Forum
Aloha! KEr sem kar veliko zgodbic pisala z nekom, sem se odločla, da eno začem sama. Torej vse je enkrat prvič in kot pravi naslov Cause you never get a second chance in a first time. Vključeni so tudi One Direction, vendar ne kot skupina ampak kot posamezniki. Nekateri se poznaji, nekateri ne...
Upam da vam bo všeč!
☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯
Helou! Moje ime je Ashley Drew Payne. Verjetno se sprašujete zakaj je moje srednje ime Drew. Preprosto! Moja starša sta pričakovala fantka, vendar se je mama ob rojstvu spomnila dekliškega imena. Ko smo že pri starših. Mama in oče sta ločena. Mama živi v Parizu, oče pa živi v Londonu skupaj z mano, mojim bratom Liamom in Niallom, ki smo ga posvojili pred tremi leti. Dejansko sem edina oseba ženskega spola v hiši, razen moje mačke Blacky. Torej nazaj k meni. Stara sem 16 in obiskujem Gimnazijo v Londonu. Sem bol mirne narave, delno tudi zaradi stvari ki se dogajajo okrog mene. Da pozabim na vse pa poskrbita Hannah in Emma. Najbolši prijateljici s katerima se družim vecinoma med odmorom, saj smo v različnih razredih. Treniram nogomet in obožujem mačka. Velikokrat sem v parku, se sprehajam ali tečem. Upam, da se bodo stvari normalizirale, ker trenutno se moram res zbrati. Se dobro, da je druga polovica šolskega leta. No pa začnimo...
To sem jaz:

Hannah in Emma:

Liam in Niall:

-----
Next?
16. julij 2013
u140958
u140958
next
16. julij 2013
u122991
u122991
Neeeeeeeeext
17. julij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeext
17. julij 2013
u144638
u144638
neeeeeext
17. julij 2013

Budilka je zazvonila in čas je, da vstanem. Če pa je postelja takooo mehka in topla. ˝Ashley vstani!!˝sem zaslišala Liama na hodniku. ˝Pridem! Ne rabiš me budit!!˝sem zakričala. Hitro sem vstala in se oblekla.

Vzela sem nahrbtnik in stekla v kuhinjo, kjer je oče že pripravljal zajtrk. Niall je sedel za mizo in jedel. Tako kot običajno. Liam je pomagal očetu, jaz pa sem si vzela hrano. Moram reči, da od takrat ko se nam je pridružil Niall veliko več jem. Ura je odbila pol osem in hitro smo se odpravili proti šoli. Liam in Niall sta dve leti starejša, vendar se vseeno razumemo. Branita me pred sovražiki, pazita na mene in skrbita kadar ni očeta. Včasih po svoji volji, včasih pa oče tako zahteva. Končno smo prišli v šolo in se odpravili vsak po svoje. Prišla sem v razred in se vsedla na moje mesto v zadnji vrsti ob oknu. Pripravila sem si stvari in čakala na začetek ure. Vsi so že sedeli in kmalu je prišel učitelj in rekel:˝Pozdravljeni učenci! Danes se vam bo nekdo pridružil.˝ Pogledal je proti vratom in rekel:˝Vstopi. To je Harold Edward Styles.˝ Novi učenec je vstopil in dodal:˝Harry. Harry Edward Styles.˝ Učitelj pa je nadaljeval:˝Od danes je vaš novi učenec. Sedi prosim.˝ Medtem ko sem si odprla zvezek, je novi učenec sedel. Dvignila sem glavo in pogledala v njegovo smer. Oblečen je bil v črna oblačila in obutev. Spreletel me je srh. Ko sem znova pogledala v njegovo smer, se je obrnil in najine oči so se srečale. Postalo mi je vroče in hitro sem pogledala vstran. Ko je bilo konec ure sem stekla na hodnik, kjer sta me že čakali Hannah in Emma. Veselo smo se objele in odšle na malico.
Ta novi:

---
Next?
17. julij 2013
neeeeext+nova bralka
17. julij 2013
neext + novaa bralkaa <3
17. julij 2013
u140958
u140958
next
17. julij 2013
OMG in ti mi komaj zdaj to pooveš!! NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXT!!! najjači začetek ever!!!
18. julij 2013
neeeeeeext
18. julij 2013
https://www.igre123.com/forum/tema/*can-t-hold-us*/58722/ a bi lahko prosim katera brala to zgodbico? Bila bi zelo vesela, če bi jo katera brala
pa neeeeeeeeext
aia pa oprosti za oglaševanje...
18. julij 2013
nextt <33
18. julij 2013
u141559
u141559
OMG ! Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
+nova bralkaaa !
18. julij 2013
мємσяιєѕ... hahahha sori če si na morju pa sem mislila da ti pol povem hahaha :*
18. julij 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeext !
18. julij 2013

Veselo smo se objele in odšle na malico. Vsaka si je vzela svoje in odšle smo sedet ven na zelenico ob drevesih. ˝Kaj je novega?˝sta me vprašali. Skomignila sem z rameni in vgriznila v sendvič. ˝Ah daj no! Nekaj sigurno je...˝je vzkliknila Hannah. Odkimala sem in opazila Emmo, zagledano nekam daleč na šolsko igrišče. ˝Kaj gledaš?˝sem vprašal z polnimi usti. Nasmehnila se je in dalje gledala v daljavo. ˝A ti je muca popapala jezik?˝sem rekla in ujela točko kamor gleda. ˝Emma tam ni ničesar razen mojega brata Liama in nekaj njegovih sošolcev. A pa tudi Niall, ki se baše s hrano.˝sem rekla in potem mi je kapnilo... S Hanno sva se spogledali in pokimali. ˝Emma si nama mogoče kaj zamolčala?˝jo je vprašala Hannah. Emma je odkimala in namenila sem ji killing pogled. ˝Prosim ne reči, da ti je všeč Liam...˝sem rekla in se pretvarjala, da bruham. Emma je postala rdeča in jaz sem se prijela za glavo. ˝Nisem jaz kriva, da sem bila zadnjič pri tebi in da je Liam prišel v tvojo sobo brez majice. Pa še lase je imel mokre in dišal je božansko.˝je rekla Emma in naredila nedolžen obraz. Spet sem se prijela za glavo. Jedle in klepetale smo do konca odmora in kmalu se je začela naslednja ura. Odšla sem v razred in se vsedla vzadaj. Tako kot vedno. Ko sem dvignila glavo sem zagledala Harryja. Gledal je po razredu in iskal prostor. Hitro sem vzela torbo in jo vrgla na drugo polovico moje mize. Hvala bogu se je vsedel spredaj. Zakaj me ob njem vedno spreletava srh? In to ni edina ura, ki jo moram preživeti z njim. Dan mi je uspelo speljati do konca in spet sem švignila iz razreda. Vendar tokrat v garderobo, saj je bil čas za trening.

Torbo Sem zabrisala v omarico, vzela opremo in se preoblekla. Odšla sem na igrišče in pozdravila svoje soigralke. Začele smo se ogrevati in kot kapetanka moram govoriti glasno. Ko smo se ogrele smo začele z vajami z žogo. Ravno sem jim kazala novo vajo, ko sem brcnila žogo in se spotaknila ter padla na tla. Žoga je poletela po zraku, dokler nisem zaslišala:˝˝Avv!˝ Ležala sem na tleh, ko so se punce začele smejati. Jaz pa tudi. Maj smeh pa je zmotilo:˝Am.. Hej! Vaša žoga je priletela v mojo glavo, pa sem vam jo prinesel nazaj.˝ Pogledala sem navzgor in zagledala njega. Louisa. ˝Am... Hvala. In oprosti.˝sem rekla in se nekako nasmehnila. Sem vam že povedala, da igra nogomet. In da je moj sosed in sva se že od malega vedno igrala skupaj. In najpomembnejše... Da mi je še vedno všeč.

---
Next?
18. julij 2013
Awwwww. Neeeeeeeeeext !
18. julij 2013
u140958
u140958
next
18. julij 2013
neeeeeeeeext
18. julij 2013
neeeext
18. julij 2013
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXTTTTTTTTTTTTTTTTTT! najjača zgodbica ever od najjače pisatelice! obsedena sem postala
18. julij 2013
u140056
u140056
next
19. julij 2013
neeeeeeeeext
19. julij 2013

Pomagal mi je vstati, nato pa je rekel:˝Tukaj imaš žogo in upam, da bo še kdaj priletela v mojo glavo.˝ Božansko se je nasmehnil in odšle nazaj do svojega igrišča, kjer so igrali fantje. Naenkrat sem zaslišala punce:˝Uuuuuuuuuuu...˝ Obrnila sem se in zardela, Louis pa je začudeno pogledal nazaj in se še enkrat nasmehnil. Louis:

Tokrat sem se sama vrgla po tleh in punce so pritekle proti meni. Dvignile so me na noge in do konca treninga smo igrale. Še sreča, da danes ni bilo trenerja. Po končanem treningu sem odšla na parkirišče, kjer meje že čakal oče. Stekla se do avta in odpeljala sva se domov. ˝Je vse vredu? Nekam tiho si danes.˝je vprašal oče. ˝Mhm. Vse je vredu samo utrujena sem. To je vse.˝seem rekla. ˝Danes boste sami. Jaz grem na poslovno večerjo in vrnem se pozno.˝je povedal in jaz sem prikimala. Ko sva prispela domov, sem vzela stvari in odšla v sobo.

Vrgla stvari v kot in se vlegla na posteljo. Zaprla sem oči in skoraj zaspala, ko sem zaslišala glasno glasbo. Agh Liam in Niall spet igrata igrice. ˝Jebemti stišajta, da ne bo bajte odneslo zaboga!!!!!˝sem zakričala a ni pomagalo. Jezno sem vstala in odkorakala po stopnicah navzdol v dnevno sobo. ˝LIIIIIIIIIAM IN NIIIIIIALLL!!!!! ZAAAAAAAAADAVLA VAJUUUU BOM!!!˝sem kričala po poti navzdol. Stopila sem pred tv, prekrižala roke in glasno rekla:˝Stišajta ali pa ugasnita! Če je oče zunaj to ne pomeni, da mi lahko parata živce!! Nimata boljših stvari za delat?! Agh!!˝ Onadva pa sta se spogledala in zlobno nasmejala. Naenkrat sta vstala in prišla do mene. Liam je začel:˝TRI ŠTIRI ZDAAAJ!˝ Niall me je prijel za roke in Liam za noge. Odnesla sta me na kavč in me začela žgečkati. ˝Hahahahahah ahahahhahahahahahah hahahahahah h hahhaahhahaha˝sem se smejala in odmevalo je po celi hiši. Ko sta končno obupala, sem se jima pridružila pri igri. Premagala sem oba, zato sem vstala in začela kričati kot kakšen zmešan papagaj. Priznam. Včasih se mi malo zmeša. Skakala sem po kavču in kmalu zletela na tla. Niall me je pobral in se mi začel režati v faco. Ker je zazvonil telefon, sem stekla do njega in se oglasila:˝Jap?˝ ˝Poslušaj Niall. Prišlo je do rahlih težav...˝je govoril glas.
---
Next?
19. julij 2013
NEEEEEEEEEEEEEEEXT !
19. julij 2013
u140958
u140958
next
19. julij 2013
u107570
u107570
next