Forum
Cause wings are made to fly! -1-

“Jules, na vrsti si.” Je zašepetal James in mi v roko potisnil cigareto, ki je vztrajno krožila med člani naše skupinice. No, ni bila ravno samo cigareta. Mislim, ni vsebovala samo tobaka, če razumete. Kakorkoli. Kot vsak večer se tudi tokrat zabavamo na plaži, ki je od našega bloka oddaljena dobrih deset minut hoje. Že pred meseci smo si našli čudovit del plaže, ki je skrit za visokimi skalami in kjer nas ne mora najti popolnoma nihče.
“ Julia, bi lahko podala naprej?” je zadirčno vprašal Tom, jaz pa sem samo zavila z očmi. Cigareto sem položila v usta in počasi vdihnila ta čudovit okus. Zmeraj, ko sem počela to, kar sicer ne bi smela, je bilo noro dobro. Dim me je pomiril. Odpeljal me je stran od vseh skrbi, ki sem jih imela doma. Od vseh problemom z očetom in mamo. Pa saj ju sploh ne brigam. Včasih preprosto pozabita, da sem njuna hči. Na srečo trenutno ni bilo šole, ravno prejšnji teden so se začele poletne počitnice.
Nežno sem butnila Stacey v ramo in ji podala zvitek. Zapela sem si jakno, saj je bilo, čeprav je bilo poletje, zvečer še zmeraj hladno. Glavo sem položila na Jamesovo ramo in zaprla oči.
Predstavljala sem si, kako lepo bi bilo če bi lahko skupaj pobegnila nekam. Kamorkoli, četudi samo v drugo mesto. Skupaj bi lahko živela v hiši ali stanovanju in cele dneve preživljala skupaj, samo midva.
Naj razložim, James je moj fant. Ubistvu, to ni čisto res. Sva skupaj, na nek način. Vedeva se kot par, vendar me uradno še ni vprašal, če bi bila njegova punca. Med drugim sva tudi najboljša prijatelja. Verjetno že zaradi tega ne moram pričakovati, da me bo vprašal. Ali pač?
“We found love in a hopless place.” mi je zašepetal na uho, ko sem imela glavo še zmeraj na njegovi rami. Rahlo sem se nasmehnila in se še močneje stisnila k njemu.
“We found love in a hopless place.” sem ponovila in mu pritisnila poljubček na lice. “Samo to si zaslužim?” je užaljeno vprašal in mi namenil enega tistih svojih “puppy eyes” pogledov. “Pridi sem.” sem rekla in roke zakopala v njegove močne lase. Svoje ustnice sem približala njegovim mehkim in toplim. Njegovi poljubi so bili nekaj najboljšega. Resnično bi lahko rekla, da je Bog poljubljanja. Z jezikom sem obliznila njegovo zgornjo ustnico in jo na rahlo ugriznila. Zagodrnjal je od užitka in me povlekel še bližje k sebi.
“Jules, imam novo robo. Nekaj kar še nisi poskusila. Všeč bi ti bilo.” je rekel medtem, ko sem z ustnicami obdelovala njegov vrat. Preusmeril je mojo pozornost, zato sem se odmaknila od njega in ga pogledala. “Veš da ne smem.” sem rekla resno in pričakovala njegov odgovor. “Julia, že dolgo nisi več tista pridna punčka, kot si bila. Kadiš, piješ, malček tega ti ne bi škodilo.” je rekel in mi pred očmi pomagal z vrečko v kateri je bil bel prašek.
Vedela sem, da bo enkrat prišlo do tega. Da bo občasne cigarete zamenjal joint in joint počasi heroin.
13. junij 2013
nnneeexxtt
14. junij 2013
nexttttttttttttttttttttttttt
14. junij 2013
u124282
u124282
next
14. junij 2013
u126497
u126497
neeeeeeeeeeeeeeext!! Res zakon začetek !!! <3
14. junij 2013
next
14. junij 2013
u140555
u140555
next
14. junij 2013
u70873
u70873
nexttttttttttttttttttttt
14. junij 2013
u80842
u80842
Neeeeeeeeeeeeeext!!!!
14. junij 2013
u139082
u139082
neeeeeeeeeeext!!!
14. junij 2013
u140556
u140556
neeeeeeeext!!!!
14. junij 2013
u140556
u140556
+ nova bralka!!!!
14. junij 2013
next Waaaaw res dobro pišeš
14. junij 2013
neeeeeeext
14. junij 2013
u139082
u139082
jα zαčelα ѕeм pιѕαт ɴovo zɢodвo o deĸleтυ ĸι jι ɴιč ɴe ɢre.
eɴ odloмeĸ:
gremo viki ustati bo treba. "kaa pa ti veš kurba." mama je z zmajajočo glavo odšla iz sobe. naj se vam precstavim. sem victoria, and my life sucks! mam 17 let in sem še kar mlada glede na to kaj počnem. ustala sem se oblekla in se po kolenih splazila do kopalnice.
"bye matka grem js u šolo ajd" u šolo ja! mah kaj čem s šolo. usi lahko vidijo da nisem preveč nadarjena učenka. ubistvu sm kr fuknena u glavo. pa kaj pol. šla sm u lokal kjer se zbirajo drogeraši, eden od njih je bil moj fant. sama sicer še nisem na tej stopnji ampak, tako daleč nevem če bom šla. "hei beybe" hei sem mu odvrnila. "what?!! a si kr pozabla name a? kr tako a? ne ne ne... ni šans. greva malo sama da te mal pofukam a? dej come on. veš da te rabm no!" "a nism razpoložena no. kaj ti ni jasno" prijel me je za lase in me zvlekel na wc

http://www.igre123.com/forum/tema/special-way.../56657/1

ѕorι zα oɢleševαɴje!
14. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <33333333333
14. junij 2013
neeeeeeext
14. junij 2013
next
14. junij 2013
next
14. junij 2013
neeeeeeeeeext
14. junij 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeext!
14. junij 2013
nnnnnextttttt
14. junij 2013
next
14. junij 2013
Neeext
14. junij 2013
u128524
u128524
Neeeeeeeeeeeext
14. junij 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeext
14. junij 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
15. junij 2013
''But now when I see you with him it tears my world apart…'' sem slišala Harryjev glas in obstala. Med tem ko je pel, me je gledala naravnost v oči. V njegovem glasu je bilo slišati milijon čustev, od jeze do razočaranja. Zdelo se je, kot da bi pel meni, kot da bi mi nekaj hotel sporočiti.
''I’ve been waiting all this time to finally say it, but now I see your heart’s been taken and nothing could be worse, baby, I loved you first,'' so nadaljevali vsi skupaj. Čudne občutke ob Harryjevem solo delu sem potlačila v sebi in nadaljevala z vajo.

spet pišem tole zgodbico in veliko bi mi pomenili če bi jo katera prebrala
http://www.igre123.com/forum/tema/this-is-more-than-love-one-direction-fanfic/53905/6
15. junij 2013
u128912
u128912
neeeeeext!!!!!!!!!!!!
15. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext-nova bralka
15. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg