Forum
Tukaj nejdete novičke o slavnih in vaših idolih.Če imate kakšno željo o kom naj pišem,pa kar povejte.

Boš bral/a novičke???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. september 2011
Selena Gomez: Uradno je začela delati na svojem parfumu!

Selena Gomez se je v nedeljo udeležila slavnostne podelitve MTV Video nagrad, na katerih je izgledala izvrstno v črni obleki Julien MacDonald.

19-letna pevka in igralka, ki je navdušila Justinovo mamo, je pred začetkom programa tudi obkrožila rdečo preprogo in intervjuvala veliko znanih obrazov, med katerimi je bil tudi njen fant Justin Bieber, ki so ga zatožili. Vemo pa tudi, zakaj ga je Selena izbrala...

Četudi se zdi zvezdnica, ki je spet dobila darila od Justina, venomer zaposlena z raznimi prireditvami, si vzame čas tudi za druge projekte. Tokrat se je osredotočila na njeno lastno dišavo.

"Pozdravljeni, sedaj sem tudi uradno začela delati na mojem novem parfumu. Trenutno delamo tudi na spletni strani, na kateri mi boste lahko pomagali pri odločitvah, kakšna bo končna oblika le-tega. Registrirajte se na http://www.selenagomezperfumes.com in počakajte, da bo stran začela tudi uradno delovati. Nato mi boste lahko posredovali tudi vaše želje glede moje nove dišave.“

Še ena dobra novica: če boš med prvimi 50.000 registriranimi, lahko dobiš Selenin parfum, še preden bo prišel v prodajalne. Vsi registrirani so vključeni tudi v žrebanje za izlet, na katerem te bodo popeljali skozi vse faze nastanka dišave.

Izgleda, da nekdo vsekakor ve, kako pritegniti oboževalce!

Ti je všeč, da bo imela tudi Selena svoj parfum?

FOTOGALERIJA

02. september 2011
Foto: Vampirski dnevniki so imeli nov photoshooting!
http://www.tocnoto.si/teens/modules/aktualno/uploads/nina-dobrev-nylon-tvd-pics.jpg
Nina Dobrev kraljuje na septembrski naslovnici revije 'Nylon', malce pa sta se pofotografirala še Paul Wesley in Ian Somerhalder!

Paul, ki bo kmalu zaigral v 3. sezoni serije, se je za revijo razgovoril o Stefanovi transformaciji: »Predstavljajte si Stefana v srednji šoli. Če odštejemo to, da bi najverjetneje izgledal čudno, pa je ubil vse te ljudi. Kaj mislite, da se bomo pa zdaj kar družili? Ker ima skrbi, se premakne naprej in vse pusti za sabo.«

V priloženi galeriji si oglej fotografije igralcev 'Vampirskih dnevnikov' in Ninino snemanje. So ti všeč?
02. september 2011

02. september 2011
A nextam???
02. september 2011
jaaaa!!!
03. september 2011
Video: Oglej si novo romantično reklamo Emme Watson za parfum!
Izdala je novo reklamo.

Sobota, 03.09.2011 ob 17:25

Izdala je novo reklamo.

FOTO: net

Emmo Watson so včeraj zjutraj ujeli, ko se je pridružila bratu pri izletu v trgovino.

Pozneje popoldne so jo opazili na kosilu z dvema poslovnima viroma in kot pridna študentka si je mlada igralka, ki komaj čaka, da bo mamica, tudi takrat delala zapiske.

Sicer pa je 'Lancome' pred kratkim izdal novo reklamo za parfum 'Tresor Midnight Rose', ki ga je posnela s Cyrilom Descoursom.

Kako se ti zdi? Ti je všeč?
03. september 2011
Demi Lovato: Uspeh pesmi Skyscraper jo je presenetil!
Ni ga pričakovala!

Sobota, 03.09.2011 ob 16:45

Ni ga pričakovala!

FOTO: 'net'

[Demi Lovato: Uspeh pesmi Skyscraper jo je presenetil!] [Demi Lovato: Uspeh pesmi Skyscraper jo je presenetil!] [Demi Lovato: Uspeh pesmi Skyscraper jo je presenetil!] [Demi Lovato: Uspeh pesmi Skyscraper jo je presenetil!] [Demi Lovato: Uspeh pesmi Skyscraper jo je presenetil!] [Demi Lovato: Uspeh pesmi Skyscraper jo je presenetil!] [Demi Lovato: Uspeh pesmi Skyscraper jo je presenetil!]
Demi Lovato, ki se z Joejem Jonasom odpravlja na zmenek, je pomahala proti objektivom, potem ko je včeraj nakupila nekaj novih kosov v 'American Apparel' v Timelessu v Los Angelesu.

19-letna glasbenica, ki je Seleni Gomez zatožila Justina, pa je pred kratkim za 'MTV News' spregovorila o velikem uspehu njenega novega hita in ostalih pesmih na njenem novem albumu 'Unbroken'. Spregovorila je o:

O presenetljivem uspehu pesmi 'Skyscraper': »Ko je pesem izšla in bila takoj na 1. mestu na iTunes lestvici, sem bila tako presenečena. Tega nisem pričakovala. Bilo je tako nenadoma in bila sem blagoslovljena ter tako zelo hvaležna za to.«

O tem, zakaj ni izbrala plesne pesmi za svoj prvi hit: »Menila sem, da je bila zame večja priložnost dokazati se s pesmijo, ki bo navdihnila ljudi, bolje kot če bi bila še ena plesna pesem na radiu.«

O nekaj zabavnih pesmih, ki so na njenem albumu: » Pesem, ki sva jo posneli skupaj z Missy ('All Night Long'), vključen je tudi Timbaland in je zabavna. Govori o tem, kako ostane celo noč in poje fantu, ki ti je všeč in je spogledljiva in zabavna in ne preveč odrasla, ampak ravno dovolj.«

Si tudi ti vesel/-a njenega uspeha?
03. september 2011
next
04. september 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg