Forum
u41091
u41091
Okej, zgodba bo govorila o punci Karolini, ki ma obsedenga fanta. Ko ga hoče zapustit pa ji on začne grozit... no sej boste vidl kaj se zgodi potem.

Hodila sem proti šoli, kot vsako jutro. In kot vsako jutro sem se tresla. Zakaj? Zato ker sem bila že 2 leti noro zaljubljena v fanta iz višjega razreda. Hvalabogu da sta bili osnovna šola in gimnazija združeni, drugače ga ne bi nikoli videla. In tam je stal pri vhodu. Naslanjal se je na steno in govoril z nekim svojim sošolcem. Oh kako je bil lep. Njegove modre oči... njegovi lasje... »Auč! Pazi kje hodiš!« je nekdo zavpil name. »aa?« sem zmedeno pogledala na okrog. Pred mano, oziroma pod mano je bil fant iz sosednjega razreda. Vsi zvezki so mu ležali na tleh. »Oh, oprosti.« sem rekla ter se sklonila da mu pomagam. V nekem trenutku je bil jezen potem pa s emu je obraz razjasnil. Na široko se je nasmehnil. »Živjo, jaz sem Peter.« je rekel ter mi ponudil roko. »Karolina.« sem odgovorila in segla vanjo. Šele takrat sem ugotovila da je imel zelo lepe rjave oči. potem pa je naredil nekaj izjemno čudnega. Sklonil se je k meni in mi v uho zašepetal nekaj podobnega temu: »imam tvoj dnevnik... če ne boš storila kar hočem bo kmalu poslan na računalnik vsakega učenca te šole in gimnazije.« potem je vstal s emi še bolj široko nasmehnil ter odšel. Ja res je, dnevnik pišem na internet ampak kako bi ga lahko najdel...
21. avgust 2011
Next!
22. avgust 2011
next
22. avgust 2011
next
22. avgust 2011
u41091
u41091
Stresla sem z glavo in se delala da se ni nič zgodilo. Kako bi lahko najdel moj dnevnik? Ni bilo mogoče. Gotovo je lagal, ker je hotel mojo pozornost. »Kari! Končno si prišla, mislila sem že da te ne bo in da si se odločila da špricaš...« »alo, umiri se. Govoriš kot strgan dohtar.« sem ustavila svojo najboljšo prijateljico Nikky. Imela je navado da govori tja v tri dni, čeprav je ni nihče poslušal. Zdelo se ji je blazno zabavno. No to pa ni bila njena glavna napaka... ampak zakaj pa so prijatelji? Da ti pokažejo da nimaš samo ti napak in ti stojijo ob strani ter te nasmejejo. In seveda da jim lahko zaupaš vse kar staršem ne upaš. »In kaj novega o Lukatu? Te je končno pozdravil, se ti nasmehnil...?« je vprašala. Luka je bil fant v katerega sem bila zaljubljena. »če pomislim niti ni opazil da sploh živim ali obstajam. Čeprav sem pred njegovimi očmi na tla spravila tistega Petra iz sosednjega razreda. Čudak je...« »kdo je čudak? Peter ali Luka? Okej, nič mi ni jasno. Na tla si ga spravila?« in potem se je začela razlaga o dogodku pred šolo. Seveda ji nisem omenila ničesar o dnevniku. »Karolina se lahko pogovoriva?« sem zaslišala izza hrbta. Obrnila sem se in skoraj padla po tleh. Bil je Luka in govoril je z mano. Z mano!!! »saj si Karolina kaj ne?« je vprašal ne tako gotovo. »amm... najbrž.« sem se nasmehnila. ampak ni s emi nasmehnil nazaj. Bil je jezen...
22. avgust 2011
nekst?! ;Đ
22. avgust 2011
next!
23. avgust 2011
Next [:

( prebereš še mojo?--> http://www.igre123.com/forum/tema/dreams-or-really-life/22292/ )
23. avgust 2011
nnnnnext
24. avgust 2011
neeeeext.!!
24. avgust 2011
u41091
u41091
»mi lahko poveš zakaj za hudiča si vsem po šoli raztrosila da ti in jaz hodiva?!« me je vprašal bolj potiho da ga ne bi kdo slišal. »amm... me zafrkavaš? Je to kakšna šala, stava s prijatelji? Me snemate?« sem mu odgovorila ter se malo odmaknila stran od njega. »lej, to ni hec. Že 5 ljudi me je danes vprašalo če res hodiva. Ko sem jih vprašal kdo jim je to rekel so mi odgovorili da se govori po šoli. Ampak nkdo mi je rekel da si mu prav ti rekla da hodiva in da te je slišal to razlagati tudi drugim.« »kaj?! Nikomur nisem ničesar rekla. prisežem. Niti besedice. Sploh pa kdo ti je rekel da sem bila jaz?« »kaj jaz vem kdo je bil tisto. Nek čudak iz 9. razreda.« »kako je zgledal?« »očala, rjavi dolgi lasje, ne tako visok, suh. To je vse kar se spomnim.« »že vem kdo je bil.« sem mu rekla ter stekla po hodniku. »hej, kam greš? Nisva še končala!« sem slišala Lukata vendar sem tekla naprej. Nekoga sem morala najti in ko ga bom se mu ne piše dobro.
24. avgust 2011
next
24. avgust 2011
Next
25. avgust 2011
Neeeeext.!
25. avgust 2011
eii kere bolanee maš ti hahahah nee resno. sam je zanimiu.
kaj te je obsedel hahhaa ???
06. september 2011
u41091
u41091
pa veem... ej nevem kaj bi to blo... virus? itak ne bom več pisala ;D
11. september 2011
Jaa tak imenovan sesksarski virus Skoss !
11. september 2011
u58765
u58765
nextt
11. september 2011
u59267
u59267
nextt
19. september 2011
nekšti čim prej!
28. september 2011
next