Forum
24.december

Heej!!
Sem Coutny Candel. stara sem 17 let in sem ena bolj uspešnih pevk na svetu. Moje...

Ok, tole ne uspeva. Vedno se trudim napisat nekaj, pa ne gre. Ampak tole mora z mene....
Kaj se je zgodilo v treh dneh:

-Domov sem prišla tri dni nazaj in na letališču me je počakala samo mami (na kar nisem navajena; ponavadi je na letališču tisoč fanov ki hočejo moj avtogram, ampak tukaj, samo mami )

-V najhitrejšem možnem času nakupit božična darila, ker se očitno to dela na tej vasi (ja, vem, od 13 leta potujem po državi in nastopam, potem pa prvič po 4 letih pridem v domačo vas, moram pa kupit darila za ljudi in njihove froce, ki jih sploh ne poznam)

-Očitno nebi smela kupit daril dražjih od 10 evrov, ker potem se vidi kdo je bogatejši (seveda sem kupila PlayStation in igrice, ker sem vse kupila na eBayu in mi zdaj usi froci težijo, do hočejo televizijo, da bojo lahko igrali igrice)

-Mogla sem pomolzti kravo

-Moj pol brat Nate (19 lel (ki je blazno tečen) se je povabil z mano v New York, ker gre študirat)(Bednik!!!!)

-Moja babi hoče, da obisk ponovim (Ne bom ga. Pa če me ubijejo)

Skratka, preklinjam vsakerkšnokoli misel, ki mi je rekla naj grem za božič "domov".
Oh, počakajte. Pozabila sem najboljši del:
-Spet sem videla Michaela (v njega sem bila zaljubljena od prvega razreda, in ko sem mu pri 12 povedala , da sem vanj, me je gledal, kot da sem neumna, zato sem šla potem domov jokat in ko sem dobila prvo možnost sem šla z teto v New York in tam, na presenečenje vseh uspela kot pevka)

Js:

A je cool?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. december 2011
bom dala še druge slice....
04. december 2011

Michael (still a hottie)

Nate (still a werdo, pa še uhan ma v nosu... žalostno)
04. december 2011
ok, jst bom kr nadeljevala, pa nextite če berete, plisss...
04. december 2011
25. december

Zadnji dan.....končno!!
Od vseh dni sem se tega nabolj veselila. SEveda ga je potem Nate pokvaril, ko je pa tak kreten....

Zjutraj sem pojedla zajtrk in se zrihtala. Vem, da ko pristanem v New Yorku bo tam na stotine fanov, z katerimi se bom mogla slikati in jim dajati avtograme. In paparaci bodo tam. Natu sem se zadrla, naj se solidno zrihta, ker bo gotovo v časopisih.
Preden sva odšla (letalo je imelo let ob 12.00 in zdaj e bila ura 9.30),sem rekla, da se grem še malo razgledat. Se poslovit od narave (?!).
Ker imam pač srečo sem na travniku srečala Michela. Hotela semse obrniti in oditi a sevda me je opazil in mi pomahal.

-Živjo!!, je zaklical.
Kislo semse nasmehnila.
-Kako si?, me je veselo vprašal.
-Emm.... uredu.
-Sploh nisva govorila, odkar si prišla.
-Ja,ee.., nisem imela časa.
-Škoda. Ubistvu se te sploh ne spomnim. Edino, emm, takrat, ko si,....saj veš.
-Ehh, ja, oprosti. I'm over it. Zdej mam tako ali tako fanta (hollywood sweetheart Kyle)
-Dajva to pozabit, ok?, je rekel. Lahko se pogovarjava, normalno.
-Ok, friends?
-Ja
Namestila sem se na drevo in potem sva se pogovarjala o vsem mogočem. Še prehitro je bila ura 10.30 in morala sem iti.
-No, lepo se imej, sem rekla
-Ja, adijo...
Potem se je sklonil naprej in me poljubil!!!!

(prosm ne ozirajte se na to, da je poletje)

Dal mi je še svojo telefonsko številko in rekel da naj go pokličem. Seveda ga bom!!! Ampak zdaj sem morala nujno iti. Šeenkrat sem ga poljubila, da sem mu pokazala da je tudi on meni všeč in stekla domov, h taxiju.
04. december 2011

še Kayl (moj fant): tisti najbolj oster, drugo so pa člani njegovga benda.
04. december 2011
neeext:3
i love your story < 3
05. december 2011
No, nadaljujem:

še vedno 25. december:

Z Natom sva tekla proti letališču, ker sva že zamujala.
-Zakaj nisi mogla pridet prej!?, se je drl
-Mela sem opravke!!!, sem se zadrla nazaj
-S kom, z tistim kretenom Michelom?!
-Ja, mogoče, pa te sploh ne briga!!!

Letalo sva komaj ujela in na srečo v avionu nisem sedela zraven njega, ampak zraven enga hot tipa, ki se je ves čas slinil nad mano. Kyle mi je poslal massage:

Hej, babe, kdaj prideš?
Odgovorila sem mu, da pridem čez eno uro in naj me počaka na letališču. Ko sem stopila ven, je bilo tam polno ljudi, ki so kričali moje ime. Nekaterim sem dala avtogram, z nekaterimi pa sem se slikala. Potem sem KONČNO zagledala Kyla in skupaj sva odšla do lumuzine. Tam je že čakala moja najboljša prijatelica Vany.
Spoznali sva se na snemanju njene nanizanke ko sem bila poseben gost in od takrat sva nerazdružljivi. Ima rdeče lase in modre oči, in je prejšnje leto bila na seznamu najlepših žensk. Bila je prva, ker je stara šele 16.
Kasneje se je končno privlekel se Nate in lahko smo šli (k meni) domov.
05. december 2011
aja, še Vany:

05. december 2011
neeext
05. december 2011
u65375
u65375
next
05. december 2011
next
05. december 2011
u67330
u67330
next :33
05. december 2011
next!
in pa malo oglaševanja za urhachy
http://www.igre123.com/forum/tema/treba-je-cakati/22903/
zlo dobra zgodbica sam nuca mal več bralcev
05. december 2011
neeeeexr
05. december 2011
31. december (New Year!!!)

Povabljena sem bila na novoletni koncert, kjer bojo sami slavni ljudje. Že tri dni skačem okoli kot nora in iščem pravo obleko. Nazadnje sem si kupila to:

odločila sem se, da ne smem preveč pretiravati. Ubistvu bom pela in bom čisto izmučena, zato najbrž še boljše če imam navadno obleko.
Z Vany sva se totalno zrihtale, potem pa šle h limuzini. Nate bo novo leto praznoval s svojimi prijatelji. Beda.

Na zabavi je bilo polno ljudi, ki jih sploh nisem poznala. A očitno so oni mene, ker so se ves čas hoteli slikati z mano. Na oder sem šla okoli 11. zvečer in odpela tri pesmi. Ko sem prišla z odra, so se mi oči naenkrat ustavile na neki blond punci, ki je za roko držala Kyla.
!?
Pogledala sem Vany, ampak ona me je prav tako vprašujoče pogledala.
-Prasec, sem se hotela zadreti, ampak sem se ustavila, ker sem se spomnila, da sem jaz tudi poljubila Michela. Najbrž sploh nisem več zaljubljena v Kyla. in še vedno sta lahko samo prijatelja.
Potem sta se poljubila in (nevem zakaj) sem izgubila kontrolo. Šla sem do njega in ga potrepljala po rami. Ko se je obrnil, sem ga udarila. Takoj mi je bilo žal, ampak ker sem preveč ponosna, sem ga samo grdo gledala potem pa se na petah obrnila in odšla. Glavo sem držala kolikor se da visoko. Kreten!!! Mogoče ga res ni bilo potrebno udariti, ampak še vedno. Idiot!! Zakaj bi me prevaral, saj sem stokrat bolj pomembna od tiste punce, ki sploh ni slavna!!! Saj vem da mi ni več všeč, ampak tega da me pa vara si pa ne zaslužim!!
-Courtny!!, se je zadrl za mano. Ampak jaz sem ga samo ignorirala in odšla.
Vem, ja mal bedn del, samo mogla sem se nekak "znebit" Kyla :3
05. december 2011
next
05. december 2011
neeeext:3
05. december 2011
u62735
u62735
neeeeeeext!!!
the best zgodbica
08. december 2011
bom ju3.....
08. december 2011
u65375
u65375
next
08. december 2011
Odkar me je Kyle prevaral sem čisto na tleh. Dopovedujem si, da mi ni več všeč, ampak še vseeno se ves čas slabo počutim. Prišla sem do zaključka, da mogoče pa ga le še nisem čisto prebolela. Ali pa ima to kaj narediti z tem, da je bil moj prvi resni fant in da je bil to moj prvi "brakeup".
Danes sem se prvič po nekaj dneh zjutraj počutila bolje. Potem pa šok!! Kyle je svojo zvezo z blondinko naredil javno!! Skoraj sem spustila skodelico kave, ki sem jo držala. Do zdaj sva naslovnice krasila jaz, on in najina novica o razhodu.
Hitro sem pograbila revijo in besno listala. Čez pet minut sem vedela vse, kar je bilo treba vedeti.
Punci je ime Bella in je (neboste vrjeli za koga me je zamenjal)- slepa. Ima svetle lase in modre oči. Novinarji so imeli nekaj njunih slik in ob njih sem postala ljubosumna. Prekleto sranje!!!! Zamenjal me je za slepo punco!

-Si videla revije, se je v kuhinji pojavil Nate z brisačo okoli pasu.
-Ja!!! Te kaj moti!?
-Ne, samo vprašal sem. Ali tebe kaj moti? Njuno razmerje mislim.
Zakaj je lahko tako miren!?
-Ne!! Ne moti me!! In izgini že enkrat v kopalnico!!
Potem sem odvihrala v sobo. Potrebovala sem masažo in shoping in to takoj!

20.januar
Končno sem sestavila plan, kako bom uničila Bello. Medtem sem seveda opravila kup intervjuov v katerih sem zagotavljala, da nimam nič proti njunemu razmerju.
V resnici splohh ni genialen plan, ampak ker se nič drugega nisem spomnila.... Punce fantov iz znanih bandov pogosto tekmujejo med sabo. Katera bo lepša. In jaz jo bom premagala.
.
.
.
.
ko zdaj razmišljam je to res neumen plan, ampak mi je v tolažbo.
09. december 2011
u62735
u62735
Neeeeeeeext!!!!
09. december 2011
next
09. december 2011
30. januar

Poklicala sem Bello. Za to, da sem dobila njeno številko sem morala uprašati 100 ljudi in zapraviti 10.000 $. 10.000$!!!!!! Zakaj mora biti punca tako zavarovana?! Kaj se je zgodilo s tem, da gres na Facebook in tam vidiš številko!! Zanima me, koliko morajo ljudje potem odšteti za MOJO telefonsko, če moraš zato da dobiš številko od slepega človeka odšteti 10.000$.

-Halo?, se je javila.
-Živjo!, fuj, kako sem osladna.
-Kdo je to?, je sumničavo vprašala.
-Emm....Courtny Candel.
-Ohh, živjo. Kako si?
?????????????????????????????????????????????????
Kako si????? Živjo???? Ali ne ve, da mi je speljala fanta?????!!!!!
-Emm, ja, živjo. Hotela sem te samo vprašati, če bi šla z mano v shoping. Saj veš, da bodo ljudje videli da se res razumeva in da se na interviujih nisem lagala.
-Aha, dobiva se za tvoje dobro, se je zasmejala. -KAkšno korist imam pa jaz?
-Ja..emm.saj veš-
-Ne, ne, je že vredu. Če me ljudje vidijo s tabo zunaj potem bo najbrž malo bolje.
Kaj bo malo bolje?
-Uredu, kdaj se dobiva?
-Lahko jutri, če imaš čas.
Uau. Še nikoli mi ni nihče (razen Kyla) določil časa. Niti Vany. Vsi mislijo da sem neprestano zasedena in mi prepuščajo izbiro.
-Ja, jutri bo vredu. Adijo.
-Čakaj.. hotela sem samo vedeti. Ali si zelo jezna name?
-...............................
-Oprosti. Res. Adijo.
Potem je odložila slušalko.
Hmm.... Tale Bella pa sploh ni bila tako napačna. Razen tega, da mi je speljala fanta. Pa še to ni bila nič naduta in se mi je lepo opravičila. Mogoče pa... Ne, ne, ne, ne!! Ne smem razmišljati tako!! Krava mora plačati pa pika!!!
10. december 2011
u65375
u65375
neext
10. december 2011
u36102
neeext!
10. december 2011
ooo, hvala ker berete :**3
10. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike