Forum
u185217
u185217
Hojla!Sem Cheer.Stara sem dva meseca in sem pasme koker španijel.Z lastnico Melanie,njenim možem Patrickom,tremi sestrami,dvema bratoma ,mamo ter očetom živimo v vili z bazenom v New Yorku.

Zbudila sem se nekje ob 8.35.Za mano so se zbudili tudi Carly,Timm,Ashley,Louie in Penny.
Mmmmmm pridišalo je po vafljih.Seveda smo vsi tekli do njih.Melanie je imela obisk.Prišla je njena BFF Keira.Kar je dobro saj se noben gost ne more upreti našemu puppy faceu.In tudi danes ni bilo drugače.Veselo smo se lotili vafljev.Kar naenkrat pa sem slišala da se Keira seli v hišo zraven naše.
Pripeljala bo tudi psičko Jennifer.Šli smo na sprehod,ko je mimo nas pripeljal selitveni kamion.
Lovili smo ga dokler in zavil v hišo zraven naše.Iztopila je psička pasme zlati prinašalec.Seveda mladiček.Pritekli smo do nje in se ji predstavili.Živijo jaz sem Zoysha na kratko Zoe.Minil je teden ko sta se Keira in Jennifer priselili.Za moj tretji mesec starosti smo prvič obiskali park za pse.Vau še nikoli nisem videla toliko psov na kupu...Nekateri so pili,vlekli vrv...Kot bi prišli v pasja nebesa.

jaz

Carly,Timm,Ashley,Louie in Penny

Cookie

Jennifer

25. januar 2015
u185217
u185217
Oče Maxy in mama Leah

naša hiša

25. januar 2015
u185217
u185217
Zoe

31. januar 2015
u185217
u185217
Medtem , ko so se drugi igrali,sem spoznala veliko prijateljev tu so :Rosel,Emily,Killer,Jasna,Michelle,Kitty,Sophie...In Sydney...
Melanie nas je poklicala,da gremo domov,ko nas je ustavi gospa z nemško dogo po imenu Kate.In rekla je,da bi imela mene!Izvedela sem,da je novi lastnici ime Marie Clare in živi v ulici sv.lešnik.Poslovila sem se od bratov in sester.Počasi stopicljam za Kate.Nekaj dni imam domotožje zato me Marie Clare pelje k veterinarju.Nekaj govori,da je moje ime Cheerleader,da sem stara 2 meseca...Ugotovil je,da imam domotožje in da se bom kmalu navadila,saj je navsezadnje moja nova lastnica...Za prvo noč mi Kate prijazno odstopi posteljo,saj je navajena spati na tleh.Oh,ja Sydney je ugotovil,da mi ni vseeno zanj!Pri veterinarju sem spoznala Apple,Rosie in Lady.Obe z Rosie sta rotvakerki,samo Lady je kraljeva pudlica.Aja peljala me tuda na X-ray ker sem ponesreči razbila kozarec in stopila nanj.Ugotovili so,da sem se samo porezal,a me bo treba nositi.:c Na ulici sem srečala Sydneya, ki mi je povedal,da...
08. februar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg