Forum
u163118
u163118
C a p t u r e d
P R I L O G:

»Tell me your name? « fantov miren las se je slišal kot šepet vetra. V dvomih sem ga pogledala in se mu zazrla v temne čokoladne oči. Njegovi skoraj svetlo blond lasje so mu prekrivali obraz zamazan z blatom, ki se mu je že osušil na obrazu. Imel je bledo polt kot, da nima duše. »I won't hurt you.« njegove ustnice se skoraj niso premaknile.

Svoja drobna usta sem odprla, toda ni prišlo niti najmanjšega piska. »If you wonn't tell me, you'll get a new name….like I did.«

-Lee…

To je moje ime. Ponovila sem ga, toda komaj slišno. Na njegovem obrazu je zaigral smeh. »Lee? Is that your name?« še vedno skeptična ali naj mu zaupam sem pokimala. Svoje drobne prste sem si 'mrcvarila' v naročju, kolena pa sem imela hudo stisnjeno k sebi. »Lee, I'll protect you….but first promess me one thing.« njegov glas je bil resen za fanta ki ima skoraj toliko let kot jaz.

Pridobil je mojo pozornost. Paralizirana ob pogledu njegovih oči sem nemo pokimala. V tistem času stiske bi naredila karkoli, samo da bi me spravil ven iz te luknje.

»Do as they say.«

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Torej ja Brokoli (da drekec Pupika) je back z novo zgodbico. Bla bo Short Story, posvečena pa je izključno Borisu-Ksenji ker je rekla da bo naskočila Tate-a (Evana Peters-a). Kr Boris reče ponavat tud nardi x'd. idejo sem dubla ko sem gledala NCI.
Upam da bo brana kljub temu da ni ff...no ni One Direction al pa 5SoS FanFic je pa zato glavna oseba edini in popolni- Ksenjin sex toy- Evan Peters! On je tooook ksgnikangn *OOO* Ne ga probat ukradt nama Ksenji ker če ne bo Ksenja ponorela! I mean it!

-NE OGLAŠUJ-vračam bitch x'd
- NEXTI NE BODO REDI KER JE ŠOLA ŠE VEDNO OBSTAJA! NAJBRŠ DOBITE NEXT ŠELE ČEZ DVA TEDNA...PA JST EN VEM -.-''
- KSENJA NE BOJ SE NOBEN TI GA NE BO UZEU X'D
- TRENUTNO SE TOLE ODVIJA KO JE BLA TA DEKLICA STARA 8 LET.
Enjoy!
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

C a p t u r e d
C H A P T E R 1. :

»Lee, torbo si pozabila!« je zakričala mama iz kuhinje. Usta si je mašila še z zadnjim koščkom sendviča, ki ga je poplaknila z požirkom tople jutranje kave. 'Čopek' sredi glave sem si počesala in se sama sebi zadovoljno nasmehnila. Roza balarinke s pentljicami, ki so me kot vsako jutro čakale pred vrati, sem z veseljem nadela.

»Lee!« je že skoraj nervozno poskakovala mama in s pogledom vsako sekundo ošinila uro.
»Prihajam.« sem pisknila in pobrala svoj album z nalepkami. Medtem ko sem se spuščala po stopnicah sem skoraj umrla od pričakovanja na prvi šolski dan. Toliko otrok. Toliko novih prijateljev bo. In kar je še bolje zame…več nalepk!

Zatopljena v svoje misli sem mami segla v roko in ji pustila, da me je skoraj zvlekla čez prag hiše. Nisem se ubadala z svetom okoli sebe ali želela sem samo vstopiti v veliko sivo stavbo in spoznati nove ljudi. Moje vrstnike. »Zlezi v avto in se pripni. Rok ne dajaj čez odprto okno, vem da si živčna in da je vroče samo umiri se.«

V tem primeru nisem vedela ali je govorila sama sebi ali meni. Nisem bila živčna ali vzhičena bila sem navdušena. »In še Sarah boš zopet videla!« je skoraj bolj navdušeno dejala mama kot bi lahka rekla sama.

*
»Adijo ljubica,« mami mi je stisnila roko in na vrh glave pritisnila poljubček » bodi pridna in spoznaj veliko prijateljev. Po šoli počakaj na parkirišču. Očka pride pote.« pokimala sem njenim 'ukazom'. »Če bom bila pridne greva potem v park? Rada bi šla na vrtiljak in Bibo.« čez obraz sem si potegnila nedolžen pogled in se prikupno nasmehnila. Vseeno sem lahko videla njeno sopihanje in zavijanje z očmi. »Prav.«

Že se je obrnila, da bi odkorakala stran, ko sem jo tesneje objela okoli roke. »Obljubiš?« pogled je preusmerila name in se mi nasmehnila, kot je znala le ona. »Mi preostane kaj drugega?« je narejeno vprašala, čeprav je poznala že odgovor. Na-vihala sem nos »Ne.«

»Potem se dobiva v parku. Očetu sporoči, da te pusti v parku.« plosknila sem in ji pritisnila poljubček.

Takoj ko me je pustila samo na parkirišču, nisem več čakala. Torbo sem si vrgla na ramena in stekla proti vratom.

Pred mano se je razprostiral dolg hodnik. Otroci so razposajeno tekli se in tja, kričali ali se objemali. Bil sem nova. Sveže meso in prepričana sem, da bo vse izteklo kot sem načrtovala.

Mora se.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Tole je to -.-"
Ni ne vem kaj....ni nič posebnega, samo obljubim, da bo postal zanimiv in nepričakovano. x'd
Marsikej vas lahko presenet nikol ne veste kaj se v moji glavi pojav.... lahko je dobr al pa slabo *evil.smile*
- KAKO SE VAM ZDI ZAČETEK?
- N E X T?
24. maj 2014
Neeeexxxxttt
aaaaa asgjhgjk *w* perfectt
25. maj 2014
gURL OMFG, HVALA TI ZA TA FF POPOLN JE FAAAK NEEEXXTTT *WWW*
26. maj 2014
u166802
u166802
Neeeeeextt!!! *OOOO*
Dejansko ne morem verjet da na igrah dejansko obstaja fanfic o Evanu Petersu. *www*
27. maj 2014
u167233
u167233
Waaaaaaa Brokoli *O* *_____*
Neeeeext
28. maj 2014
u167582
u167582
o.o dobro ali slabo? sem že notri!
Neeeeeext!
28. maj 2014
wma
nnnneeeeeeeeeeeeext<3
28. maj 2014
u165821
u165821
neeeeeeeeeeeeext *OOOOO*
28. maj 2014
neeext!
28. maj 2014
popolno *w*
neextt!!!
01. junij 2014
Nextam DANES <3
22. junij 2014
jES OMFG <33
22. junij 2014
u177714
u177714
že doug nism nextala ker isem našla te teme in sm mesnla da so jo izbrisal sao oblubm da nextm dns-.- če kdo sploh še bere<33
15. avgust 2014
jaaa♡
15. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg