Forum
helou. živim u ljubljani in sem članica čarovniškega reda. naše pravilo je naj se nikoli ne izdamo pred navadnimi smrtnikimi. kot pri usakih čarovnikih pa imamo tudi mi nasprtoniki. oni pa so nastali takole. nekoč je živel najmogočnejši čarovnik ush časov po imenu merlin. ta je imel 6 potomcov. ker je u sebi imel dobro in slabo kri so nekaateri potomci dobili več dobre krvi drugi pa več slabe. tako smo se razdelili na 3 dobre in 3 zle vrste čarovnikov. če hočete vedti več sam rečte pa nadaljujm. aja moje ime je sabina tko da boste vedl.

ali boste brali to zgodbo

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. januar 2011
u35501
u35501
next!!
29. januar 2011
n klanov ima različne moči:: windrofi in handrofi duha (najmočnejša moč), arifiti zrak, firekfriti ogenj, watrofi vodo in hrti zemljo.no jas prihajam iz klana dobrih čarovnikov windrofov. skupaj s svojimi frendi: aliano, tiano, jakobom, lukom in žigo smo začetniki. vsak večer imamo šolo čarovništva. tako se usak dan zvečer ob osmih odpravim na prešernov trg kjer se točno ob osmih o smo usi zbrani dvigne kip prešerna in mi se spustimo u podzemlje. veljam za eno najboljšo učenko vseh časov in zato malo prehitevam ostale učence. ravno zdaj se učimi kako ustvariti iluzije. tako sem se danes odpravila na prešernev trg. tam je že stala tiana in zapletle sva se u pogovor.
j- js, t- tiana
j- helou T
t- hej nboš vrjela kaj se mi je dons zgodil
j- kaj
t- vidla sm enga čarovnika. mladga fanta. vendr ni biu nšga klana. mislm da je bil handorf( naši najhujši sovražniki).
j- a resno. neki se mora prpravlat. ne bi hodili sm če ne bi nekaj naklepali. povedat moraš enderiji(naša učiteljica magije)
t- a si zmešana. nrdila bi paniko in če bi bil samo lažen alarm ...
j- kaj pa če ne bi bil ...
videli sva prihajati še druge zto sva utihnile. ko se je kip dvignil in smo ustopili sm jo pritisnila proti enderiji. ta se je obrnila in naju obe pogledala. nato se je obrnila na koncu pouka pa naju poklicala k sebi.
next?
29. januar 2011
u35501
u35501
next!
30. januar 2011
j- js, t- tiana, e- enderija
e- dekleti, občutek imam da mi morata nekaj povedati. imam prav?
j- občutek vas ne vara ampak jas nisem tista ki vam je karkoli priikrila.
(enderija je pogledala proti tiani in pričakovala odgovor)
t- jas ... videla sem handorfa. no usaj mislim da sem ga
j- gospa ali ni čudno da so tukaj. če tudi bi bil to lažni preplah bi mogli raziskati to stvar
e- prav imaš. vendar na lastno pest ne smem početi ničesar. posvetovati se moram z windorfom (najvišji čarovnik u našm redu).
j- kaj pa medve
e- oditita domov jutri imata šolo
j- ampak hočeva zvedt več
e- sabina nekatere stvari niso namenjene mlajšim čarovnikom.
j- ampak ...
e- odidita!
počasi sva odšli in za nama se je prešernov kip zaprl. počasi sem odšla proti domu in razmišljala o nastali situaciji.
next?
30. januar 2011
u34333
u34333
ja next
31. januar 2011
naslednji dan smo bili usi presenečeni. pred nami se je pojavil najvišji čarovnik v našem redu in nam sporočil da bodo predavanja za nekaj časa odpadla, učili pa se bomo obrambnih urokov saj je možno da se pripravlja do velikega spopada med čarovniki. tako smo kar takoj začeli z učenjem. obrambni uroki sploh niso težki. naučila sem se jih že pred nekaj časa ko mi je blo dc. tako zdaj nisem imela težav z izvajanjem. naučili smo se kako priklicati katerokoli biitje ki je živelo ali živi na zemlji. ko smo tako zvečer odhajali mi je enderija povedala da nej se pripravim in da naj jutri pridem bolj zgodaj ter trikrat potrkam po kipu. naslednji dan pa sem odplavala u oblake. ko sem šla u šolo (navadno) sem videla najlepšega fanta na tem svetu. imel je modre uči in svetlo rjave lase. skoraj sem se stopila ob pogledu nanj. bil je eno leto starejši od mene vendar sem ga še vedno videvala po hodnikih. do večera sem lahko plavala na oblakih. nato pa sem se zgodaj odprevila u večerno šolo in trikrat potrkala po kipu. odprla so se vrata in vstopila sem. za mizo so sedeli vsi pomebnejši čarovniki našega reda. jaz sem gledala njih oni pa so gledali mene. nato je enderija spregovorila ...
next?
03. februar 2011
u36069
u36069
nprej
03. februar 2011
u27769
u27769
next
04. februar 2011
j- js, e- enderija
e- dobrodošla sabina. ali veš zakaj si tu?
j- zto k ste mi vi tko rekl
e- ja ampak ali veš zkaj sm te poklicala
j- ne nimam pojma. vrjetn zrd handorfov
e- vedla sm da boš proguntala
j- o kr prou je. ql
e- lepo se obnaši.
j- oki
e- hočm da mi poveš še enkrat kdo so tvoji starši
j- moja mami je bila znana čarovnica ki je umrla u prometni nesreči. oče pa je navadn smrtnik, ki ravno zdaj misli da lepo sspančkam u postelji
e- malo smo ti priikrili resnico. tvoj oče je še živ in je čarovnik, eden najboljših. vendar na slabi strani. glavni handorf je
j- pha. ne grem več domov. dans se je tko nedolžn obnašal ko me je poljubil za lako noč
e- tvoj oče te ni poljubil za lahko noč, tvoj očim te je
j- KAJ!? mama je prevarala mojega očka s tisto hudobijo. fuck kera pizdarija
e- zadrži se. želimo vedeti ali si res ti potomka ki naj bi rešila ves svet windorfof in useh ostalih dobrih čarovnikov.
j- a resno. o bed. js nočm bit to. js sam hočm da bi bla navadna punca s čarobnimi močmi ki bi hodila z luškanim fantom z moje šole
e- vemo kerega misliš. tvoj oče ga je poslal da bi te zaseledovou.
j- ne me hecat. tak luškan handorf. mislila sem da so handorfi ogabni.
e- ogabni so po notranjosti. natakni si tole kronico. če bo zasvetila si prava potomka ki bo odločala o usem, če pa ne bo si normalna čarovnica.
podala mi je kronico. prijela sem jo, jo postavila na glavo in ...
next?
04. februar 2011
u35501
u35501
next!!!!
05. februar 2011
u27769
u27769
next
05. februar 2011
ne vem kaj se je zgodilo saj sama nisem videla na svojo glavo vendar po osuplih obrazih ostalih sem vedela odgovor. posadili so me na neko častno mesto pri mizi in mi pred nos postavili knjigo. knjigo ki naj bi se jo naučila na pamet. in ko sem pogledala koliko strani ima sem videla da spoh niso označene. povedali so mi da je to knjiga potomstva ki se nadaljuje in nadaljuje. u njej so opisani usi moji predniki po njihovih značajih. knjiga naj bi sama pisala zgodovino. u njej naj bi bili tudi neki uroki ki bi se jih veljalo zapomniti. k navadnemu pouku me niso več pustili. sama sem sedela na stolu u tisti dvorani in brala knjigo prednikov. bilo je nekako takole:
use se je začelo z magičnim čarovnikom merlinom. bil je edini čarovnik in edini ki je magijo ponesel naprej. sam je vedel to in njegova dobra stran mu je govorila naj se poroči z dobro žensko in slaba stran da naj se poroči s slabo. ženska je bila navadna smrtnica, vendar prešustnica ampak dobrega srca. poročil se je torej in dobil 5 sinov in eno hčer. tako se je razvilo 6 rodov (ki sem jih že naštela). bili so mogočni čarovniki i veliko so dosegli s svojim čarovništvom. merlin je vse svoje znanje prenesel na njih nato pa se zavedno poslovil od tega sveta. odšel je u deadland u kateri prebiva še danes. njegovi sinovi (in hčer) pa so se oblikovali u različne osebe.
07. februar 2011
next?
