Forum
Sm dobila novo idejo in upm d vm bo ušeč. č ima kšn podobn naslov prsižem d nisem ponavlala kr nisem šla gledt č je kej podobnega ki dugje
07. junij 2012
Hey, sem Lili, no tako me večina kliče, moje pravo ime je Lilija, ker je bla moja mama usekana na rože in imam pač bedasto ime. Hodim na West high samo še zazdaj. Čez tri tedne se preselimo in moram že nasledni teden na South high. Tam nažalost nimam nobenih prijatelejv in se bom morala malo ulovit. Neka Jasna mi je posodla zvezke da si snov prepišem da ne bom zaostajala
07. junij 2012
u92767
u92767
nextaaj hitro. še danes prosim :')
12. junij 2012
dns je dan ko grem prvič u tanovo šolo. Zjutraj sem se z mamo skregala kaj naj se oblečem. Na koncu sem se oblekla v kratko oblekco s pasom čez. U šolo sm prišla z motorjem in ga parkirala za šolo. pred uhodom smo se dobile z Jasno. Po tem je kar na enkrat mimo prikorakala neka punca in me sunila z komolcem. Vsi zvezki in mape so mi padli iz rok. Obrnila se je in se na glas zasmejala po tem pa rekla:"Hhm.... HALOo." Po dveh sekundah so se vsi zasmejali in videlo se je da tega niso hoteli nrdit. Nato se je le nasmehnila me s pernatim šalom udarila po nosu in odkorakala. "To je Anastazija, njen oče je ravnatelj te šole zato ta važička dobi vse kar hoče in za po vrh je še zelo neumna." Mi je razložila Jasna. "Torej neka važna budala." sem dodala, ona mi je samo pokimala. Prvo uro smo imeli geogrefijo. Učitelj je tako majhen še manjši kot jaz celo uro sem se smehljala in ne zato ker sem dobila dobro oceno. Umes smo imeli še nekaj predmetov, jaz jim pravim predmeti za SPANJE. Po tem smo imeli kosilo, zdraven pa še eno srečanje s Anastazijo. V jedilnici so "nametane" mize ki so okrogle za šest ljudi. Nevem zakaj sem šla na kosilo če sploh nisem bila lačna. Za kosilo je bilča Pašta z neko čudno omako. Pred mano je šel nek fant Žan in ga je Anastazija spotaknila, zletel je po jedilčnici s kosilom v red. Spet se je smejala in čez čes še vsi drugi. Ko sem jedla se mi je nad glavo prižgala luč a ne taka ko v risankah. Pojedla nisem skoraj nič in nesla pladenj na stojala za umazano posodo.Šla sem mimo mize kjer je sedela Anastazija. Spotaknila me jein moj pladenj poln pašte se je usu nanjo. Kričala je kot zmešana in stekla iz jedilnice. Zavladala je tišina in po kratkem času je cela jedilnica bruhnila v smeh tako glasno da se je slišalo še v drugo nadstropje kjer so imeli pouk in so se učitelji začeli pritoževati za nemir. Po kosilu me ja na hodniku skoraj vsak pozdravljal in vzdignil roko za gimi5. pole smo imeli Angleščino. učiteljica je ugotovila da mi angleščina gre odlično in me je zasovražila. Ko je bilo tega konec sem na hodniku pred sabo zagledala Anastazijo ta mi je rekla:"To boš še plečala, moj "očka " dela ne tej šoli in je ravnatelj, poskrbela bom da izgineš s te šole." Na hodniku se je zaslišal velik"UUUuuu..." zabrusila sem ji:"No pakaj če, tvoj OČKA te šole ne bi imel če mu je moj stric ne bi kupil in mu plačeval za delo da on kupi hrano" "Kaj rečeš hočeš biti sovražnica forever" "Ja!!!" Pomolila mi je roko, jaz pa sem jo samo pogledala in ji rekla:"Mm" Grdo me je pogledala in odvihrala proč. Po šoli sem domov prišla dobre volje. Pojedla sem kosilo in šla na fb. Pole me je klicala Jasna. Šle sva v kino gledat grozljivko, blo je carsko. Zvečer sm šla spat sanjala nisem nič. Naslednji dan so me v šoli poklicali v zbornico......SE NADaljuje...........................................
13. junij 2012
u96025
u96025
next
13. junij 2012
u96025
u96025
hitro prosm
13. junij 2012
.....Po tem ko so me poklicali v zbornico so me poslali k psihologinji in ona se mi je zahvalila ker se je po "nesreči" v jedilnici Anastazija prišla tožit k njej in so imeli razgovor ...Na koncu je dobila ukor....Ko sem to vse pevedla Jasni se je prvo smejala tko:"MMmmUUuuAHAhahaha..." in ko sem govorila o mlaki in tistmu je pa blu slišt sam:"IIiiUUUuu". Tisti dan se ne ni zgodilo nič več posebnega.......O, ja kku lokh pozabm..Obesli so plakat za počitniški ples ki bo zadn dan šole...če prav na vem če bom sploh šla, ker moraš imet partnerja.. na tej šoli pa ne poznam nobenga lepga fanta...RAZEN unga FUL LEPGA BLAŽA kr mi ne gre z glave... uuuupppss....tega vam ne bi smela povedat,pa saj on nikoli ne bi šel z mano na ples....Počakajte zvoni mi telefon..........Kliče,KLiče,KLIČE....BLAAŽ....JJUUUUuuHHuu.........SE NADaljuje....
14. junij 2012
oj anja dej pošli še tvojim frendom
naj pridejo brt in tolk hitru
se pej neda pist...
14. junij 2012
u96025
u96025
next. napiš bol dolgo c:
14. junij 2012
ok sam ne še zdej kr gremo k noni
14. junij 2012
u96025
u96025
sej okej.
14. junij 2012
dns se mi sploh ni lublo ustat...ko megla sem se vlekla po stopnich do kuihne. Zajtrka sploh nisem jedla, še naličit sem se skoraj pozaabla in to samo zatu kr gremo dns n naravoslovni dan in gremo v neko mlako...ob tem se mi kar mraznice pokažejo.Do šole mi je vsaj uspelo prit, sam da sem se skrati še dvakrt zbila u robnik na robu ceste.....Ko sem KONČNO prispela nas je pred vrati že čakla učitlca od naravoslovja in je imela gumajaste škornje skoraj čez rit visoke. ona se vedno boji bit umazana (p.s. oblekla se je pa v belo srajco) . Ko smo se vsi zbral in so nas še ene petkrat preštel smo končno šli...morm prznt da bolg gnuse svari šše nisem vidla na koncu se je Jasna domislila nečesa supr. šle smo na dreo in tam čakale da kašna žaba prplava odspodi in bi jo z ribiško mrežo ulovile. Potle pa mi zazvoni telefon.... Kliče me že spet... Blaž...Aja pozabla sm vam povedat od učiri rabu je na telefon mojga brata Tima sam ga ni blu doma.....kakor koli tokrt je rabu MENE ....SI lohku mislste MENE...T najbulši pa je blu da nej prideve jutre h nimin da gremo še z drugmi prjatli n pjačo.... Pole pa smo vidle da na drugi strani drevesa točno NAD mlako plejza gor Anastazija. Lih je gor splejzla je rekla učitlca d nej pridemo dol in ko smo že bli usi doli smo čakali sam Anastazijo. Tolk je nerodna in je mislna d je mlaka plitva in je skoččila in PADLA...U MLAKO...ko smo pršli u šulo so se ji vsi smejali na koncu jo je še tata nkrčal d je ful neodgovorna in bla,bla,bla...O čakte me kliče mama...
15. junij 2012
u96025
u96025
next
15. junij 2012
u96025
u96025
dej še kšne slike od teh osebc prooosiiim < 3
15. junij 2012
u96025
u96025
nexti že!
21. junij 2012
u96025
u96025
http://www.igre123.com/forum/tema/magic/36132/
preberi prosm
21. junij 2012
OK...dns je denc...med tem ko nisem pisla me je pr kosili Blaž uprašu(MENE) če grem z njim na ples. Za popoldne smo se pa zmenle z Jasno da gremo v shoping in smo zdraven povable še najino novo prjatlco Nino. No prvo smo šle k Nini domov kr nj bi mejla njena mama neke obleki in te sploh niso ble tolk slabe.
Nakoncu smo šle useeno v shoping...Odprli so novo trgovino ki se kliče LET"S GET DRESSED in smo dobile ful lejpe obleke jst sm taka: NA plesu je blo supr in meli smo se res kul....Dokler.....Ni v okrašeno telovadnico prikorakala ...Anastazija.....
Po tem se je vse spremenilo in vrtela se je neka glasba ki jo je poslušala sam ona in po dolgem času je pršla ena sama dobra pesem....tista veste DRIVE BY... in ko sve s Blažem plesala se je ona kar notr urinla in... Sorry bom takoj nazaj
23. junij 2012
Anja ful sorry ma mi npiše d 1 slika ni velauni in se de poslt samu č ni nobene
23. junij 2012
.......Ok nadaljujmo...Kje sem že bla.. Aja...Ko se jeAnstazija kar urinla notr in kot nek klovn iz cirkusa norela pred Blažem so vsi prenehali pesat in jo začeli gledat kot da je mal...ok ful..zmešanain jo je Balž ustavu in ji kr naglas reku: "Ustav se že enkrat, obnašš se kot da bi padala z Marsa in prej si rekla dasploh nočeš plesat in kaj pa zdej no.." Neki časa ga je sa čudno gledla in pole rekla:"Kaj če pa zsaj hočem plesat a ne smem pokazat svojga odličnga talenta." K o smo to slišal smo se vsi začeli hihitat. "Na konc sm ji samo rekla " Kaj pa je tvoj talent biti budala ali velika poplesujoča kokoš..." Usi so se smejali in ona je ko paradojzom rdečim obrazom odkorakala iz telovadnice........Čakte jesna me kliče....A ni nikoli miru pri tej hiši......
24. junij 2012
u96025
u96025
next
26. junij 2012
.....na koncu smo plesali in blo je že ena zjutraj(končt bi mogli že ob 10.00) in se je hišnik ki bi moral zapret vse skupaj...tako zabaval da je na koncu od vsega "norenja" še zaspal.Po plesu me je Blaž pelju domov in mama je na srečo že spala......Zjutraj sem ji cela pvedala da sem prišla domov ob enajstih in mi je povedala da je ona takrat že spala...fiiii juuu
30. junij 2012
kdaj bo neeext?
11. julij 2012
jaz:

Jasna:

12. julij 2012
kk ste lepe -.-''
zdej pa next
12. julij 2012
o sm pozabla Anastazijo:

in Blaž:

no Kakor koli... Šole je konc in zdej smo končno prosti....Dns je Jasna prnesla slike z plesa ful so lepe česte videt:

to smo me
in Jasna se je prebarvala v rdeče, Jast a v Blond za foro in če sm pozabla omenit je Nina črnka oz posvojene a je to ne briga
12. julij 2012
dej napiš kej več o':
12. julij 2012

to je a Anastazija nakoncu smo se šli po svoje zbavat in od tega nimm nobenih slik ker je Danjel razbil fotoparat
12. julij 2012
še kej napiš ! :3
12. julij 2012
kakor koli danes smo šli na sladolet slavit prvi dan poletja in pole še na bazen in imeli smo se res carsko

12. julij 2012
še kej :3
i n o d g o v o r i m i n a p r o f i l k s m t i n e j k i n p i s l a .
12. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg