Forum
Živijo. Pisala bom zgodbico. Navdih mi je dal cirkus Soluna ko je prišel v našo vas. Seveda to ni resnično. Zgodbo bom dala po delih in napisala koliko next-ov potrebujem za naslednji del. Sedaj vam dam en teden časa,da se prijavite.Seveda se lahko prijavite med zgodbo a mi morate napisati nekaj takega kot +nova/i bralka/ec . Ne začnem prej kot čez 5 dni saj grem na počitnice. Oglaševanje ni dovoljeno, zgodbo pišem le jaz.
P.S.rijavi se,saj ne grizem!

ali boš sodeloval/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. julij 2016
potrebujem vas 5
03. julij 2016
18. julij 2016
jaz
19. julij 2016
evo
19. julij 2016
u159384
u159384
kako se prijaviš js se sam nvem kaku
19. julij 2016
jz
19. julij 2016
u159384
u159384
ok js tud
19. julij 2016
jst tud
19. julij 2016
marry sava
marry sava
jaz
19. julij 2016
Js tut
19. julij 2016
potem lahko začnemo
se vam opravičujem ampak zgodboca pride šele jutri. hvala vam vsem,res ste mi polepšali dan, meislila sem da jih 5 ne bom dobila še en mesec... torej počakajte do jutri in dobili boste prvi del. mogoče bo kaj napak ampak upam da ne zamerite
19. julij 2016
Komi čakam
19. julij 2016
Živjo! Moje ime je Julija in stara sem 16 let. Med počitnicami imam študentsko delo v gledališču. Ker pa sem naveličana živeti od premajhne plače tam ,(govorili so mi da igralci dobro zaslužijo ampak ne. No, vsaj jaz ne) in od žepnine 10 eur ,sem zaprosila za delo kot učiteljica jahanja. Da bi vam povedala mojo zgodbo, vam moram „nakladati“ o konjih. Ker vas mogoče ne zanima bom hitra. Konj je moja najljubša žival, ker je tako lepa in veličastna, ta konjeva griva, kakor se je dotaknem se raznežim. Čisto vsak dotik se mi zdi čaroben. Ko se dotaknem krtače že počasi žarim. Ko ga češem čutim njegovo toplino. Če imam problem, se lahko razjokam na njemu, kadar želim. V šoli sem tarča posmehovanja. Samo zaradi kilograma več. Ali dveh. Zato ljudem ne zaupam preveč. Ampak konju, veste, lahko zaupaš vse. Čisto vse. Samo poslušal te bo, stal in vpijal tvoje besede. Povedal pa ne bo nikomur. Ko se dotaknem sedla me preplavi adrenalin, ko je konj osedlan, kar odskakljam po uzdo. A ko se zavihtim nanj takoj želim narediti tisto vajo ravnotežja, kjer v sedlu objameš konja okoli vratu. Inštruktoričine besede kar letijo mimo. Le da se mora to enkrat končati. Takrat postanem zelo žalostna.

4 nexti
20. julij 2016
Next!!!!!!
20. julij 2016
marry sava
marry sava
Next
20. julij 2016
Next
20. julij 2016
Next
20. julij 2016
Nisem vam še povedala da jaham v jahalni šoli, zato se to ne zgodi redko. Konji so moje zdravilo proti depresiji. Na tekmovanjih sem 7 krat zmagala,5krat sem bila 2.,in 10 krat bila tretja. Od 40 tekmovanj. Seveda nimam svojega konja. Zdaj pa k zgodbi.
Bilo je lepo popoldne, a ne zame. Spet so me v šoli zasmehovali, da jaz nisem dovolj v kondiciji, da bi spet zmagala, da bi sploh zmagala. Da kradem in kupujem kipce in medalje. Šla sem v park se vsedla pod staro lipo in pogledala na uro. Še 20 min pa pride busič sem rekla na glas. Starejša gospa, ki je šla po cesti me je kar debelo pogledala. Zakopala sem roke v dlan in se zatresla. Spraševala sem se, zakaj so rekli da me v srednji šoli ne bodo zasmehovali če pa me. Čez nekaj časa sem začutila da je nekdo prisedel. Pogledala sem in videla da je neki hm,tip z globokim raskavim glasom ravno nekaj brskal po žepih. Pogovor je stekel tako j-jaz b-tip
b: Boby (seže mi v roko)
j: Julija
b: Ali imaš svojega Romea?
j. Ne?
B: problem?
J: Jaaa. V šoli me zasmehujejo.
B: To je pa hudo. Droge?
Pogledala sem ga in stekla stran na avtobusno postajo. Oh ta Ljubljana, sem si mislila in šla na avtobus.

5 nextov

jaz pa konj ki ga jaham in sem z njim tekmovala 10x od tega sem 5x zmagala

20. julij 2016
moja inštruktorica jahanja:

20. julij 2016
moja mami

20. julij 2016
zgleda mlada, ampak je stara 40
20. julij 2016
naša hiša:

20. julij 2016
Next