Forum
To je moja prva zgodbica, v kateri bodo nastopali one direction. Vem da jih je že miljon,ampak odločla sem se da bom pisala ker upam da bo vam šla moja zgodbica u srce in jo boste z veseljem brali,pa tudi po komenterali,spremljam kritike in pohvale.
Hope u like it.
............................................
»Pismo,že spet ne najdem mojih očal!Zamujam že če pridem domov z neopravičeno uro,je po meni« sem v paniki govorila
Iskala sem pod posteljo na knjižni polici v omari,pod pisalno mizo na pisalni mizi,katero sem imela skoraj prazno je bil koledar,na hitro sem preletela koledar in opazila,da je danes 1. dan počitnic.
»Tisa,takoj pridi sem!!« sem zakričala čez hodnik
Počasi se je primajalo suhljato dekletce, z rjavimi lasmi in roza prameni. Pomela si je oči,usta ji je vleklo na smeh,začela se je smejati v bistvu je dobila napad smeha.
»Oprosti Eva,haha glede budilke se ti iz srca oproščam,očala pa imaš pod vzglavniku!«
Ja,to je pač Tisa vesela razigrana kot vsaka 9. letnica je po pravici kar odrasla,dovolim ji uporabljati moj canon fotoaparat,ki ga imam raje kot samega sebe,poleg mojih petic v redovalnici nadvse rada slikam naravo. Glede mame in očeta sem se navadila,oba velikokrat potujeta,spoznala sta celo Baracka Obamo. Moj Lalo je najzvestejši fant na svetu,ko ga peljem na sprehod okoli barja,ne ni nemška doga tudi bostonski terier ni ampak je Maltežan.
Oh,..kako rada govorim, pozabila sem glavno moje ime je Eva Bros, stara sem 16 let živim v glavnem mestu slovenije,moja najboljša in najlepša prijateljica je Ela. Skupaj sva E&E. Ona pravi,da večje piflarke od mene ni.
Pojdimo nazaj v sedanjost.
Ko sem spoznala,da danes pač ni treba v šolo,sem se vrgla u posteljo in zaspala. Phh i just kidding. Eli sem vdrla v sobo in jo začela metati iz postelje,ona rada lenari. Lena je kot moja sestrica zato večkrat rečem »vidve sta za skupaj!« Ela se je jezila na mene ampak mene to ne gane iz omare sem vzela njen najljubši par kopalk ter ji pripravila torbo za kopanje,vanjo sem spravila tudi sončna očala,brisačo in rezervne kopalke. Ela je še spala in spala,jaz pa nisem več mogla gledati te lenobe in zato sem jo obmetavala z blazinami. Mislim,da bo po tej vojni imela modrice po vsem obrazu. Who cares?
Čez čas se je vdala,vedno zmagam. Oblekla si je oblekico z rožicami in japonke,tudi jaz sem bila pripravljena za bazen.
Tisa je šla k babici kjer bo čez počitnice Ela pa bo čez vse počitnice spala pri meni.
Torej odpravile sva se do bazena,ker sva plačale vstopnino in se napotile pred bližnjo drevo,kjer sva posadile svoje torbe in postlale brisači. Moram priznati,da je bilo nekaj najinih sošolk. Vrtela se je glasba »Sumer paradise« ob njej sva zaplesale in kričale na ves glas,nisva se zmenile za poglede občutljivih strank. Skočile sva v vodo,par krat sva se tudi peljali po toboganih. Potem sva se šle pečt na sonce. Za seboj sem slišala korake,in nato na svoji koži mrzlo vodo,ustrašila sem se ko je me moška roka prijela za nogo in druga za roko. V pol minute sem bila v vodi. Neki fantje so me vrgli v vodo.
...........upam da vam je ušeč začetek prosim vas pohvale,kritike pritožbe...
22. december 2012
Next
22. december 2012
u34258
u34258
next
22. december 2012
u114904
u114904
next
22. december 2012
Next
22. december 2012
neeeeeeeeeeeeeeext
začetek je dobr ziher bo cela zgodbica
pa js zdej pr vseh fajnih zgodbicah težim če me lahko vklučijo zato bom pa še tuki
no če me lahko vklučiš v zgodbico bi rada bla od liama punca pa bi mi blo ime kelly
sej če nočeš bom razumela
22. december 2012
o jaaa,..supr bom te vključila ni problema,ko pridemo do tja haha (:
22. december 2012
lahk,oglašujete me ne moti,kr sama tud vlko oglašujem haha ;3 ^_^
22. december 2012
neksti
22. december 2012
jutr nextam,dons sm komaj spacala skupi ta začetek,paše mama mi teži,da moram ob 10 dol z računalnika. ;3
Dear mom!
Just drem. ;*
22. december 2012
u40877
u40877
neeeeext <33
22. december 2012
hvala <3
22. december 2012
next
22. december 2012
Nisem se preveč menila za to, čez čas je bil čas za kosilo in z Elo sva šle v bližnjo restavracijo, kjer sva si naročile pico. Ko sva se najedle sva odšle k meni domov. Vtipkala sem kodo in že sva bile v hiši, šla sem na fb. Imela sem eno prošnjo za prijateljstvo ter 22 obvestil in eno sporočila. Prošnja za prijateljstvo,kdo je to Miha Treš. Pogledala sem slike.
»Kaj ni to tisti,ki te je vrgu v vodo?« me je vprašala Ela.
»O pa res! No ni tako slab.«
Pogledala sem sporočila in eno je bilo od njega.
»Haj Eva,ful si mi ušeč in če imaš kdaj kaj časa bi lahko šla na en sladoled v Ljubljani!«
Bila sem vesela,da je nekdo ugotovil mojo lepoto. HAHA zafrkavam vas,grda sem ko svinja ki jo vzamete iz kotla. Obvestila so bila prošnje za igrice,pa enim je všeč moja slika pa tako. Potem pa je zazvonil telefon.
»Ja??« sem se oglasila
»Ooo živijo ljubica, kako si?«
»Dobro sem mami,kaj pa vidva?«
»Tudi,zakaj kličeš?« sem vprašala
»Zaradi tega ker si vse lete do sedaj bila odlična,sem se odločila da te presenetim« je vesela rekla »Odločila sem se da vaju z Elo pošljem v London, za počitnice«
..............kratek next.
23. december 2012
NEXTTTTTTTTTTT =)
23. december 2012
neext
23. december 2012
neeeeeeeeeext
23. december 2012
next!
23. december 2012
u108905
u108905
Neext:3
23. december 2012
next!
23. december 2012
a bo dans next
23. december 2012
bo ž pišem..pač jz pišem na word in zato bolj dolgo traja 1. stran worda za 1 next .. :3 pač tko mal za info.
23. december 2012
js tut moje na world da se ne bi kaj zbrisalo <3
23. december 2012
ja pa tko,samo pač men malo bol dovgo traja..
23. december 2012
evo ga next.. nimam idej tko da bom zvečer dobro razmislila mogoče si mi kakšna utrne.
.......................
Res je da z Elo nisva dihale ampak vseeno sta po pošti prišli letalski karti, Ljubljana-London-Ljubljana. Čez tri dni imama let jaz moram pa še toliko postoriti,okej nič nimam za postoriti moram iti samo v trgovino po obleke. Naslednji dan sva se skupaj odpravile v BTC in tam nakupile oblek,da je komaj šlo v taxi. Taxist nama je zaračunal 1x več kot bi moral. Ko sva prispele domov,sva si spakirali in objavili status na fb.
'Prihajava London'
Komentirali so nama nekaj podpise hočem…Kaj ne razumem jih včasih imajo najine vrstnice res zanimivo pisavo in saj veste nore so,.. če se lahko tako reče. Zjutraj me je zbudil Lalo,ura je bila pol štiri ob 8 imam let,psa moram peljati še k babici in prej moram biti na letališču. Skupaj sva Lala peljale k babici,težko sem se poslovila od njega saj mi je kot brat,ki ga nikoli nisem imela . Včasih ko sem bila mala brez njega nisem zaspala zvečer sem ga stiskala kot plišastega,postregla sem mu tudi s čajem,skupaj sva ustvarjala vragolije. Ela me je morala zvleči ven iz babičinega bloka, saj sem bila vsa objokana. Čeprav vem,da je Lalo v dobrih rokah,moja babica zna s živalmi ima tudi muco ki ji pravi Kitty a jaz jo kličem bučka,zaradi njene nerodnosti je na glavi že dvakrat dobila buško in zato je bučka. Zdaj sediva tu in čakava na letalo,ki bo vsak hip prispelo,in se bomo lahko vkrcali.
»Eva,ne pozabi se zahvaliti tvoji mami« je rekla
»Oh, brez skrbi.«
Letalo je prispelo in vkrcale sva se. Dolgo pot sem okrajšala z poslušanjem Beatles-ov, rada jih imam. Včasih sem si dovolila na glas zapeti »HEEEEEEEEEEEEEY JUUUUUUDEEEEEE!!« nekateri so me grdo pogledali,nasmejala sem se jim in minilo jih je. Oče pravi,da je vsak nasmeh vreden denarja. Se bo kar za strinjati. Pristali smo brez kakšnih ne ušečnosti. Po povzemu prtljage sva poklicale taksi,ki naju je zapeljal do hotela.(od zdaj naprej pišem slovensko ampak oni govorijo angleško)
»Kako lepa hiša!« je rekla Ela ko sva se peljali mimo velike,bele vile z bazenom
»Ja tule živi Angleška fantovska skupina OneDirection,če sta slišale za njih.« je rekel šofer imel je velike brke in ko se je pogledal v ogledalo in sem ga videla sem se nasmejala.
»Ne nisva se slišale za njih!« je rekla Ela in vso pot smo bile tiho.
Ko smo prispeli do hotela Roseso,sva prtljago postavile pred vrata hotela. Šofer se je podrgnil po brkah in rekel »to bo 24funtov« Dale sva mu 25 funtov,saj veste,treba jim je dat malo veselja. Zahvalil se je in odpeljal. Midve pa sva se nastalile v hotelu. Popoldne sva si ogledale tri četrt Londona.
....................
res vas prosim pritožbe pohvale kritike vse kar obstaja bi rada da vem kako pišem : * (:
23. december 2012
neeeeeeeeeeext
ful fajn zgodbica
(še posebi ker bom js noter) <
23. december 2012
u40877
u40877
neeext
23. december 2012
u108905
u108905
Neext:3