07. februar 2011
neeeeeeeeeeeeeeeex takoj
07. februar 2011
u27769
u27769
next
09. februar 2011
u27769
u27769
next
23. februar 2011
3 so postali dobri čarovniki in 3 slabi. tko so se izoblikovali naši rodovi. naslednji dans sem knjigo uzela kr sabo u šolo še prej pa jo preobrazila v navadno knjigo in seveda manjšo. ko sem tko hodila s knjigo u roki po hodniku in jo brala sem se u nekoga zaletela. o ne. tisti prelepi fnt. omg. zkaj se to sam men dogaja. oba sva padla na rit in js sm zrdela kot rdeča paprika. ko me je vidu se je začeou režat. osramočeno sem gledala u tla in se pretvarjala kot da ni nič. nto sem počasi pobrala knjigo in ustala. on se je še vedno režal na tleh. rekla sem mu kratk oprosti in odšla nprej. slišala sem kko za mano kriči naj se ustavim vendar se nisem želela. joj zkkaj je ravno on tok luškan. in zkaj je ravn on zlobni čarovnik. to ni fer. kasneje po pouku je pitekel za mano.
j-js, o- on
o- hejjj. kam si tok hitr zginla? upam da te nism užallu s smehom.
j- ah ne kje pa. mela sm pouk mogla sm it.
o- tisto uro naj bi imela malco.
j- pomagala sem prfoksi pri pripravah za uro.
o- izvrstna lažnivka si. to mi je ušeč. vedno imam rd izzive in nedostopne punce.
j- nisem nedostopna. pa tudi če bi bla, ne bi hodila z egoistom.
o- oho in ti praviš da sem js egoist. kaj si potem šele ti? podrla si me na tla in mi nisi pomagala pobrt stvari.
j- sej sm se opravičla. pust me na miru zdej.
o- sory nmorm te. poleg tega si mi ušeč. kr pogosto me boš zdaj videvala.
j- nimam želje po tem. oprosti iti moram.
o- spet lažš. nikamor se ti ne mudi. lahk vidm kero knigo maš to?
j- a me lahk pustiš na mer. na žiuce mi greš. in ne dotiki se knige je edino kar mi je ostal od očeta.
o- ulala nkdo je temaprementen.
j- ne izzivaj me!!!!
o- kaj pa mi boš. nkdo je širil grde laži o meni. smem uprašati kašne.
j- ja. rekli so mi da si norčk in nej se te izogibam saj puncam prinašaš bolečino. in dvomim da je to laž.
o- majbi sm res malce ženskar ampak s tabo imam ok namene. ušeč si mi kot še nobena druga. neka kemija je med nama. neki magičnega.
j- in js nej ti vrjamm.
o- ja moja lepa čarovnica.
j- ne kliči me tko.
o- kko pa nej te- začarala si me. začarala si me s svojim prekrasnim pogledom.
j- ne dramatiziri. kaj hočš da me pustiš pr meru?
o- hočm da greš z mano na sedem zmenkov. če te ne prepričam da sm okej fnt potem te pustim pr meru.
j- sedm! to je preveč. tri.
o- to je premalo. sedm in pika. moji so pogoji. odloči se sedm ali neprestano nadlegovanje. clo k teb domov bom pršu.
j- okej, okej. ne drzni si priti k meni. šla bova na sedm zmenkov in nč več. jasn?
o- kot nebo. mimogrede js sm nik. krajše za nikolaj.
j- aha. js sm ...
o- vem, sabina si. use vem o teb.
j- pha to bomo še vidl.
o- dijo čarovnca.
j- dijo tečnoba.
šla sva usak svojo smer. omg na zmenk bo šla z njimmmmmm. ojoj. kaj bom oblekla. sabina no pomir se sej ni bog da bi tkole letela za njem. omg na zmenk grem znjem. wauuuuuuuuuuuuuuuuuu.
next?
23. februar 2011
u27769
u27769
next!!!!!!!!!!!!!!!
23. februar 2011
ko sm pršla domov sm se nekako prpravla da sem brala knjigo. u njej sm našla številne uroke ki jih nikoli ne učijo u navadnih šolah npr.: ljubezenski uroki, zdravilni uroki, uroki za moč, uroki za dvojnike in še marsikej druzga. nwm kaj je sicer nevarnega pri teh urokih ampak naučila sem se use do zadnega. zdej vem kko lahko začarat nika. ampak s tem bi se razkrinkala. biu je že večer ko sem prebrala zadnjo stran knige. hwala bogu d tok hitr berm in se učim k drgač bi brala tri tisoč let eno ubogo knjigo. šla sm do prešernovega trga in se spustila po hodniku. imam kr novga učitla. nekega bedaka sicer ampak velik ve in zna. dubila sem svoj ključ od vhoda, svojo čarobno palic in svoj prstan. pozabla sm povedat da ima usak odrasl čarovnik prstan, ki kaže njegovo osebnost. moj še nima razvite oblike ampak čez nekaj dni se bo razvila. saj tko pravjo. kmalu bom kot usak odrasel čarovnik. no ne še čist. sam še tattouji mi mankajo. tattouji so posebnost pri našm rodu. usak odrasel čarovnik dobi tattou glede na to kaj je u svojm lajfu dosegu. js nimam še nobenga kar je seveda samoumevno. itak pa pričakujm samo tistega ki ga dobiš z diplomo. točno ob polnoči sm dubla sms. OB POLNOČI. sej nmorm vrjet. biu je nik.
hejjj sabko. komi čakam jutr ob 2 popudne u parku. see u. nikk
moj odgovor:
oprosti, napačna ptevilka. kle ni nobene sabke.
on:
aha, oprosti. a ji lahk sporočiš pol. čaku jo bom xD rd te mam
js:
sej me ne poznaš. in ne poznam nobene sabko.
on:
o pa te poznam moja sabko, ne norčuj se.
js:
norc en. sploh ti nbom več odpisovala.
on:
okej se vidva jutr u parku. ob dveh. ne pozabt. če ne pridš ti težim. nočko.
kko si drzne no. šla sm domov in hipoma zaspala na svoji postelji.
next?
24. februar 2011
u27769
u27769
next
25. februar 2011
u27769
u27769
nnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttt
16. marec 2011
po eni strani sem pravzaprav komaj čakala da bom šla na zmenk z njim. ampak on je handrof. u resnici mu sploh nism ušeč. samo zapeljati me hoče da bi mu sledila in jih ne bi pogubila. čprou ne vrjamm da je sploh možn da bi js lahk koga premagala. zjutri sm se zbudila iz prelepih sanj ko postanem najmočnejša čarovnica na svetu. omg. kt da je to sploh možn. tri ures sm se rihtala in pripravljala na zmenk potem pa sm se spomnla da to ne sme bit niti mau podobn zmenku. slekla sm oblekco in rajši oblekla pulover in kratke hlače. z obraza sem odstranila make up in si lase spela u čop. ne smem delovati kot a se zanima zanj. 15 do dveh sm šla proti parku in ko sme ga zagledala sm vidla da sm se odločila prou ko sm oblekla pulover. biu je oblečen čist na izi in izgledala bi butasto če bi se pojavila u oblekci in zrihtana u nulo. prisedla sm in ga pozdravila.
j-js, n-nik
j- žiujo
n- ojla
j- kko kej?
n- odličn. ti?
j- ful dobr. dijo
(ustala sm)
n- kam pa greš?
j- am zmenka je konc.
n- ne pa ne
j- ja pa ja
n- kdo to pravi?
j- hmmm let me think ... JSSS
n- zkaj?
j- ti si odloču kje in kdaj, js pa kok cajta bo trajal
n- presenečaš me
j- še marsikej te bo presenetl. zdej pa res morm it
n- ne pa ne. ne mudi se ti
j- a mi slučajn berš misli?
n- ja. berm ti misli, dušo, srce pa še kej
j- moja duša je skrita, srce zakrito, misli svobodne, ostalo pa nedosegljivo tebi
n- no vidš prou sm meu
j- u čem?
n- nedostopno se delaš
j- hah. nedostopna sm za usazga ki se obnaša egoistično kt ti
n- a se lahk enkat ne preiraš z mano
j- hahahahahaha sj ne da sva sam dvakat govorila
n- ja in. še vedno se ti ni treba prepirat
j- utihni tečko. grem zdej
n- ušeč sm ti
j- nisi mi
n- sm ti
j- nisi mi
n- sm ti
j- ta igrca je bedna. se lahk spomnš kej bolšga?
n- ok na poti
j- na poti kam?
n- na sldoled te peljm
j- sladoled s strupom ali brez
n- z napojem
j- strupenim?
n- ljubezenskim
j- to me pa prou zanima
skupi sva šla na sladoled in njegov ljubezenski sladoled je res deloval. čutila sm da padam čedalje globje pod njegov vpliv. skrbel pa me je le še njegov pogled. gledal je z zlobnim pogledom. to se tkoj opazi. iz njega bi treba iztisniti strup. v knjigi moram nujno pogledat kakšn je moj oče. prou skrbi me kaj me čaka...
next?
06. junij 2011
slikce:
js:

nik:

moj prstan( na desni):

06. junij 2011
next
18. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg