Forum
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Dragi dnevnik!!! 8.8.2012
Najprej mi zaupaj, zakaj sem se sploh odločila, da pišem vate? Imam mnogo prijateljic, ki jim bi lahko zaupala-še preveč. Mogoče pa je ravno to razlog: imam mnogo prijateljic, a nobene tiste prave. Tiste, ki bi me ISKRENO objela in me tolažila, da bo še vse uredu. Tiste, ki bi vse moje skrivnosti zadržala zase.

Toda, ko zaupam tebi, je tako kot bi govorila zidu, ohraniš skrivnost a mi ne podaš rešitve........ampak zdaj je vseeno. Tako ali tako se nameravam ubiti. Še prej pa ti bom zaupala, kaj je razlog za moja pesimistična mišljenja.

*****************************************************************************************************************************
No, kot vidte dragi folk sm začela pisat novo zgodbico. Govorila bo o bogati punci Alexandri, ki jo vsi kličejo Alex. Ampak to niti ni tko pomembno. Misli da je v življenju najpomembnejša ona, a ena oseba vse stvari obrne na glavo....................................lejte, vem da je velik zgodbic že o bogataših sam jst bom probala bit drugačna.......

lejte, tko al tko bom to zgodbico pisala bl zase kot za druge......če ti bo zgodbica ušeč, pa....

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. januar 2012
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
evo, to sem jst:

Dragi dnevnik! 8.8.2012
Vse se je začelo ko smo se preselili iz Škotske v London. Do takrat smo bili še čisto normalna družina. Oče in mami sta hodila v službo in zaslužila ravno prav. Ne preveč, ne premalo. Jaz sem hodila v šolo in imela dobre ocene. Moj mlajši bratec Ben je bil tak kot ostali, se pravi tečen.

Moj starejši brat Jake pa je bil običajen najstnik, z ne preveč dobrim šolskim uspehom. Prav tako je oboževal knjige.

Imela sem PRAVO najboljšo prijateljico Annabeth ali na kratko Ann, ki je vedela vse moje skrivnosti.

Doma sem imela majhen akvarij z ribami najrazličnejših barv in oblik.

Najraje na svetu pa sem fotografirala. Z svojo žepnino sem si kupila zelo dober fotoaparat, s katerim sem posnela veliko lepih slik. Moje življenje je bilo popolno. A kot sem že povedala, se je s selitvijo v London vse spremenilo. Morala sem se posloviti od Ann in našo hiško ob robu gozda.

Posloviti od moje sobe, ki je bila vsa polepljena s fotografijami-seveda so se vse selile z mano v London.

Ko smo se peljali v naše novo "boljše" življenje, sem jokala kot dež. Mami me je mirila, češ: našla boš nove prijatelje, imeli bomo boljšo hišo, obiskovala boš super šolo. A jaz sem hotela, da bi bilo vse po starem......da bi imela življenje kakršnega sem imela rada. Ne samo rada, OBOŽEVALA sem ga!!!!
16. januar 2012
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Dragi dnevnik! 4.2.2011
Peljali smo se po čudoviti pokrajini. Sneg je kot sladkor posipal drevesa in srne se se pasle na jasi. Bilo je naravnost čarobno. A potem se je pokrajina kar naenkrat spremenila. Vse okrog me je obdajala sivina in beton. Nikjer sledu o drevju ali živalih. Ljudje so živčno tekali okrog in se jezili nad poledico, snegom ali pa kolesarjem, ki jim je ravno prekrižal pot. Takrat sem vedela, da se približujemo našemu cilju.
[img]http://data.whicdn.com/images/21152968/images_large.php[/img]
Naj ti povem, kaj je razlog za našo selitev. Mami in oči sta pred leti odprla majhno trgovinico z oblačili na robu našega mesteca. Letos je trgovina doživela neverjeten uspeh in starša sta zaslužila ogromno denarja. Zato poslovalnico in "nas" selimo v London. Saj ne rečem, da ni lepo mesto, le zdi se mi, da me bo London popolnoma spremenil. Tega pa nočem, saj sem si všeč.

Dragi dnevnik! 8.2.2011
Najprej oprosti, ker 4 dni nisem pisala vate. Imela sem veliko opravkov, saj sem morala razpakirati vso mojo prtljago in stene polepiti s slikami Moja nova soba je ogromna. Večja je od naše prejšnje hiše. Poleg tega pa imam še svojo kopalnico in majhno kuhinjo. Staršem se je zazdelo da je čas, ko bom postala bolj samostojna. To mi ji všeč. Mislim, da se počasi privajam na življenje v Londonu. Le skrbi me, kako se bom znašla v šoli. Namreč jutri grem prvič v novo. Mami mi je prinesla ljubko oblekico iz svoje trgovine, da jo bom jutri oblekla. V soboto pa greva nakupovat. Komaj čakam!!! (Jaz komaj čakam nakupovanje??? Nekaj ni vredu z mano...)
Moja obleka:

17. januar 2012
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Mogoče se opis zgodbe ne ujema ravno z zgodb, sam se bo še use razjasnl......
.....pa če gdo bere, bi blo fajn napisat kkšn next....
17. januar 2012
neext:3
ful mi je ušeeč. :*
17. januar 2012
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Dragi dnevnik! 9.2.2011
Ravno sem prišla iz šole in sploh ni bilo tako grozno kot sem pričakovala. Vsi so me lepo sprejeli, pohvalili mojo obleko. Še prijaznejši so bili, ko so izvedeli, da sta moja starša lastnika "Sweet Style" (tako se imenuje prej omenjena trgovina). Vsi so me vabili naj se med poukom usedem k njim, tudi če so bila njihova mesta že zasedena. Nisem hotela, da svoje sosede podijo stran, zato sem se usedla čisto v zadnjo klop, k edinemu dekletu ki je sedelo samo. Sramežljivo se mi je nasmehnila, nato pa svojo pozornost spet posvetila listu papirja. S kotičkom očesa sem zagledala prelepo sliko, ki je nastajala iz pod njenih rok. Izvedela sem, da ji je ime Tina, ostalo pa mi je zamolčala.

Ta skrivnostna deklica mi je bila všeč, čeprav so mi ostala pravile naj ji ne zaupam. Pravijo da skoraj vedno molči in se drži zase. Hotela sem jim oporekati, a se mi je zdelo, da to ne bi bilo pametno. Z eno od teh deklet, sva se dogovorile, da greva nakupovat. Obljubila sem ji tudi, da ji bom razkazala našo trgovino, ona pa mi bo razkazala London. Baje živi tukaj že celo življenje. Ime ji je Viktorija in je popolna svetlolaska.

17. januar 2012
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Mami je blazno vesela, da sem si našla prijateljice in je bila vsa navdušena, da bo moji prijateljici razkazala trgovino. Preden je odšla na delo, mi je v roke stisnila 500 evrov za mojo novo garderobo. Ob dveh je pred vrati čakala Viktorija. Najprej sva se sprehodile po mestu in si na stojnicah privoščili sladoled. Potem sva zavili v nakupovalni center. Nakupili sva toliko oblek, čevljev in nakita, da vseh vrečk sploh nisva mogli nositi. Zato sva jih odložili pri mami v trgovini, ki nama je obljubila, da jih bo pripeljala domov. Na koncu sva odšli še k frizerju. Viktoriji je naredila bujne kodre, meni pa samo postrigla konice, več nisem dovolila. Svoje dolge ravne lase naravnost obožujem in niti ne dovolim, da se bi jih kdo dotikal. Mami je bila nad Viktorijo tako navdušena, da ji je dovolila prespati. Trenutno že spi, jaz pa to tudi nameravam, saj nočem v šolo priti s podočnjaki do tal. Samo še to me zanima: ali misliš da me v Londonu čaka boljše življenje kot na Škotskem??? Jaz sem vse bolj zmedena.....
Pa lahko noč ljubi dnevnik....and wake me when September ends...

17. januar 2012
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Mami je blazno vesela, da sem si našla prijateljice in je bila vsa navdušena, da bo moji prijateljici razkazala trgovino. Preden je odšla na delo, mi je v roke stisnila 500 evrov za mojo novo garderobo. Ob dveh je pred vrati čakala Viktorija. Najprej sva se sprehodile po mestu in si na stojnicah privoščili sladoled. Potem sva zavili v nakupovalni center. Nakupili sva toliko oblek, čevljev in nakita, da vseh vrečk sploh nisva mogli nositi. Zato sva jih odložili pri mami v trgovini, ki nama je obljubila, da jih bo pripeljala domov. Na koncu sva odšli še k frizerju. Viktoriji je naredila bujne kodre, meni pa samo postrigla konice, več nisem dovolila. Svoje dolge ravne lase naravnost obožujem in niti ne dovolim, da se bi jih kdo dotikal. Mami je bila nad Viktorijo tako navdušena, da ji je dovolila prespati. Trenutno že spi, jaz pa to tudi nameravam, saj nočem v šolo priti s podočnjaki do tal. Samo še to me zanima: ali misliš da me v Londonu čaka boljše življenje kot na Škotskem??? Jaz sem vse bolj zmedena.....
Pa lahko noč ljubi dnevnik....and wake me when September ends...

17. januar 2012
iiiiiiii next!!!!
17. januar 2012
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
JUTR...
17. januar 2012
u64528
u64528
neeeeeeeeeext čim prej!!!!!
17. januar 2012
u73832
u73832
NO RECIMO next
17. januar 2012
u64528
u64528
ne dons!!!!!!!!next!!!!
17. januar 2012
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
JUTR...
17. januar 2012
nxt
18. januar 2012
next!
18. januar 2012
u64528
u64528
no dons je jutr tk da next!!!
18. januar 2012
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
18. januar 2012
Neeext.!
20. januar 2012
next!!!!
20. januar 2012
neeeext
28. januar 2012
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
heiii pikiji...mam eno pomembno obvestilo:
po tehtnem premisleku (trajal 2 minuti) sem se odločila....
.
.
.
.
....da prekinem s to zgodbico.....
...če se komu da jo lahko nadaljuje namest mene....
06. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg