Forum
u120183
u120183
Preteklost...

V preteklosti je moje življenje viselo na nitki. Moja družina je bila zelo revna in težko smo plačevali račune. Moja starša sta me imela zelo rada. Velikokrat sta se počutila krivo ko mi česa nista mogla privoščiti. Mama me je vsak dan prišla iskat v vrtec. Vsak dan sem občudovala slaščičarno mimo katere sva hodili. Strmela sem v velikansko hišo. Tam so bile lizike, sladkarije, čokolada... V slaščičarni mi je mahala rdečelasa prodajalka in me vabila v trgovino. Čeprav nerada me je moja mama potegnila za roko in zvlekla stran. Ta zgodba se je vsak dan ponavljala. Kmalu je bil moj oče odpuščen iz službe zato so me morali dati v posvojitev. Čez nekaj let me je posvojila zelo bogata družina...

Boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. april 2013
next
30. april 2013
nexxt
30. april 2013
u120183
u120183
"Aaaaa!" Sem zakričala. Pogledala sem na uro. Bilo je 6 zjutraj. Stopila sem pod hladen tuš in kapljice so polzele po moji gladki koži. Oblekla sem si srajco in mini krilce. Naredila sem si kosmiče in pila pomarančni sok. Ker je sem imela dovolj časa sem si ogledala mojo najljubšo serijo 8 simple rules. Med oglasi sem pogledala skozi okno. Bil je lep sončen dan... Potem pa sem zagledala slaščičarno. Strmela sem v izložbo. Počutila sem se kot v starih časih. A potem je po stopnicah pridervela moja "mami". "Nicole pohiti! Zamudila boš šolo!" Zgrabila sem šolsko torbo in zdrvela v mamičin avto. Bil je zelo velik in prostoren. Kmalu sem prišla v šolo. BIl je navaden dan in vse je teklo zeloo počasi. Z mojo BFF Charlotte sva si podajale listke in se hihitale v zadnji klopi. Ravno naju je g.Majer hotela okregati a je zazvonil zvonec in stekli sva iz razreda. Kot ponavadi smo šli domov z družbo. Jaz, Charlotte, Mia, Jackson in Mike (moj fant) Kot ponavadi smo hodili po Stewardovi ulici in nedaleč stran se je v soncu svetlikala izložba slaščičarne...
30. april 2013
next
30. april 2013
next
30. april 2013
u120183
u120183
Gledala sem jo in moje oči so se svetile. Vedno bolj smo se približevali izložbi in jaz sem vedno bolj strmela vanjo. Mike me je videl. Nežno me je prijel in vprašal kaj je narobe. Zmajala sem z glavo in se zastrmela v steklo. Naslonila sem se na njegovo ramo in on me je poljubil. Pri križišču so šli Charlotte, Mia in Jackson v eno smer jaz in Mike pa v drugo. Povabil je na sladoled da bi me razvedril. Hodila sva po parku, lizala sladoled in se držala za roke. Vprašal me je kaj je narobe. Povedala sem mu, da imam čuden občutek vsakič ko se zastrmim v slaščičarno. Rekel je, da me to spomne na mojo kruto preteklost in da moram ostati močna in jo pozabiti. Kar naenkrat pa je zazvonil njegov telefon in moral je domov. Žalostna sem hodila po parku karnaenkrat pa sem zagledala gručo fantov. "Hey baby! Kaj pa ti tuki tko pozn zvečer?" je rekel najstarejši. Po obnašanju sodeč je bil zelo pijan in ponudil mi je cigareto. Zelo sem kašljala a sem pokadila cigareto do konca. Stekla sem domov ležala sem ter premišljevala o slaščičarni. Ob njej kar ne moram biti močna. Potem pa sem zaspala...
30. april 2013
next
30. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg