Forum
Hejo :$

To je moja prva zgodbica...I hope you like it

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Glavni lik je Ksha.Je 14 letno dekle,ki ne najde sreče v ljubezni.A spozna fanta ki jo mogoče lahko to spremeni.

Ksha:

Ima pa tudi njeno najboljšo prijateljico Cassandro,ki se izkaže za dokaj ne prijateljico....

Cassandra:

Obstaja pa tudi prijatelj brez katerega ne more:

Kevin:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21. april 2013
Opis mene:
Sem Ksha. Visoka 169 cm in sem stara 14. Najboljši prijatelj in sosed seveda je Kevin brez katerega ne morem.S mano je že od malih nog in hja...Skupaj sva tako rekoč celo življenje...Odločila sva se da grema na isto srednjo šolo...Še sreča,ker brez njega ne bi zmogla....Tu pa še je seveda Cassanda,katera pa Kevina ne mara preveč...Ampak who cares..On je moj brat

That's all
----------------------------------------------------------------------------------------------

"piiip....piiip"...Budilka nadležna.Kdo se je spomnil da je izumil BUDILKE!?
To sem se mislila vsako jutro ko sem morala v šolo.Ampak sedaj po 2 mesecih....Spala sem lahko med počitnicami koliko se hotela.Sedaj pa puuu...Jesen in ta brezzvezna šola...
Mama se je že zadrla s kuhinje zakaj ne vstanem...Ampak nisem se ozirala na to...Samo slišala sem toplo posteljo ki mi govori naj ne hodim ven saj je premrzlo...
"Ksha....Vstani!" je mami prekipelo...."Zamudila boš šolo" je tečnarila na vratah moje sobe.Samo vstopila je v sobo ter že začela njene jutranje pevske vaje kako ne pospravjam sobe.Prebijala se je skozi neoprana oblačila ki so ležala vsepovprek.
S težavo se je prebila do moje okne...In njen cilj je bil dosežen...ODPRLA JE OKNO!

"Mama,moreš res...Ampak res čisto vedno odpreti okno?!" sem tečno izgovorila tistih nekaj besed.Na živce mi je šlo da je čisto vedno odprla okno.Ampak danes nisem smela biti tečna.Ker je pomemben dan....Puuuf,za mene NE.
Za mene je bil najbolj grozen dan kar jih je obstajalo saj je bil prvi šolski dan.

21. april 2013
Vem da ni dober next...Ampak se bom naslednjič potrudla
21. april 2013
next next next
22. april 2013
Komaj zaj sem vidla :$
Okeeej,boom <33
26. april 2013
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prvi šoolski dan...."Hjooj,kdo si zmislil šolo? " sem tečnarila sama sebi....Oblekla sem se:

In obula:

In končno sem bila pripravljena.Mama je spet začela vpiti in mi pridigati zakaj ne pohitim in se obiram in bla bla bla...To je počela prav vsako jutro ko je bilo treba iti v šolo.
Ampak jaz kot jaz sem se obirala in se sploh nisem zmenila na njeno predavanje." Ja,mami tudi jas te imam rada" sem ji zavpila nazaj ter se namenila skozi vhodna vrata. Tam pa je bil Kevin, moj zvesti prijatelj. " Kaj tvoja mama res ne mora biti vsaj 1x tiho? " se mi je ponorčeval ter me gledal s njegovimi modrimi očmi. "HAHAHA,vrnila ti bom" sem se mu ponorčevala nazaj.
Sploh nisem opazila da je danes bil oblečen....oziroma da je spremenil njegov style.

"U,naš Kevinček pa se je odločil da bo dobil punco! " sem z navdušenjem zavpila. Ne vem, kaj je tako posebnega na njem ampak ob njem se vedno smejim. In seveda se mu norčujem
" Hvala,hvala" mi je pomežiknil in se mi priklonil kot v srednjem veku. Tako rekoč sva umirala od smeha.

----------------Nasledji next dobite bolj pozno ----------------------------------------------
30. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg