Forum
u110778
u110778
''Driiiiiiiiiiiiiiin.'' Je zazvonila budilka tik ob mojem ušesu. Ravno, ko sem jo hotela vržti na tla je v mojo sobo pridrvela moja mlajša sestrica. Saj jo mam rada ampak kdaj pa res preveč teži. ''Zbudi se, saj nočeš zamuditi prvega šolskega dne,'' mi je zakričala na uho. To me je takoj zbudilo. Hitro sem vstala kar ni ravno značilno zame. Danes sem namreč šla v 4. letnik in to je zadnje leto kar sem na tej srednji šoli in ne bi ravno rada izgledala čudno. Že večer prej sem si naštimala kar bom oblekla za v šolo. Nase sem spravila tole:

Naj se vam najprej še predstavim. Moje ime je Amy in stara sem skoraj 18 let. Naravno imam blond lase in modre oči. In to je moje življenje.

No nazaj k zgodbi. Zjutraj nisem pojedla zajtrka, ker nisem imela teka. Umila sem si zobe in počesala lase. Bila sem odpravljena. V šolo sem morala peljati tudi mojo sestrico, ki se je še urejala. Ime ji je Lauren in stara je 12 let. Zakričala sem ji ''L, dajmo hitro, namreč nočeš narediti slabega vtisa že prvi dan.'' Slišala sem lahko kako je hitela iz sobe v sobo. Medtem, ko sem jo čakala je mama dejala, da danes pridejo mimo njeni prijatelji iz mladih let in zato naj pridem takoj po pouku. Končno je Lauren prišla dol in moram reči, da je izgledala zelo dobro! Odšle sva v moj avto in po poti sem ji povedala naj pride takoj po pouku k avtu, ker nas pozneje obiščejo prijatelji od staršev. Ustavila sem avto in Lauren je takoj stekla ven k svojim prijateljicam in fantu?! L ima fanta? No saj ni pomembno. Nato sem še jaz izstopila iz avta in odšla k svojim prijateljicam. Objele smo se in si povedale vse kar se nam je zgodilo. Nato je prišel Nate. Najboljši fant na svetu. Poljubil me je in me stisnil močno k sebi. Zazvonil je zvonec in z Beatrice sva odšli k omaricam. Ampak naj vam omenim, da je še 1 fant, na katerega sem bolj nora kot na lastnega fanta! Seveda je spadal med priljubljene in me je dobro poznal ampak vedno me je zaničeval. Njegovo ime je Drew. No ko sva bili z Beatrice pri omaricah je prišel mimo z njegovo 'klapco'. Pogledal me je in naglas rekel: ''Amy, kdaj se boš že sprijaznila s tem, da si totalna zguba?'' Njegovi prijatelji so se smejali do konca. Lahko sem videla, da se je enemu izmed njegovih prijateljev zjutraj mudilo saj je na glavi imeli zlepljene lasi od gela in na tone bi si ga lahko še razporedil. Ampak od Drewa so bili vedno perfektno urejeni.
27. oktober 2012
u89113
u89113
next!
27. oktober 2012
next!
27. oktober 2012
u110011
u110011
next
27. oktober 2012
next
27. oktober 2012
u96670
u96670
!!!!next!!!!
27. oktober 2012
u74711
u74711
n
ne
nek
nekś
nekśt
nekśty
nekśty t
nekśty ta
nekśty tak
nekśty tako
nekśty takoj
nekśty takoj.
nelśty takoj..
27. oktober 2012
NEXT
29. oktober 2012
Next ;D
-
-
-
-
-
-

Itak!

Cool zgodba....
29. oktober 2012
next
30. oktober 2012
u110778
u110778
Pouka je bilo konec. Prvi dan niti ni bil tako slab. Ampak če pomislim, da bo zdaj vsak dan vstajanje ob šestih in učenje, te kar zmrazi.. Spomnila sem se, kar mi je mama naročila. Hitro sem objela vse, poljubila Nata in odšla k avtu. Tam me je že čakala Lauren. Ni me opazila, zato sem jo ustrašila. Vprašala sem jo o tistem fantu ampak je takoj spremenila temo. Saj bo še prišel čas za izvleči vse ven iz nje. Prispeli sva domov in mama je že bila uštimana. Z L sva odšle gor in jaz sem odšla v svojo sobo, da bi pogledala kaj si bom oblekla. Ven sem potegnila tole obleko.

Naenkrat je v mojo sobo prišla Lauren in me vprašala, če ji lahko posodim kakšno obleko. Po nekaj sekundah sem privolila. Izbrala je vijola obleko. Dobra izbira. Odšla sem v kopalnico in si zlikala lase. Nase sem dala bolj naraven make-up. Lauren je vstopila v kopalnico in moram reči, da ji obleka ZELO pristaja in je izgledala čudovito. Vprašala me je, če slučajno ve kdo bo prišel k nam. Nisem imela pojma zato sem samo odkimala. Pri vratih je zazvonilo. Še zadnjič sem se pogledala v ogledalo in odšla dol k vratom. Tam pa me je skoraj kap. Nisem mogla verjeti svojim očem. Mama je začela predstavljati ljudi. ''To sta Jerry in Melanie. To je pa njun sin Drew.''
01. november 2012
neextii..:*
01. november 2012
u96670
u96670
neextttttttt.... < 333
02. november 2012
Neeext
18. januar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg