrat zelo razjezila saj imamo me 3 vedno neke pripombe glede spraševanja in smo bile že večkrat vpisane v dnevnik. ''Veste kaj mlade dame dost je tega. Poskrbela bom da dobite strogo kazen zdaj pa vn iz razreda.!''
30. marec 2011
u42017
u42017
''Profesorca vi res niste fer!'' ''K ravnateljici prosim vse 3.'' ''Če boste odpeljali njih še mene zraven vzemite!'' ''Peter kaj se pa greš?'' ''Pa mene tut.'' ''Pa mene.'' ''Vredu torej Domen, Peter, Ines, Tim, Hana in Moni k ravnateljici.'' Bila sem presenečena zaradi fantov da so se kar zraven uštulili. Ravnateljica nam je začela razlagat da smo navadni dijaki brez kakšnh pogojev. In da se moremo držati pravil. Dala nam je kazen.........

-
-
-
-
-

-
-
-
-
-

-
-
-
-
da ne smemo it na ples! Vsi smo bili jezni. Ko smo šli iz pisarne smo se pogovarjali da gremo na ples če jim je prav ali ne....
30. marec 2011
u42017
u42017
Ines: Naredli bomo sladko maščevanje! Ta ravnatlca bo še vidla.
Peter: Ja moremo prit na ples.
Monex: Pa vi fanti ne bi rabli bit zraven v tem no.
Domen: Branli smo vas. Ni nam vseeno za vas.
Tim: Ja. Šli bomo na ples.
Hana: Ampak kako?
Ines: Mogli bomo bit pridni te 3 dneve in učitli nam bojo dali nagrado da gremo na ples.
Monex: Da sm js pridna? No way!

Hana: A misliš da sm js lahk? Ines ni šans!
Ines: Pa dajta no. Drugače se ne bomo zabavale in končno so nas naši sanjski fanti povabili na ples in.............Ups pozabla sm da so fanti zraven.
Monex: Ineeeeeeeees!!

Tim: Sanjski fanti?
Peter: Kaj pa tole pomeni?
Domen: Ušeč smo vam?

Ines: Khm....Grem js.
Stekla sem v sobo da ne bi Peter posumil da sem v njega. Vrgla sem se na posteljo in se pokrila z blazino preko glave. Potem pa je prišla v sobo še Monex in za njo še Peter...
30. marec 2011
u42017
u42017
Monex: Inees, Peter je tu.
Ines: Daj mu reči da me ni plis. Nočem ga videt ker bo zvedu da sem v njega in ne bo več hotu slišat za mene.
Monex: Khmm..Če bi si dala blazino z glave bi vidla da Peter stoji tule.
Ines: O faq.

Monex je šla iz sobe in z Petrom sma ostala sama. Dala sem blazino z glave in zagledala Petra.
Peter: Ej ka je tisto prej pomenlo?
Ines: Nič.

Peter: Vem da si v mene.
Ines: Faaaaaaq. Kak?

Peter: Ker me vedno tako gledaš z tvojimi lepimi očmi.
Ines: glej sam pozabi no. Vem da ti ne čutiš enako in....
Pete: Čutim enako kot ti.
Približal se mi je in mislim da veste kaj sledi.....Kiss ane xD. Tako sem imela vse dneve bol romantične in smešne. V petek smo vsi bili čisto živčni ker smo šli vprašat ravnateljico če lahko gremo. Privolila je. Dobili pa smo nekega novega sošolca Tedija. Bil je nek debeli in štorast. Klotilda mu je bila takoj všeč zato je plazu za njo kot en slinasti pes. Odločila se je da gre z njim tut na ples. Sej sta pasala skup. Po pouku smo odhitele v sobo se zrihtat. Na vratih pa je potrkal Tedi. Monex mu je šla odpret midve z Hano pa sma samo poslušale in se smejale. ''Tedi a si ti mal sobo zgrešil?'' ''Ne. Tukaj stanuje moja Klotilda.'' ''Kurc pa tvoja Klotilda.'' ''Daj me spust notr no.'' ''Ka teb ni jasno? Zgini Tedi.'' ''Awwwchh u vrata sm zažgau.'' ''To ti je pa zato ker si štorast ko ena kura.'' Zaprla je vrata in vse tri smo planile v smeh ter se še naprej urejale...
30. marec 2011
u42017
u42017
Zvečer smo se odpravile v našo ogromno dvorano. Tam sem šla do Petra in ga poljubila. Šla sma proti plesišču in Peter se je zaletel v Tedija.
Peter: A ti res ne znaš normalno hodit?
Tedi: Ja znam samo iščem Klotildo.

Ines: Pa tam je no.
Tedi: aaaa ok.
Šel je naravnost saj je hotel k Klotildi a se je zaletel v natakarco in oba sta padla ter si zlila pijačo po oblekah. Klotilda in Tedi sta šla vseeno plesat. Z Petrom sma v glasbi enostavno uživala in veselo plesala. Pridružili so se nama tudi Tim, Hana, Monex in Domen. Ko se je predvajala bolj umirjena glasba se je Tedi zmoti in namesto Klotilde začel stiskat Domna. Domen se mu ni mogel takoj upreti saj je Tedi zelo močen. Zato sta pol pesmi odplesala objeta xD. Monex pa se je razjezla in Tediju rekla naj raje gleda Klotildo. Domen se ji je zahvalil da ga je končno rešila......
30. marec 2011
u42017
u42017
Začeli smo spet plesat in vsi smo pokali od smeha razen Domen. Bil je jezen na Tedija. Nenadoma pa smo zagledali neko punco ki je bila zelo lepa in zgledala je zelo bogata. Približala sem se ji. ''Hej js sm Ines. A si nova tukaj?'' ''Hej. Ja js sm Sara. Danes sem prišla na novo.'' ''Tako kot Tedi, tisti tamle.'' ''Omg prišla sem na isti dan kot tisi debeli slinavec?'' ''Haha ja. Ampak to naj te ne skrbi. On se je že zaljubil na prvi pogled.'' ''Aha vredu.'' ''In v kateri sobi si?'' ''V sobi številka 10.'' ''Res? Dali so te k nam. Pridi boš spoznala še ostale.'' ''Ok kul.'' Predstavila sem jo ostalim in z Monex in Hano smo jo sprejele v družbo. Bila je zelo in res zelo bogata in lepa. Mislim da je ukradla slavo Klotildi xD. Zabavali smo se še naprej in v poznih urah šli spat. Naslednji dan je bila sobota. 2 dni smo imeli prosto in smo lahko šli vn ko smo hotli. Odločali smo se kam bi šli.....
30. marec 2011
u42017
u42017
Odločli smo se da ostanemo v šoli ker je deževalo. Cel dan se mi ni nič dalo zato sem samo ležala v sobi in brala zgodbe na igrah ter se pogovarjala na chatu. Naj pa omenim da je na chatu tudi Tedi saj obožuje igre123 in vedno teži na chatu. Monex uživa v tem da ga zajebava jaz pa samo crkujem od smeha. Tudi takrat je bil gor in jaz sem se samo smejala. Potem pa je potrkalo na vratiih. Odprla sem in bila sta Klotilda in Tedi.
Tedi: Kaj se ve budale greste a? Kako si upate zajebavat mene na chatu?
Ines: Hahahahaha. Kaj nisi mogu prit sam to povedat?
Klotilda: Glej ti mala ne dotikaj se mojga fanta. Moj je. Razumeš? Samo moj!

Ines: Itak.
Monex: Hahahahahahaha Tedi kaj bi rad?
Tedi: Vidve nista normalne.

Monex: To že vejo usi.

Jezna sta šla mi pa smo se samo smejali. Sara si je spravljala obleke v omaro in povedala da je razmišljala o tem da bi postala manekenka. To ne bi bilo čudno če bi bila saj je res lepa. Z Hano sma se sprehodili po šoli in vidli Tedija in Klotildo v jedilnici kako se ližeta. Nenadoma je Tedi padel čez neke pkatle, Klotilda pa čez nek stol. Vsi smo se začeli smejati samo onadva sta odhitela vn. Nato je do Hane prišel Tim in ji rekel če gre z njim vn na sprehod po mestu. Takoj je privolila. Jaz sem šla nazaj v sobo in Monex in Sara sta govorili neke vice o Tediju da sem se mogla začet smejat. Potem pa je na vrata potrkal Domen in uprašal Monex če gre z njim vn. Takoj je rekla da gre. Ostala sem sama z Saro. Šli sma na sok v jedilnico in se pogovarjali o raznih stvareh. Vsi fanti so jo gledali. Odločila sem se da grem do Petrove sobe...
30. marec 2011
u42017
u42017
Šla sem do njegove sobe in potrkala na vrata. Slišala sem nek hrup zato sem kar vstopila. Zagledala sem Petra ki sedi na postelji in igra neko pesem na kitaro. Presenetila sem ga in mu skočila v objem. Kar naenkrat pa mi je zazvonil telefon. Klicala je Monex. ''Heeej.'' ''Hej Ines ej z Domnom sma paaaar!'' ''Waaaaw čestitam.'' ''A prideš ti v klub da proslavimo mi tole mal? Hana in Tim sta tut tu.'' ''Ja uredu.'' ''Pa eter in Sara naj prideta.'' ''Okej se vidimo čez pol ure.'' Rekla sem Petru naj se zrihta in stekla do svoje sobe do Sare. Obe sma se uredila in počakale še Petra. Odhiteli smo v klub. Plesali smo, nenadoma pa sem se zaltela v nek steber in vsi so se smejali vključno z menoj xD. Potem pa sta prišla še Tedi in Klotilda. Tedi je spet skoraj objel Domna namesto Klotilde. Z Saro so hoteli plesat vsi fanti ampak ona je plesala kar sama. V internat smo prišli ob treh zjutraj čisto izmučeni. Poljubila sem Petra in šla spat. Naslednji dan ko je bila nedelja se nismo in nismo mogle vstat. Poležavale smo cel dan. V ponedeljek zjutraj smo šle v učilnico kjer smo imeli prvo uro slovenščino. Vsedla sem se zraven Petra. Ko je Sara prišla v učilnico so vsi buljili v njo. Zagledala se je v našega sošolca Žana. Tudi on jo je ves čas gledal. Profesorica nikoli ni marala deklet zato ji Sara ni bila niti malo všeč. Med uro pa nas je zmotila ravnateljica. ''Dragi dijaki, kot že veste se kmalu bližajo šolske počitnice, le še 2 meseca pouka je. Rada bi vas opozorila da v tem tednu popravite vse negativne ocene ker drug teden gremo v London za 2 tedna.'' Vsi smo se čudili zakaj London. Profesorica nam je razložila da zato ker bojo malo obnovili šolo. Po pouku sem šla v sobo in se učila. Vse sem se napiflala na pamet in v tem tednu sem popravila vse negativne ocene. V nedeljo smo pakirali kovčke za London...
30. marec 2011
u42017
u42017
Čisto happy sem bla ker gremo v London in ne bomo meli šole. Ogledali si bomo cel London xD. Ko smo spakirali smo že šli na avtobus. Zložili smo prtljago. Vsedla sem se zraven Hane. Monex in Sara pa sta sedeli eno vrsto za nama. Peter in Tim sta sedela nasproti mene in Hane, Domen pa nasproti Monex. Tako smo celo pot klepetali. Vedeli smo da nas čaka še dolga vožnja do Londona. Tedi in Klotilda sta se vsedla v prvo vrsto ker je Tedija blo strah avtobusa xD. Ko smo že mislili speljat pa je Tedi zakričal ''Počakajte kaj pa moja Klotilda?'' ''Tukaj sem ljubček.'' ''Aa tukaj si.'' Klotilda je sedela čisto zraven njega on pa je mislil da je ni xD. Vsi smo se smejali. Med vožnjo smo se odločili da se gremo resnica/izziv xD.
30. marec 2011
u42017
u42017
Mogla sem 3x zažvalit Petra xD. Ko je bil večer in smo se še kr vozli sem šla sedet k Petru in se naslonila na njega ter zaspala. Zbudila sem se zjutraj ko so že vsi normalno sedeli in čakali da končno prispemo v London. Prispeli smo popoldne pred neko ogromno hišo. Vsi smo bili navdušeni nad tem da bomo tukaj bivali. Po dva in dva smo lahko imeli skupaj sobe. Nisem vedela koga naj uprašam če bi bil z menoj v sobi. Na koncu sta se Hana in Sara odločile da bosta skupaj in midve z Monex. Hiša je imela tudi bazen a takrat je bilo še premrzlo da bi se kopali. Šli smo na večerjo v kuhinjo in Tedi in Klotilda sta prisedla zraven nas.

Ines: kaj pa vama ni jasno?
Klotilda kaj je?
Monex: A nimata druge mize?
Tedi: Ne js hočem sedet zraven Domna.
Domen: Kaj a si ti peder?
Tedi: Nikoli se ne ve.
Hana: O faq. Vidva sta trčena u glavo.
Sara: Ja idita se lizat no.
Tedi: Js bi Domna objemal.
Peter: A ni Klotilda lubosumna?
Klotilda: Utihni slinavec.

Ines: Komu ti govoriš slinavec?

Klotilda: Temu tvojmu Petru.
Monex: Tiho usi po vrsti, bom js naredla red xD.
Tedi: Awwwwwcchh zažgau sm u mizo.
Sara: To ti je zato ker si navadn štor.
Vsi smo se jima smejali. Na koncu smo dobili tudi tortice. Tedi se je takoj zagnal in pojedel celo. Okrog ust pa je bil čisto črn..
30. marec 2011
u42017
u42017
Po večerji smo šli v sobe. Z Monex sma se odločli da grema po hano in saro in gremo zajebavat Tedija xD. On je bil sam v sobi. Hanaje šla k Timu v sobo zato smo ostale samo jaz, Monex in Sara. Trkale smo mu na vrata. Ko je prišel odpret smo se skrile. Tako je bilo verjetno 1 uro xD. Potem pa se je Monex spomnila odličnega načrta. Delale se bomo da smo neke blondinke ki hočejo samo eno: denar haha. Izsiljevale ga bomo za denar. Oblekle smo se v neke sexy kratke obleke in si dale neke svetle lasulje ki jih je imela Sara s seboj. Šle smo v njegovo sobo in mu začele govorit da ga lahko zadovoljimo če nam da 100 eur. On je bil čisto happy zato nam je takoj dal denar. Ko je mislil da gremo z njim v posteljo pa smo se mu odkrile. Debelo je pogledal ko smo si dale lasulje dol. Vzele smo denar in zbežale xD.
30. marec 2011
u42017
u42017
Naslednji dan smo šli po mestu. Šli smo vsi razen Tedija. Ko smo se vrnili pa smo zagledali nekega hot tipa pred hišo. Rekel je da je Tedi in da je šel na neko hitro operacijo. Najprej mu nobeden ni verjel. Vsi smo bili res presenečeni. Klotilda pa je bila jezna in ga je zapustila xD. Punce so začele gledat za njim. Res je bil čisto drugačen. Ko smo vstopili v hišo smo šli na kosilo in smo povabili Tedija da se nam pridruži za mizo. Zdaj ni bil več štorast. Po kosilu smo šli v sobe in jaz sem šla na igre123. Tam je bil tut Tedi in končno smo se pogovarjali normalno xD.
30. marec 2011
u42017
u42017
Pisala sma si o tem kak je slovenščina bedn predmet xD in ga noben nima 5. Čez 1 uro smo šli v muzej voščenih lutk. Tam sem takoj šla k lutkam od rock pevcev, z menoj pa tudi Peter. Šla sem tudi mimo Bieberjove lutke a je nisem niti pogledala. Potem smo šli še v park in tam sedeli na klopcah ter klepetali. Zdaj smo jaz, Monex, Sara, Hana, Domen, Tedi, Peter in Tim najbolši frendi in se največ družimo skupaj. Domen in Monex sta se naenkrat začela poljubljat in nista hotla it narazen xD. Komaj smo ju spravili narazen da smo lahko šli nazaj v hišo. Ko smo prišli v hišo smo imeli večerjo in po večerji smo si naredli nek party. Začeli smo navijat muziko in plesat po celi hiši.
30. marec 2011
u42017
u42017
Tedi se je napil in začel pet in plesat xD. Vse punce so ga gledale in se smejale ker niso mogle verjet da se je tako polepšal. Potem pa je prišla Klotilda tudi čisto spremenjena. Hotela je dobit Tedija nazaj ampak je on ni hotel (sej je mel prav xD). Za njim je lezla po celi hiši. Z Monex sma se razjezili ker je Tedi naš dober frend in sma Klotildo vrgle v hladen bazen da je kričala in jo je cel London slišal. Tedi se nama je zahvalil. Začele so ga osvajat neke punce on pa je v tem zelo užival. Ni vedel kero bi si izbral. Z Petrom sma odplesala še en ples potem pa smo se odpravili spat ker je profesorca že gnjavla. Ona pač hodi z kurami spat. Naslednji dan smo šli v shopping.
30. marec 2011
u42017
u42017
Nakupli smo polno stvari za oblečt in razne druge stvari. Sara je gledala nek nakit in nenadoma se je zaletela v nekega tipa. Uspela ni rečt nič ker ji je očitno bil všeč. Bil je nek Anglež. Pogovarjala sta se in pustili smo jih same. Sara se je vedno znašla. Vsem nam je bil dolg čas da smo delali to kar nam je profesorica rekla ampak vse je bilo bolš kot pa šola. To v Londonu se je vleklo kot noro. Ko je prišel zadnji dan smo spakirali stvari in šli na avtobus. Sedela sem z Saro. Nikakor ni mogla pozabit tistega Angleža. Dal ji je tut telefonsko ampak ni vedela če naj ga pokliče ali ne. Tedi je nenadoma začel osvajat vse punce na avtobusu (razen mene xD). Tudi Monex je malo osvajal zato je Domen postal ljubosumen.
30. marec 2011
u42017
u42017
Ko smo prispeli nazaj v internat v Lj smo razpakirali stvari potem pa imeli večerjo. Monex se je izogibala Tediju ker jo je blo strah da bo spet osvajal. Saro pa je poklical tisti Anglež Jake. Rekel je da se bo naslednji teden preselil sem. Ni mogla verjeti. Bila je čisto happy. Po večerji sem se sprehajala po hodniku in ustavil me je Tedi. ''Ines!'' ''O faq Tedi a si nor?'' ''Ej rad bi te neka prosu.'' ''Ja?'' ''Rad bi osvojil Moni.'' ''Omg.What?'' ''Mi plis pomagaš jo ločit od Domna?'' ''Khm....Nevem glej..'' Šlo mi je na smeh zato sem stekla v sobo in se delala kot da se nič ni zgodilo xD.
30. marec 2011
u42017
u42017
V sobi je bila samo Monex in me debelo gledala. Nič ji nisem rekla samo vprašala sem jo kako ji gre z Domnom. Rekla je da kar vredu. Vlegla sem se na posteljo in zaspala. Zjutraj smo šli v učilnice. Imeli smo še samo 1 mesec do konca. Zato učitelji niso več nič ocenjevali. Gledali smo samo neke filme in lahko smo viseli na facebooku.
ČEZ 1 MESEC
Uspešno smo končali 2.letnik. K Sari je prišel njen Jake. Bila je čisto zaljubljena. Hana in Tim sta se odločila da gresta na počitnice v Zreče za 1 mesec xD. Tedi je še vedno osvajal Monex. Domen pa je postal zato nekako sitn xDD. Hotel je Monex samo za sebe in ni pustil da bi počitnice preživela z nami. Toda Monex se je razjezila in rekla: ''Domen se vidima čez 1 mesec.'' Samo začudeno jo je gledal. Jaz, Sara, Peter, Jake, Monex in Tedi pa samo se odločili da počitnice preživimo skupaj ;D.
30. marec 2011
u42017
u42017
Tedi je predlagal da gremo v Miami in vsi smo bili za to. Spakirali smo in šli na letališče. Na letalu sem sedela zraven Petra (itak ;P) in zraven neke čudne babe. Samo gledala je ko sma se z Petrom poljubljala xD. Sara je sedela z Jakeom in Monex z Tedijom čeprav se je izogibala tega. Tedi jo je ves čas gledal. Ko smo prispeli na letališče v Miami je bilo tako vroče da smo odhiteli v hotel in se preoblekli v bolj kratka oblačila. Potem smo šli na sprehod po Miamiju in na plažo. Takoj sem hotela it deskat a si noben ni upal razen Peter. Zato sma šla samo midva in veselo mahala ostalim na plaži. Kmalu pa se je Tedi opogumil in sam prišel v vodo z desko ter mene in Petra vrgel iz desk xD.
30. marec 2011
u42017
u42017
Razjezila sem se in ga začela špricat tako da se je še on prevrgel. Vsi trije smo se smejali potem pa naredli načrt da dobimo še one 3 noter. Stekli smo do njih in jih vrgli v vodo xD. Sara in Jake sta se jezila ker sta imela neke nove kopalke. Na koncu pa je vsem bilo smešno. Potem smo se posušili in šli v hotel na večerjo. V hotelu pa je sledil šok. Čakal me je nek fant ki je trdil da je moj brat dvojček. Nisem mu verjela toda potem mi je razložil use podrobnosti da sta ga mama in oče zapustila ko je bil star 3 leta. Pokaazal mi je tudi sliko na kateri sma skupaj. Mogla sem mu verjeti. Ime mu je Mark.
30. marec 2011
u42017
u42017
Pogovarjala sma se še malo potem pa sem ga povabila da gre z nami na večerjo. Povedala sem mu da živim zdaj v Ljubljani v internatu, on pa živi v Miamiju xD. Pač posvojili so ga eni pa se nima namena vrnat k mojim. Predstavila sem ga mojim frendom in z Petrom sta takoj postala frenda. Mark mi je predstavil njegovo punco Vanesso.Ni mi bila niti malo všeč. Imela je rdeče lase in naličena je bla grozno. Po večerji sem se poslovila od Marka in šli smo v sobe. Tokrat sem imela sobo z Saro in Monex. Fanti pa so jo imeli skupaj. Naslednje jutro so vsi še spali, samo jaz in Sara sma bile pokonci. Odločile sma se da ostalim napišema na list da sma šle v shopping. Ker je bila Sara zelo bogata si je za ta čas v Miamiju kupila kabriolet. Po koncu počitnic pa ga bo prodala. Bil je super. Vozile sma se po Miamiju in vsi so gledali za nama. Pripeljali sma se do velikega shopping centra in navalile na najdražja oblačila. Kupila sem si super kavbojke kot kratke hlače, črno majico na naramnice in črne all starke. Sara si je kupila ogromno nekih oblek in hlač ter čevljev. Škoda da ni bilo Hane, sem si mislila. Ona bi si sigurno kupila kratko pinky oblekico ki sem jo videla v izložbi. Ko sma se utrudile po dolgem shoppingu sma šle na teraso ob plaži na limonado. Tam pa sma zagledali tudi Petra, Monex, Tedija in Jakea. Vsem je bilo žal da se niso prej vstali. Ko smo spili limonado smo šli še na tržnico ob plaži.
30. marec 2011
u42017
u42017
Zagledala sem nek smešn klobuk in ga dala Tediju na glavo. Vsi smo se smejali on pa najprej sploh ni vedel za kaj se gre xD. Potem mu je Sara dala ogledalo da se pogleda. Še sam se je smejal, na koncu pa nam je vsem kupil take klobuke haha. Prišla sta še Mark in Vanessa. Vanessa se je delala kot da je neka manekenka in hotela povedat da je lepša od Sare. Skoraj bi se stepli a sem jaz stopla med njiju. Med tem ko sta Vanessa in Jake šla na stranišče smo ostali igrali odbojko na plaži. Nekam dolgo ju ni bilo zato smošli gledat kje so. Potem pa šooooook....
-
-
-
-

