Forum
Ni resnična zgodba da nebo pomote =))
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hello!Sem Jessica Abesa.Prijateljica Katrin me kliče Jess.Prihaljam iz Floride.Na šoli res nimam nobenih prijateljov.Moja edina in najboljša prijateljica je Karin.Hodim v 9.a razred.Moja starša sta ločena.Živim pri očiju ki ni prav pri sebi.Imam strejšega brata Andy-ja ki hodi na faks.Tam ko sem napisala da oči ni prav pri sebi to pomeni da ves čas pije in se drogira.Včasih me tepe zato v šolo prihajam z polhnimi modricami.Sexa z vsako punco ki jo vidi in če ga punca zavrne jo preprosto posili.Bedak je!Resnično ga sovražim.Hotela sem ga prijavti policiji pa mi je groziv da bo me ubil če ga bom prijavla.No dosti v mojmu očiju pojdimo na naslednjo temo.Vsi na šoli mislijo da sva jaz in Karin cipe.Zakaj?Vrnimo se en teden nazaj.Tukaj se moja zgodba prične...

Jaz:

Karin:

Oče:

NEXT?
13. avgust 2012
nextttt
13. avgust 2012
next
14. avgust 2012
To bo za mojo prvo in drugo bralko-hope you like it...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bila je sreda in vse je bilo prelepo.Nihče me ni zmerjav s cipo in vsi so bili do mene prijazni tako kot zmeraj.Le Hanna in Stacy sta bile do mene nesramne,ampak na to sem se že navadila.V šoli sem dobila eno petko in dve štirici.Prelepo!Bila sem tako dobre volje kot še nikoli.Prišla sem domov in v kuhinji zraven hladilnika zagledala hudo privlačnega tipa.Sem že omenila da ni imel majce in imel je six-packes,to ga je naredilo še bolj privlačnega.Ostala sem odprtih ust.On mi je pomahal in rekel:"Živjo,jaz sem David.Kdo si pa ti?Kaj delaš tukaj?"Še naprej sem imela odprta usta nato sem jih hitro zprla in mu odgovorila:"Amm...Oi!Jaz sem Jess in vprašanje bi moralo biti kaj ti delaš tukaj?Jaz živim tukaj,kaj pa ti?""Jaz popravljam vašo streho,tvoj očka me je danes poklical in rekel mi je da naj grem popraviti streho.Zagotovo se sprašuješ zakaj sem pri hladilniku,"mi je rekel s prekrasnim nasmehom.Malo se mi je zazdelo čudno da bi moj očka ga poklical zardi strehe,ampak okej itak je že vsa ostarela.Čakaj kaj me je že vprašal?Aja saj res.O hitro že odgovori enkrat Jess.Zakaj sem tiho!Reči nekaj,nehaj misliti!"Verjetno si hotel nekaj piti,"sem rekla in pokazala na hladilnik.Nasmehnil se mi je in rekel:"Pa si me ujela."Nasmeh sem mu vrnila.Medtem ko sem jaz pripravljala za piti se je on splaziv za mene,me objel in rekel:"Ti je že gdo rekel da si lepa?"Obrnila sem se in ga poljubila.Poljub mi je vrnil in iz majhnega poljuba se je spremenil velik strasten poljub.Ulegla sva se na kavč in on mi je počasi slekel majco.Hotela sem že enkrat dati skozi saj so skoraj že vsi iz našega razreda sexali.Z nogami sem mu slekla hlače nato je on slekel tudi moje.Nakoncu sta moje spodnje in njegove spodnje perilo padlo na tla.Bil je nežen ampak nevem zakaj mi sex ni bil všeč.Vsi pravijo da je tvoj prvi sex nepozaben ampak jaz ne mislim tako.Cela hiša se je tresla in čudno je bilo da se ni kavč zlomil.Ko sva končala sva se oblekala nato pa je David šel in mi rekel:"To moreva ponoviti."Vsa utrujena sem šla spati...
14. avgust 2012
da sm cipa?
mogoče samo ne tvoja;$
sam to mu prbi un ka ti bo reku
14. avgust 2012
Lihk dal sem mi je pisat,mrbit nimam velik bralcev ampak okej.Hope you like it...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Imela sem nore sanje,ki se jih ne spomnim prav dobro.Vem samo da je bilo polhno fantov okoli mene.Zbudila me je smotana budilka.Z vso močjo sem udarila na budilko tako da se je skoraj razbila.Šla sem v kuhinjo in na kruh sem si namarala nutello.Bila sem utrujena in komaj sem se držala pokonci.Ko sem pojedla sem šla v kopalnico.Na moj obraz sem si dala make-up in se oblekla:

Vzela sem torbo in odšla v šolo.Komaj čakam da bom novo novico povedala Karin.Pred vhodom sem zagledala Karin,pomahala sem ji in ji dobesedno stekla v objem.Objem mi je vrnila."Hej!Imam novo novico!"sem rekla.Vsa vesela mi je rekla:"Ojla!Jaz imam tudi novo zelo posebno novico!Pridi greva na wc hočem da jo samo ti slišiš.""OK,"sem rekla in šli sva na wc.Ko sva bile na wc-ju sem rekla:"Prva ti.""Ne ti si prva,"je rekla Karin.Nekaj časa sva se prepirali kdo bo prvi povedal novo novico,potem sem se naveličala in rekla:"Hkrati bova.Na 3,prav?""okej,okej"je rekla."1,2,3!"sva odštevli obe hkrati,nato pa šok!"Nisem več devica!"sva rekle."OMG!Kako je prišlo do tega?"sem jo vprašala.Vsa presenečena me ji je povedala:"No ja ko sem prišla domov je pri hladilniku stal zelo hot tip.Rekel je da popravlja streho,nato me je polubil,ta poljub je postajal vedno večji in na koncu aham sej veš kej."Debelo sem jo pogledala in nato končno nekaj rekla od začudenja:"enako.Čisto ista zgodba je pri meni."Nekaj časa sva se pogovarjale o tem nato je iz stranišča prišla moja sovražnica Hanna.Umila si je roke in se nama hinavsko nasmehnila.Verjetno je vse slišala."FAK!"reče Karin ko je Hanna šla ven.Zazvonilo je in stekli sva v razred.Pouk se je hitro končal in šla sem domov.Cel božji dan sem se basala s sladkarijami,gledala filme in razmišljala kako bo jutri potekal dan.Ura je bila že polnoč.Šla sem se stuširat in nato spat...

Next?
18. avgust 2012
next
21. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg