Forum
hodnik je bil vlažen. grajske stene so oddajale srhljiv videz. tekla sem, ona pa mi je sledila. kot duh je lebdela nad tlemi. spotaknila sem se in padla. takrat sem odprla oči. bila sem potna. v gradu Christy Close je bilo vse tiho. ponovno sem sanjalo o njej. prateta christy close je bila umorjena prav v tem gradu. in zdaj ko sem polnoletna sem ga podedovala. nekaj se je podrgnilo ob moje noge. bil je moj muc close. pred gradom so začeli lajati štirje psi. so čuvaji posesti. posesti Cramb. tako se je namreč pisala prateta preden se je poročila. pogledala sem skozi okno in videla...

2 nexta pa nadaljujem.
31. maj 2012
next
31. maj 2012
Next
01. junij 2012
christy close. pse je pogledala s hladom v očeh. začeli so cviliti in se zvijati od bolečine.
prestrašila sem se in stekla v grajske ječe. vztopila sem v eno izmed jetniških celic in zaslišala škripanje. obrnila sem se vendar so bila vrata že zaprta. pritisnila sem na kljuko vendar se ni nič premaknilo. zaklenjeno. spustite me ven!!! nikogar ni bilo. še enkart sem pritisnila na kljuko in vrata so se odprla. stekla sem v svojo sobo. na postelji je sedela christy. zavpila sem in stekla v jedilnico. medtem sem podrla 3 zlate stole. skrila sem se pod mizo in čakala. čez čas sem zaslišala dolge korake, ki so jim sledili elegantni in ritmični koraki. zagledala sem moške čevlje iz 17 stoletja in ženske čevlje s peto tudi iz 17. stoletja. prastric john edward close in prateta christy maria cramb close.

2 nexta pa nadaljujem
01. junij 2012
Next
12. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg