Forum
hay. Gotovo mislite da bo to ljubezenska zgodba... deloma je res! toda ne bo vse o ljubezni . govori o neki punci ki ima čarobno moč.. toda zelo šibko čarobno moč.. ko za to izve se ji začnejo dogajati čudne in presenetljive stvari . moniqa nima nobenega sovražnika dokler...........
glavne osebe:

ime : Moniqa
priimek : Novak
vzdevek : Moniq
leta : 14
hobiji : kolesarjenje , nakupovanje , ....

njena BFF :

ime: Nesixa
priimek : Vidmar
vzdevek : Nessa
leta : 14
hobiji : nakupovanje , lišpanje ...........

Moniqin fant :

ime : aleksander
priimek : praček
vzdevek : alex
leta : 16
hobiji : igranje kitare , pisanje pesmi.....
če te zanima reši anketo in komentiri...
!
na začetku želim vsaj 5 komentarjev dokler začnem pisati.. !
kar začnite ;Đ

naj začnem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. december 2010
u19857
u19857
Zacnii
11. december 2010
dejjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11. december 2010
še 3 komentarje!!!!!! aja pa obvestilo za vse ki boste brali :
pisala bom vsaki dan od 15h do 15.30!
ampak če kakšen dan ne bo dela se opravičujem!
11. december 2010
ok dej začni pisati zdaj.! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11. december 2010
ja ja ja ja
11. december 2010
........................
next ;;;;;;;;;> PLEASE ??
11. december 2010
moniqa :

nessix :

aleksander :

11. december 2010
chopy :

11. december 2010
ok.. bom zdele napisala 1. del! < 3 Łada vas mam! aja pa vse je izmišljeno!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"heeyŁa. sem moniqa novak. stara sem 14 let! hodim v 9. razred osnovne šole.! šola se mi zdi cool ko je odmor ali odhod.. ! xD moja bff . je Nessa ! rtm nessa, imam tudi fanta aleksandra,,, vsi ga kličemo alex. je zelo lep in kyuden!!! < 3 ! no zadosti o meni .. raje se posvetimo mojemu življenju.. mojim norostim in še kaj...
bilo je sončno jutro. slišala sem žvrgoljenje ptičk. bila sem srečna ker so počitnice! ni se mi dalo še ustati in zato sem po moji veliki posteljo 'valjala' po domače rečeno. razmišljala sem kaj bi delala saj imam na voljo celi ljubi dan! nič mi ni padlo na pamet zato sem usedla na rob postelje in obula moje copate. v pink pižami sem odšla v kuhinjo. mami je že pripravljala moj najljubši zajtrk. čokoladne kosmiče s prelivom. ko sem jih pojedla sem se spomnila kaj bi lahko delala. z Nesso bi lahko gledale Harry-ja Potter-ja , saj ga obe obožujeva.
mami sem vprašala če lahko pride k meni Nessa in dovolila mi je. ker pa sve tako zveste oboževalke Harry.ja Potter.ja imave vse dele filmov tako da ni bilo treba iti ponje v knjižnico. CD sve dale v DVD predvajalnik in film se je začel. prav uživala sem. ampak škoda ker ni Alexa zraven : ( . najbolj všeč pri filmu mi je bilo kako je harry čaral... ker sve bile jaz in Nessa otročje sve po koncu filma začele s igrati harry potterja. obe sve bile harmione (al pač kakor se napiše) . našle sve si neke dolge , dokaj ravne palčke in čaranje se lahkko začne ; P ! odšle smo za našo hišo kjer je tudi veeeeeeelik bazen.. ko sve govorile neki urok iz filma za premikovanje stvari , se nessi ni nič zgodilo.. ko pa sem prišla na vrsto jaz pa se je ležalnik premaknil izpod palme naravnost v vodo in PLJUSK. obe neju je zalilo.. bile sve bile presrašena za to kar se je zgodilo. odšle sve v mojo sobo in se obrisale. nato sem Nessi posodila druga oblačila .. nato sva se usedle na mojo posteljo . začele sve se pogovarjati : J-JAZ N-NESSA
j : kaj je bilo to.. ?
n: ne vem natanko.
j : kaj če imave kakšno moč ?? čarobno moč ??
n : ahh ! ne bodi trapasta! hahaha xD samo mislive si.. UPAM
j : ja.. res sve mokre!!!!!!
n : eh veš kaj.. ne bom si belila glave zaradi tega! pozabiva vse skupaj!
j : prav. greve v park ?
n : ja da si malo zbistriva glavo.
nato sem tlesknila z prsti in pomislila sem da bi čarovnija odnesla brisači v pranje. in čez nekaj trenutkov ni bilo več brisač.. "emmmmmmm. ?? eh Nessa ima prav !!! samo domišljam si. UPAM " obula sve si japonke (čevlje.. no niso ravno čevlji ) in z chopiyem sve odšle v park za pse. (chopy je PES!!! xD)
v parku je bil chopy odvezan da je lahko po mili volji z drugimi psi tekal naokoli.. on je tako srčkan !! < 3 on je moja 2. ljubezen . on je perfect. ko sve prišle domov k meni sem videla na jedilni mizi sporočilo od mame :
SOORRY HANNY,... .
VEŠ SLUŽBA KLIČE IN ... MORAM ITI..
POZNEJE TE POKLIČEM,
BODI PRIDNA!
NESSIX JE LAHKO PRI TEBI DO 19.00
NIČ VEČ!
RADA TE MAM !
TVOJA MAMI < 3
(moja mami je poklicna kirurginja in je zelooooo dobra!)
bila sem vesela da sem sama doma .. poleg Nesse in chopy-ja.
Nesso je čez nekaj časa klical oči da mora iti... domov ker gredo v shops.. (nakupovanje)
tako sem ostala sama z chopy-jem doma.
še vedno nisem zbrisala tiste 'čarovnije' iz moje glave polne neumnosti. rada imam izzive in ta čarobnost je nekaj novega zame. ker nisem mogla izbrisati tega iz glave sem si rekla da moram še enkrat probati. odšla sem iskati šolsko torbo .. prinesla sem jo v dnevno sobo. postavila sem jo na kauč in nato sem z mislimi pomislila da bi jo rada dala na jedilno mizo. zaprla sem oči in tlesknila sem s prsti in nato odprem oči in torbe ni na kauču ampak je na stoolici zraven jedilne mize. omg..
nextam?????????????
11. december 2010
aja pa najmanj 5 komentarjew!
11. december 2010
to je moniqina soba :

11. december 2010
in to je moniqina hiša oz. vila z bazenom:

11. december 2010
zakaj nobedn ne beree???? naxtal al nee?
11. december 2010
Next pol bom pa prebrala
11. december 2010
nextaj pleaseee! coooooooooool story
11. december 2010
ja pŁosim ce nextas.. ???
11. december 2010
u29483
u29483
next!
11. december 2010
u1374
u1374
piušes supr sam mam 1 uprašanje zakaj si dala mojo fotko?
11. december 2010
u1374
u1374
lahka bi me kej uprašala!
11. december 2010
nara : 1. : men se zdi da to nis ti!
2. : slikco sem našla na netu... !!!!!!
11. december 2010
u1374
u1374
1 meni se zdi da sem to jest
sliko si našla zato na netu ker mem neko interentno preteklost!
11. december 2010
sam neki.. MENE NE BRIGA TVOJA "INTERNETNA" PRETEKLOST ....!!!!!!!!!!!!!!!
IN JAZ SAM POIŠČEM SLIKCO NA NETU IN JO OBJAVM.. TKO DA NEHII.. ! ME NE BRIGA KDO JE TO.. VEŠ KOK ZGODB MA TO SLIKO ?????????
12. december 2010
u1374
u1374
nobena! razen tvoja!
12. december 2010
a nextam zdej al ne?
12. december 2010
u1374
u1374
ja lahka!
12. december 2010
Nara to nisi ti!!!!To 10000000000000000000% nisi ti!
12. december 2010
u1374
u1374
in zakaj mi ne verjameš?
12. december 2010
Ker je nemogoče
no dobro ti bom vrjela če daš +še kako fotko tvojo gor :
12. december 2010
u1374
u1374
ne ne dam ko sem jih enkrat nekje drugje dala pa so pol kr vsi kr neki mislili pa so mi težili! nom dala sori!
12. december 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg