Forum
UPAM DA BO KDO BRAL PA UPAM DA VAM BO USEC.ZLO RADA PISEM PA SM SE PAC ODLOCLA ENO FANTAZIJSKO ZGODBO NAPISAT.PRPRAVTE SE! VNAPREJ SE OPRAVICUJEM ZA SLOVNICNE NAPAKE.
*************★********************★********************★*****************★*******************★*****
"Haha"sem se zahahljala šali v čarovniškem časupisu.jap čarovnica sem.ime mi je sanja nasproti mene pa sedi moj brat Tim.tudi carovnik.nenadoma mi je poletel casopis iz rok in pristal v bratovih"hej"sem kratko rekla a ni se zmenil zame le smejati se je zacel"res jo je dobro naredil danes naš Spurt"mi je veselo povedal"res ne vem od kod jih jeemle".naj vam malo razložim saj vidim da vam nic ni jasno.no mogoce ste do zdaj mislili da kaka čarovnija al pa krvolocne pošasti ne obstajajo a naj vas presenetim vse obstaja v nasem svetu le bolje morate pogledati.Pogledala sem na uro in ugotovila da zamujam v šolo.V torbo sem na hitro vrgla knjigo harry potter v torbo,zamahnila s palico"toksin,,in se znasla v avli šole.Še zadnji zamudniki so prihiteli noter preden so se vrata zaprla.Hitro sem stekla proti razredu in pridirjala pred sošolce.Zamrmrala sem nekaj podobnega opravicilu,pozdravila prijatelje in se usedla za klop.Zacudena sem ugotovila da se smejejo ter s prstom kazejo name.Spomnila sem se da sem še v pizami zato sem si hitro zamislila oblacila,zamahnila s palico,izrekla urok in na meni so se znasle kavbojke,majice in japonke.cez minuto sem imela na sebi tudi popoln make-up.uciteljica me je grdo pogledala ter nadaljevala pouk.......
********************^********************^***********************^********************^**********
ZA NADALJEVANJE IN AKCIJO POTREBUJEM DVA NEXTA.
25. junij 2014
Narobe naslov upps
pravi je ČAROVNIŠKI SVET LE NI TAKO SANJSKI
25. junij 2014
Plis nexte
25. junij 2014
u172733
u172733
Next
Next
25. junij 2014
Se enga plis
25. junij 2014
25. junij 2014
plis
25. junij 2014
Next pllliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis
25. junij 2014
Next
25. junij 2014
Bom sla pisat sam morm it zdle dravniku.obljubljam dalsi next
26. junij 2014
HVALA OBEMA KI BERETA PA UPAM DA VAMA BO NADALJEVANJE USEC
~~~~~~~~~♡~~~~~~~~~♥~~~~~~~~~~♡~~~~~~~~~~~~♥~~~~~~~~~~♡~~~
Pouk se je vlekel v neskončnost.konco je zazvonilu k koncu pouka zato sem se hitro pohitela na hodnik.zazelela sem si svezega zraka zato sem se pes odpravila domov.opazovala sem dobro znana stavbe in vstopila na videz slepo ulico.pognala sem naravnost skozi zid ko sem namesto domacega čarovniškega mesta na obrazu zacutila roko.ze sem hotela krikniti in izreci urok za samoobrambo ko sem ugotovila da sem neosposobjena.padla sem v nezavest.......odprla sem oci ki mi jih je zaslepila bela mocna svetloba.ko so se oci privadle na svetlobo sem se ozrla po prostoru.zagledala sem popolnoma belo sobo brez vrat ali pohistva.skozi belo steno je naenkrat prisel mozakar v obleki za njim pa kot smrt stara zenska.po njenih oblacilih sem spoznala da je coprnica.coprnice niso navadne carovnice ampak carovnice ki so v zameno za vecno zivljenje svojo duso prodale demonu.ob pogledu nanjo me je zmrazilo saj vem da ne obeta nic dobrega.mozakar si je pristavil stol nasproti mene in na lepem zacel pripovedovati,,preden karkoli reces imam tvojo druzino v ujetnistvu.za vsako tvojo neumnost bo eden mrtev,,zamahnil je z roko in pred mano se me pokazala slika moje ujete druzine in cisto vsi so bili tam:tim,oce,mama,teja.pogledala sem njihove zalostne obraze zaradi katerih me je popadel nepremagljiv bes.odprla sem usta da bi zakrivala od besa ko me je moz prekinil ter dejal,,ce bos ugovarjala jim ne bo lepo verjemi,,na vratu sem zacutila dolge kremplje ki so drsrli po hrbtu.naenkrat so kremplji predrli kozo da mi je po hrbtu mezela kri.najraje bi zakricala ko se potegnili kozo z mojega hrbta a sem pomislila na druzino.,,to so stiri brazde ki te bodo zaznamovale zdaj pa pozorno poslusaj.odsla bos na clovesko solo kot vohunka in rekla bos da ti je ime klara in da so ti umrli starsi.zaradi brazd bomo lahko vedeli informacije ki si jih izvedela.nekdo je razkril carovnike cloveku zato takoj ko najdes tega cloveka ga moras ubiti.ti Pretina,,je dejal coprnici,,pa drugic pazi na jezik.ce bos poskusala pobegniti,,se je spet posvetil meni,,bomo vedeli in tvojo druzino ubili da ne bi imela kaksnih pomislekov.zdaj pa pojdi.,,zamahnil je z palico in mene je zajel zracni vrtinec.ko sem koncno zacutila trdna tla pod nogami sem se opotekla in padla.nekaj casa sem lezala na tleh in razmisljala o preteklih dogodkih ko je moje razmislanje zmotil cute fant ki mi je podala roko da sem skocila na noge...
~~~~~~~~~~~~~~~~~♡~~~~~~~~~~~~~~~~♥~~~~~~~~~~~~~~~~~♡~~~~~
KDO MISLITE DA JE BIL TA FANT?
KA MISLITE DA BO SANJA NARDILA ZDAJ.?
A JE OK?
26. junij 2014
Sori kr ni prevec dolg
26. junij 2014
Tri nexte za nadaljevanje plis
26. junij 2014
26. junij 2014
u172733
u172733
Next
26. junij 2014
Se dva plis
26. junij 2014
Next next
27. junij 2014
Enga se pa vam objavim
27. junij 2014
Plis next
27. junij 2014
Plis plis
27. junij 2014
plis
27. junij 2014
Next- nova bralka
27. junij 2014
Pisem novga pride zvecer ce bo vse po sreci
27. junij 2014
Tist ko bere no naj ve da ga mam rada cmok♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡
○○○○○○○○○○○○♡○○○○○○○○○♥○○○○○○○○○○♡○○○○○○○○○○○♥○○○○○○○○○♡○○○○○○○○○○○
Prvic odkar sem tu sem se zares ozrla naokoli.ugotovila sem da sem pristala v majhnem mestecu pred staro cvetlicarno.ogledala sem si fanta in si potihem zazvizgala.bil je res cute s modrimi iskrenimi ocmi,blondno rjavimi lasmi in izklesano postavo.,,od kod si se pa ti znasla?,,me je radovedno vprasal.,,ah od...,,a sem raje obmolknila da ne bi cesa izblebetala.,,no ,,je se naprej dregal vame,,a ti je muca jezik papala,,mi je smeje dejal,,a si sama tu ?kje imas druzino?,,tedaj sem se spomnila na druzino in preplavila me je velika zalost.srce mi je trgala neznosna bolecina.res je da kako imas koga rad se zavedas sele ko ga izgubis.zalostmo sem zavdihnila in se sesedla na plocnik.fant me je zasktbljeno pogledal in dejal,,oprosti nisem hotel biti vsiljiv se jim je kaj zgodilo?,,hotela sem mu ppvedati vse kar mi je lezalo na dusi.izblebetati stvari ki bi prinesle kazen smrt a sem se brzdala.spomnila sem se kaj je mozak rekel zato sem bleknila,,umrli so pred enim letom v prometni nesreci,,zal mi je nisem vedel,,mi je dejal.nekaj casa sva sedela tisini.,,kje je sola in kje bi lahko dlbila stanovanje in kako ti je ime ......,,hej,hej pomiri se,,je vzkliknil,,pridi,,potegnil me je za roko in spustila sva se v tek.med tekom mi je razlagal,,moje ime je Kristjan na kratko Kiki,sola je tam,,in pokazal na rumeno stavbo v daljavi,,in stanovala bos lahko pri meni dokler ne najdes stanovanja,,,,kam pa tecema,,sem mu vprasanje zakricala na uho,,bos videla,, mi je krice odgovoril.ogledovala sem si bezeco okolico okoli sebe in ugotovila da se priblizujema centru mesta.zavila sva v slepo ulico ter se ustavila.hkastala sem za zrakom ko sem na vratu zacutila noz.....
○○○○○○○○○○○♡○○○○○○○○○○○○♥○○○○○○○○○○○○○○♡○○○○○○○○○○○○○○○○○♥○○○○○○○○○
Kaj mislite da bo s sanjo vse vredu?
Kam jo je pripeljal kiki?
A je ok?
Sori mal je kratek
27. junij 2014
u172733
u172733
Omg next!!!
Ja z sanjo bo vse ok- vsaj mislim
Mogoce jo pelje kam......ok nwm
In ja suupperrrr jeee!!!!!!!!!!!!!