Forum
u54181
u54181
Pač..pučitnce so men je pa dc zto bom napisala eno zgodbo..
em..berte če se vam da..
kumentirite če se vam da...to je to

"Beda.." izrečem, ko se pogledam v ogledalo. Pod očmi je opaziti moje podočnjake, ki so znak neprespanih noči. Že od nekdaj imam težave s spanjen...ne da bi slučajno koga brigalo za to. Starši (ki jih pravzaprav ne obravnavam kot starše) se ukvarjajo s svojimi umazanimi posli. Brat živi na cesti, ker sta ga vrgla ven. Zame pa ju prav malo briga. Od njih vsak mesec dobim denar, ki ga ravnodušno zažgem s svojim "najbolšim prijateljem" vžigalnikom. Saj ne da bi bila odvisna od bednega požiganja ali od cigaret, tega ne počnem. Vžigalnik uporablajm za brisanje bednih spominov in njunega umazanega denarja, ki ga ne potrebujem..In ja moja vsaka druga beseda je beda..Čeprav se na prvi pogled zdi da je use "kul". Da imam uredu familijo in use..pa še zdaleč ni tako. Knjige, obleke , zvezke.., vse kar skratka potrebujem si sama kupim z denarjem, ki ga zaslužim s službo v knjigarni. Večino mojega življenja preživim tam..Bedno pač..čeprav nimam nič proti dolgournemu prebiranju knjig...Z mislimi sem se vrnila v sobo, si s črno barviso obšrtala oči in nadela majico, hlače ter pulover in stekla v šolo....

next?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. julij 2011
u54181
u54181
občrtala*
20. julij 2011
u54181
u54181

jst- Jane
21. julij 2011
u54181
u54181
em..na začetku je mal dc...sam pol je zanimiu
21. julij 2011
u54181
u54181
ok ni važn js bom pisala ;D

Ko sem končno pritekla do šole sem kot nevidna šla med učenci in učitelji (kot ponavadi). Prvi dve uri smo meli mato. Učitelca je razlagala, poslušal pa je ni nihče. Luke in Stefany sta se "lizala", Dina in Cloe sta opravljali ostali (razen mene) pa so se norčevali in zafrkavali iz učitelce ;D. Ko je bilo končno konec matematike se je začela malica. Vzela sem jabolko in se vsedla pred jedilnico. Komaj sem dvakrat ugriznila vanjo sem pogledala na uro in začela odštevati: 3...2.......1 "Food fight" se je zaslišalo iz jedilnice. Ja food fight..vsak dan. Iz jedilice so se zaslišali kriki vzdihi kuharic in vriskanje. Kmalu pa sta Luke in Stefany padla čez vrata drug na drugega (KLASIKA). Ma ja..smo navajeni. Sem že povedala da ne verjamem u ljubezen? No ja ne verjamem pač. In ja nisem verjela da se sploh kdo lahko zaljubi..sploh pa ne jaz...vendar...next?
23. julij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg