Forum
~Heeei
~Evo tuki je še ena zgodbica
~Upam da jo boste bral
~Gre pa se o punci Chloe in fantu Nicku in sicer..... ah nextite pa boste vidl
~Bo pa zanimiva
~Tuki je pa uvod:

Chloe so umrli starši ravno ko se je preselila na svoje. Nicku ravno tako. Imata veliko skupnega toda srečata se na zelo čuden način. Pripeti se jima ogromno nesreč kot bi bila uročena. Toda z nekakšno srečo se na koncu vse dobro konča....

~Rabm usaj od 5 do 10 nextov da začnem
~Uživite
01. junij 2014
u100166
u100166
neext <3
01. junij 2014
tnx<3
01. junij 2014
next<3
07. junij 2014
hvala<3
rabm še usaj 3 nexte plis
07. junij 2014
next
07. junij 2014
tnx
07. junij 2014
nneeeekšt :*
07. junij 2014
hvalaaaa:***
še usaj dva nextaa
07. junij 2014
u137743
u137743
next C: <3
07. junij 2014
tnx:*
07. junij 2014
evo vm next:

chloe:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Sedela sem na okenski polici, zavita v odejo, pila čaj in gledala debele kaplje, ki so padale s črnega neba. Razmišljala sem o službi. Pogledala sem v oblake. Oči in mami bi zagotovo hotela, da si že enkrat poiščem pravo službo. V rokah sem imela časopis, če bi slučajno videla kak oglas za službo, ki bi meni ustrezala. Ampak, ker natakarice, sobarice in podobno ni zame, sem odložila časopis in se za nekaj časa izgubila v otroštvu. Spomnila sem se, da sem se kot otrok zelo rada igrala s pištolo. Hotela sem postati policistka in streljati kot prava policistka. To je to! Skočila sem s police in odejo vrgla na kavč. Policistka bom! Na hitro sem se stuširala in pojedla eno jabolko. Vzela sem plašč in.... še enkrat se pogledala skozi okno. Sijalo je sonce! Zasmejala sem se, odložila plašč in odšla iz stanovanja.
Ker sta bila moja starša edinca nisem imela sorodnikov. O vsem sem se morala odločati sama. Vse kar sem imela so bile moje prijateljice in sosedi.
Na poti ven sem srečala svojo sosedo Emmo. Pozdravila me je, jaz pa njo nazaj.
''Kam pa tako hitiš?'' me je vprašala Emma.
''Ne boš verjela.... Vem kaj bom po poklicu!''
''Kaj?''
''Policistka! Ravno se grem prijavit'', sem ji z veseljem povedala.
'' Pa to je supeer!!''
Objela me je in jaz sem odhitela. Seveda sem takoj dobila službo. Že naslednji dan pa sem imela vaje streljanja. Tam se tudi spoznala svojega partnerja Nicka....
evo pisala sm bol knižno d bi vi laži bral
rabm usaj 7 nextov
09. junij 2014
pa oprostite če je kratek next k nimam velik cajta
09. junij 2014
next
10. junij 2014
u159129
u159129
neeeeeeeeeeeeext
17. junij 2014
next