-
-
-
-
-

-
-
-
-
-

-
za neko hišico smo ju zagledali kako.......se poljubljata. Omg. Sara je od besa skočila na Vanesso, Mark pa na Jakea.
30. marec 2011
u42017
u42017
Komaj smo jih use spravili narazen. Vanessa in Jake sta se še naprej poljubljala kot da se nič ni zgodilo. Mark in Sara sta bila oba razočarana in nista bila razpoložena za nič. Čez nekaj časa smo šli v hotel, Mark pa domov in dogovorili smo se da gremo zvečer ven. Ko je bila ura 7 smo se uredili ter šli ven. Tedi se je ves čas slinil okoli Monex. Ona pa ni hotela priznati da ji je usaj malo všeč. Šli smo v nek klub in tam plesali. Prišel je tudi Mark. Sara in Mark sta se zelo zabavala in plesala skupaj saj jima drugega ni preostalo. Ko je bila neka romantična pesem sta Sara in Mark še vedno plesala, ter jaz in Peter. Tedi pa je Monex prosil za ples a ona najprej ni hotela it a sma jo z Saro prepričale.
30. marec 2011
u42017
u42017
Tedi jo je čisto romantično gledal, ona pa se je delala kot da je to nek smrdljiv starec in pod prisilo pleše z njim xD. Po plesu smo mislili it v hotel ko pa je nenadoma en pijanc izsiljeval Saro. Hotel jo je šlatat, poljubljat in slačit. Mark se je razjezil in ga napadel. Prestrašil se je in se ji ni več niti 1 meter približal. Sara se je Marku zahvalila in ga poljubila na lice. Vsi smo samo debelo gledali. Ko smo prišli nazaj v hotel sem odhitela v kopalnico in se stuširala. Izmučeni smo šli spat.
30. marec 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg