Forum
u194992
u194992
Heyy
Odločila sem se napisat zgodbo
Hope you guys like it c:

▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇
PROLOG
''A se bom sploh kdaj rešila tega bednega življenja?'' se vprašam kakor že milijon krat prej. Mislim, da ne. Mislim, ne pa vem. Res nočem več živeti v tem dolgočasnem mestu, z dolgočasnimi ljudmi brez pravih prijateljev. Res je vse bedno, tudi zdolgočaseno oblačno vreme, ki se vleče v neskončnost. Hočem proč. Starši… kaj pa vem. Najbrž ne bi kaj preveč protestirali o vpisu na novo šolo, v drugem kraju. Hitro mi jih upe prepričati. Le še mesec dolgočasnih počitnic me loči do odhoda.
Res ne bi kaj preveč govorila o mojem življenju ampak ok… živim v ulici Jackson street, ki ima ime po nekem že zdavnaj mrtvem človeku. Kaj pa vem. No skratka res jo sovražim ker, prvič, tukaj ne živi nobeden od mojih sošolcev, kaj šele prijateljev, drugič, ker v njej živijo sami starci in je posledično dolgočasna, in, tretjič, ker ''leži'' najbolj na obrobju mesta kar je možno. V šolo nikoli ne hodim peš, saj je predaleč. Končujem drugi letnik, ocene so še kar zadovoljive. Sem edinka in imam zelo dolgočasna starša, ki se držita vseh običajev, v vse dolgočasno me silita itd. mislim pa, da me imata rada. Nikoli nisem kaj preveč izražala nejevolje, za kar sem ugotovila, da sem storila napako.
Skratka, še razlogov za željo po odhodu bi lahko naštevala.
▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇
*zgodba je izmišljena in zato so kakršne koli povezave z resničnimi imeni itd. naključne
Mnenje?
11. junij 2015
u189657
u189657
Neeeexttt waaa
Rada berem take perfekcije *0*
Res me zanima kako bo tam na novi šoli *-*
11. junij 2015
Uuu lala, js sm neki brala, pa mi je zginlo -.-, ampak mi je Maši dala link *-*
Pahah a očitno ma iste starše k jst
In love *-*
Nujnooo nextej!
Next!! cx
11. junij 2015
neeeeeeeeeeeeeext
11. junij 2015
u194992
u194992
Hvalaaa ❤❤❤
12. junij 2015
u176354
u176354
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext+mnenje: Prfeeeeeect *0*
12. junij 2015
u194944
u194944
neext ❤
12. junij 2015
u24273
u24273
neeeeeext!!
18. junij 2015
OMG perfektno!!! Komi čakam neext *0*
Neeeeeexxxxtttt!!!! <3333
18. junij 2015
u194992
u194992
Hvalaaa next bo ko pač bo k zdj k je konc sole počas mam kar neki ovveznosti s frendi
18. junij 2015
Ja sj te razumem k jih mam tud js haha xđ
18. junij 2015
u194992
u194992
Končno sem stala pred to veliko gimnazijo. Bila je razdeljena na več delov, bolj skromna stavba. Do nas je prišel ravnatelj in nas na dolgo in široko sprejel, potem pa me vodil do moje sobe. Ko sem vstopila sem bila presenečena. Predstavljala sem si nekako drugače, ne tako skromno. V kotu, poleg okna je stal pograd, nasproti sta bili dve veliki leseni omari s predali, dve pisalni mizici in manjša polička s televizijo. Majhno starto televizijo. V sobi je bila tudi lastna kopalnica.ampak zelo majhna. Preden smo se poslovili s starši, so mi zabičali, naj se obnašam zgledno in naj ne počnem nobenih neumnosti. S poudarkom, nobenih drog, alkohola itd. Potem pa smo se poslovili. Kmalu po njihovem odhodu je v sobo vstopila moja nova cimra najbrš. Rekla mi je hej, jaz pa sem odzdravila nazaj. Imela je črne lase do konca lopatic in živo zelene oči. Bila je malo večja od mene, imela olivno polt in kepo, športno postavo. Ko se je sklonila sem opazila, da ima na vratu nekaj vtetovirano. To je bil orel. No, nekaj takega. Ampak to ni bil edini okrasen, na nosu ji je namreč počival srebrn uhan. Lase si je spela v čop in odprla kovček. "Si nova tukaj?" je začela pogovor. "Ja, tretji letnik." Odvrnila je, da je tukaj že od prvega, in da se mi bo pomagala vk
ljučiti v družbo. Nadsmehnila sem se ji in jo se naprej opazovala. Delovala je tako samozavestna. Na prvi vtis popolna oseba. Še jaz sem razpakirala, potem pa se je spomnila da se še nisva predstavili in mi podala roko. "Leonida," je rekla z nasmeškom. Nasmehnem se nazaj in rečem "Anna." Rekla je, da bi bil čas, da se malo razgledam po šoli in to sem tudi storila. Ona je bila moja vodička. Govorila mi je o zgodovini šole, o tem, kdo kje ževi in podobno. Ampak itak nisem nobenega poznala. Opazovala sem njo kako je sproščena in okolico. "Čas bi bil, da ti predstavim še mojo družbo, katere del boš po vsej verjetnosti tudi ti. Pridi." je rekla, in poskočila sem za njo. Prišli sva do sobe, ki je bila enaka najini. Ko sva ustopili, sem zaslišala zvoke videoigric. Na kavču sta sedela dva tipčka, zatopljena v televizijo. Leonida je zaklicala heej, in kar odlepila sta se od tv-ja. Objeli so se. Očitno so se dobro poznali. Eden od njiju me je očitno kmalu opazil in rekel "Kdo si pa ti?" Leonida je odgovorila namesto mene, kar mi je povsem ustrezalo, saj nisem kaj preveč zgovorna: "To je Anna, nova ne tukaj, naša sošolka." Sedaj sem končno ugotovila, kako je tipoma ime. Bol postaven, visok, očitno športik je bil All. Drugi, malo manjši, ne ravno izklesane postave, pa tudi ne debel, pa Will. Leonida in fanra so nekaj klepetali, očitno govorili o spominih, ko so me vodili čez dvorišče do nove sobe. Tukaj pa je bila samo ena punca. Ko se mi je predstavila, sem ugotovila, da ji je ime Diana. Šli smo še do ene sobe, kjer sta bila dva tipčka, ampak le eden, Shawn je skočil do nas. Sedaj so se nama pridružile že štiri osebe. Šli smo do roba dvorišča, kjer je bila mixica in dve klopci. Razložili so mi da se tukaj "prebivalstvo" deli na dve skupini. Tiste bolj bogate, ki si mislijo, da so nevem kaj in nas, ki se radi zabavamo. Definitivno spadam v drugo skupino. Ugotovila sem, da sta Dianina in Shawnova cimra iz prve skupine. Jaz ne bi zdržala. Potem smo se še malo tam zabavali ko je...
Next?
Prekratko/predolgo?
Mnenje?
24. junij 2015
u194992
u194992
+sorry za napake k sm pisala na telefonu -.-
24. junij 2015
u173652
u173652
next, zelo dobro,ni predolgo
24. junij 2015
nexxxxxt, lih prou<3
24. junij 2015
u194945
u194945
Next + toop <33 *w*
24. junij 2015
next
24. junij 2015
Omg zdele opazim *0*
U lala *-*
To bo še zanimiv cx
Prff *-*
Neext!
24. junij 2015
u194992
u194992
Hvalaaa *-*
24. junij 2015
lahko dalje
24. junij 2015
supr pišeš next. Me veseli, da je spoznala svoje nove bodoče sošolce in upam, da se bo dobro razumela z njimi. Pa cimra jo je tak lepo sprejela. *_*
24. junij 2015
u194992
u194992
Hvala ❤
24. junij 2015
u189657
u189657
Nextttt *-*
Ena najboljših zgodbic res *0*
26. junij 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike