Forum
u130672
u130672
Živjo! Jaz sem Lana in bom pisala tole zgodbico z уσυηg&cяαzу:$ ( Glorija ).
Drugi imajo mnenje da super piševa, saj bi se lahko reklo da sva pisalni duet =)
poskušali bova tekoče pisati zgodbico.ko ene nebo bo druga pisala in tako naprej..

-VEDNO NADALJUJEVA PO 4-IH NEXTI!!!!

Zdaj bom pa kar začela jaz:
''Oj.''. ''Čao, Milena!'' sem rekla. Z Mileno sva se pozdravili in odhiteli na poti v šolo. Vmes sva se ustavili ob kavarni in popili kratko kavico.
Ime mi je Cheesy ampak kličejo me Chee. Ne, nisem imenovana po siru, ker moj oče obožuje sir..Tako ime imam po slavni slikarki Chees Tuoong. Moja mama prihaja z Japonske, moj oče pa z Slovenije..Stara sem 16 let in hodim v srednjo šolo SAZU( slovenska akademija znanosti in umetnosti).Z Mileno sva se spoznali ob prvem devu, ki je bil za vse v 1. letniku straaaašljiiiv
No,,ko sva hodili sva zagledali nekaj nenavadnega!!! zagledali sva....

A) Next? pohvale? kritike?

B)kaj misliš da sta Chee in Milena zagledali?
papa,
Lana

ali dobro pišem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

01. maj 2013
u130672
u130672
aja..slike:

Jaz, Cheesy:

Milena:

01. maj 2013
nexttttttttt ful dobr
01. maj 2013
cool next
01. maj 2013
u130672
u130672
hvala ampak rabim še 2 nekšta
01. maj 2013
u126608
u126608
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
01. maj 2013
neeeeeext
01. maj 2013
u130672
u130672
že nextama!+ hvala zlati ste
01. maj 2013
u133049
u133049
Zagledali sva dva majhna psa.S tačkami sta krampljala po papirju in ga grizla.Bila sta lačna.Stala sta drug zraven drugega.Za njima pa je stala tablica z napisom:

sva Garden

in Elly

Sva osamljena kužka brez lastnika.Ne pojeva veliko in sva prijazna do ljudi.Že dolgo sva lačna.Vzemi naju s seboj!Vendar ne smeva biti ločena,saj drug brez drugega nemoreva živeti.

Kar streslo ju je.
''Ti pograbi belega,jas bom rjavega!'' ''Kaj si smešna?'' Milena ju je hotela vzeti. ''Kam pa ju naj dava?Pa še v šolo greva!Ne morema z njima v šolo?'' Nikakor,sem si mislila.Res je,da sta se mi smilila. ''Po šoli jima kupiva hrano,a prav?'' Milena je že držala psa.''Pridi !Greva! Če naju en dan ne bo v šoli,stavim da nebo hudo; ) '' Kaj drugega mi je preostalo?Zgrabila sem psa in pa stisnila pod ramo.V naročju mi je poplesaval in se obračal sem ter tja.Lahkoten vetrič jima je mrščil sijočo dlako.Bila sta prav prisrčna.

a)Ti je všeč?Next?Pohvala?Kritika?

b)Kaj misliš,da bosta Chee in Milena storili z psoma?
01. maj 2013
a)Ti je všeč?ja Next?ja Pohvala?super zgodbica Kritika?ni kritik

b)Kaj misliš,da bosta Chee in Milena storili z psoma?skrbeli bosta za njiju
01. maj 2013
u126608
u126608
a)Ti je všeč?Next?Pohvala?Kritika? jaaaaaaaaa!! glej prejšni odgovor !! ful dobr

b)Kaj misliš,da bosta Chee in Milena storili z psoma? tko kot inika1D
01. maj 2013
u130672
u130672
okej..čeprav sva napisali da nadaljujeva po 4ih nextih bom zdaj nadaljevala.
01. maj 2013
u130672
u130672
Bila sta prav prisrčna, a ko mi je pogled ušel na neko gospo sem usahnila.
MOJA MAMA!'' Čao Chee! Kaj nisi v šoli?'' me je mama ogovorila.''Hm.ne Mama danes me je zelo bolel trebuh na poti v šolo, zato se zdaj vračam domov. Kaj ti nisi v službi?''
sem rekla čisto prestrašeno. ''Ne ljubica. Danes nisem rrazpoložena za službo. Sem šla z Tiarro( njeno prijateljico ) raje na kratko kavico.'' je rekla. Tiarra me je čudno gledala, nato pa spregovorila: '' Kaj ni čudovita?'' je rekla.. ''K..k..kaj je čudovito?'' sem vprašala. ''Takle kužek! Takoo prisrčen je! Kaj ni za v zavetišče?'' ''ne ni..hm.. od
Milene je..A..Ane Milena?'' sem čisto tiho rekla in pomežiknila Mileni. ''J..ja moj je..oziroma oba sta m...moja.'' je tudi na rekla in pokazala še Elly. Z mamo sva se zmenili, da grem k Mileni, ker ima ona edina Aspirin doma =)..
Ko prideva z Mileno k njej in se zakleniva v sobo, izpustiva Garden in Elly.
''Kaj nista ljubki?'' vpraša Milena. ''Da, seveda sta ljubki.! Ojoj ! po svem tem sva pozabili kupiti hrano!'' sem začela paničariti. ''Ne skrbi, imamo še neko hrano od Billya( Mileninega mačka, ki je nedolgo poginil) in jo lahko poskusiva dati Elly in Garden.'' .tako je šla Milena iskati hrano, jaz, elly in garden pa smo poslušale skladbo kuža pazi
Kar naenkrat začne Milena kričati. Jaz, Garden in Elly smo začele tudi kričati oz lajati. Milena priteče gor in zaklene sobo.
''Videla s..s..sem.......''
a) nextt?kritike?pohvale?

b)koga misliš da je videla Milena?
midve s garden :

in Milena z Elly:

01. maj 2013
next aja pa ker si omenila da delam pri moji zgodbi kratke nexte sej vem da so tvoji dalši od mojih ampak di dajš slike vmes pa delaš velike prostorčke umes
01. maj 2013
next
01. maj 2013
u133049
u133049
daša: ona dela bistveno daljše nexte pa brez slik pa razmakov al pa z njimi
01. maj 2013
u130672
u130672
ti tut
01. maj 2013
Next
Aja pa mislim da je vidla nekaj nepričakovanega npr. miš
01. maj 2013
u133049
u133049
V stanovanje je vstopil nek moški zamaskiran v črno.''KAJ SE DEREŠ MALA?'' Dogajanje sem opazovala izza stene.Kaka bednica.Namesto da bi pomagala prijateljici.A bala sem se.Strahopetka. Moški je prijel Mileno za roko,jo odpeljal do stola in z vrvico,ki jo je potegnil iz žepa privezal Mileno.''CHEE ! PRIDI POMAGATI!! '' ''A ti nisi Cheesy...?'' ''Ne,ne!Jaz sem njena prijateljica.!'' Kako lepo me je potunkala.Izdala me je.Nekaj v meni mi je govorilo,da bi bilo dobro,če bi začela bežati. ''Torej..Je Cheesy v tem stanovanju,tu nekje?'' ''Ne... Ni je tu!'' ''Lažnvka!'' Ojoj.Vlomilec je začel preizkovati stanovanje.Tekala sem do vrat,jih odprla in zbežala,Mileno pa pustila tam notri.
Poklicala sem policijo in povedali so,da bodo prišli.

a)Je bilo ok?Kakšno mnenje?

b)Misliš,da bo policija dobila Cheesy?
01. maj 2013
u133049
u133049
Sori,zmotla sem se:

b)Misliš,da bo policija dobila vlomilca*
01. maj 2013
Nexiti zdeeeeeeej
01. maj 2013
binkofinko a si ti kral al kaj da nm ukazujš
pa ns žalš
01. maj 2013
dej joki
01. maj 2013
u130672
u130672
nebom nextala ker ni še 4 nexte. pa ne uničujta baše teme. pojdita na zaseben klepet
01. maj 2013
next
01. maj 2013
next
01. maj 2013
u130672
u130672
bom nextala
02. maj 2013
u134733
u134733
js sm blAACKI monster