Forum
david stoilkov
david stoilkov
nekega dne sem šel spat ob 11 in 59 minut.Sam sem bil doma in nisem mogel zaspati.Postalo me je strah.Hotel sem prižgati luč a ni delala.Zelo sm se ustrašu.Mislil sem da je le izpad elektrike.A ni bilo samo to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

za nadaljevanje NEXTE

boste brali ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. marec 2012
david stoilkov
david stoilkov
2 nexta
05. marec 2012
u78061
u78061
next
23. marec 2012
david stoilkov
david stoilkov
nasledni dan sem se zbudu ob 6 in 21 minut.V šolo morem it ob 7 00 ker je oddaljena 2 km. bila je še tema in me je bilo zelo strah glede tega kar se je zgodilo prejšno noč.zjutraj je samo v naši hiši bila elektrika. mama je rekla da bodo poklicali električarja.ko je električar prišel je vse pogledal, a vzroka ni našel.ko sem prišel iz šole sem imel slab občutek glede tega kar se je zgodilo in kaj pa potem kar mi je mama rekla.zvečer ko sm šou spat:18 sm videl senco sredi moje sobe.mislil sem da je od omare ali stola a ni bilo tako.
28. marec 2012
david stoilkov
david stoilkov
28. marec 2012
next
28. marec 2012
david stoilkov
david stoilkov
bilo me je strah.nisem mogel spati.a ni se mi dalo pogledat kaj je zato sem se vbrnu v drugo stran in zaspau.celo noč sem imeu nočne more ker sm mislu da je duhhhhhh. zjutraj sem biu ceu zaspan in sem se komaj splazil do kuhinje.že iz daleč me je mama uprašala ali sem vredu ali bi ustau doma in ne it v šolo.seveda sm takoj privolil in sm vseno biu v strahu.a nisem si upau mami povedat o učeraj zvečer ker mi nebi vrjela.dan je biu normalen.a zvečer pa sem ugasnil televizija in se mi je spet prižgala zapru omaro a je bila spet odprta enako z vrati.

next

boste naprej??
28. marec 2012
next
24. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg